Hei! Vrem să aducem ceva nou pe forum și avem nevoie de tine. Apasă aici ca să ne spui părerea ta!

021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Functionalitati Forum Alcohelp

Aici puteti povesti experientele personale.

Sunt autorul acestui subiect
admin
Administratorul site-ului
Gen: Masculin - Masculin

Functionalitati Forum Alcohelp

Mesajde admin » 22 Mai 2020, 21:00

Stimati utilizatori,

Cum zona online a devenit mai prezenta in vietile noastre in aceasta perioada, as dori sa va intreb ce functionalitati noi (sau modificari) ati dori sa fie facute la acest forum, si de asemenea ce parere aveti despre intalniri online pe forum, de tip grup de suport (cu pastrarea anonimitatii, desigur, zoom permite sa inchizi video-ul).

Orice sugestie este apreciata.

Va multumesc,
Admin
Psiholog Roman Viorel, ALIAT.
alcohelp@aliatong.ro 021/9335 Alcoline

catalinul
Veteran
Veteran

Re: Functionalitati Forum Alcohelp

Mesajde catalinul » 25 Mai 2020, 22:23

Buna seara domnule administrator, actual suntem ceva 7, poate 10? useri activi care scriu saptamanal. Majoritatea intra, isi descriu problemele (de codependenta in general) si dispar. La cat e forumul de utilizat momentan, sa se intalneasca (macar) 2 persoane online la o anumita ora e de o foarte mica probabilitate, parerea mea.
Cei din AA prefera intalnirile face to face. Daca un psiholog ar tine meetinguri online, poate ar avea succes (eu unul as fi interesat) si poate numarul de useri ar creste - banui ca asta e scopul actiunii. Daca nu, lasate la liber, discutiile se vor duce spre zona facebook (sau intre cei ce au consumat ceva) si vor trebui moderate foarte des, parerea mea.
Sper ca altii sa aiba alta parere decat mine, eu sunt un pesimist.

Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Mesajde Joy » 25 Mai 2020, 23:28

Buna Admin si multumim pt intrebare!
Eu sunt multumita si asa cum este Forumul si nu vad sa existe pericolul de a cadea pe panta fb., asa cum nu a cazut nici pina acum deoarece toata lumea care vine aici are o problema cu alcoolul si cere ajutor.
Poate daca cineva ar dori sa fie Admin cum aveam odata pe Forum sau mai corect spus, Moderator, ar fi binevenit din partea mea.
Multa sanatate tuturor!🙂👍
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Caddy
Boboc
Boboc

Mesajde Caddy » 26 Mai 2020, 10:42

Bună ziua. Sincer ce ar fi cel mai indicat sa citim postările începând cu data ultimului mesaj. Acum de exemplu ca să citești ultimul mesaj trebuie sa ajungi pana la ultima pagina!

Sunt autorul acestui subiect
admin
Administratorul site-ului

Mesajde admin » 27 Mai 2020, 10:11

Multumesc mult pentru raspunsuri !
Psiholog Roman Viorel, ALIAT.
alcohelp@aliatong.ro 021/9335 Alcoline

Înapoi la “PREZENTATI-VA”