021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Eu sunt Ilie!

Aici puteti povesti experientele personale.

dani
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Eu sunt Ilie

Mesajde dani » 11 Aug 2014, 03:47

Iliuta,tu esti antifotbal,asa ca degeaba iti explic ca unul care tine cu "U" nu poate tine cu CFR...sau care ii stelist nu poate fi si dinamovist.
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 11 Aug 2014, 03:53

Antifotabal eu, Danisor? :surprins: S-o crezi tu si sa stii ca-l si practic in parc uneori cu baietii.:lol: Iar la tenis cu piciorul, sunt cel mai bun de departe si cind ne vom intilni, organizam un campionat si ai sa vezi ca nu glumesc :surprins: :lol:
Nume anterior: ilyuta

catatl
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde catatl » 11 Aug 2014, 05:02

Neata baieti.Pe ce post sa transmite meciu vostru de tenis cu picioru?E la noi sau joaca Dani in deplasare?Daca i asa Danisor merg cu tine sa ti car echipamentu !Iliutza tu estu mai sportiv din fire si nu ai nevoie. :hug:

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 11 Aug 2014, 05:12

Sa aleaga Danisoru unde vrea sa jucam.:lol: Eu il bat oricum si stai linistit draga Catatl, pentru ca nu trebuie sa cari echipamentul nimani si te punem martor si arbitru 😉 :lol: :hug:
Auzi la Danisor,cica eu nu ma pricep la fotbal si acus ma'nervez :lol: :lol:
Danisor, te iei de mine?"Te iei de fabrici si uzine" :ras:

catatl
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde catatl » 11 Aug 2014, 05:28

Sorry Iliutza tin cu ''U''!Danisor e baiat bun si nu o sa bata pe cineva mai matur :cuminte: !!Stai linistit ca o sacastigi :ras: :ras:

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 11 Aug 2014, 05:50

:lol: O zi si o saptamina minunate, Catatl si ASTAZI , impreuna, NU BEM! :cuminte:
Va imbratisez cu mult drag si va pup. :zambetoi:
iliuta :hug:

catatl
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde catatl » 11 Aug 2014, 06:09

:hug:

freedom
Veteran
Veteran

Mesajde freedom » 11 Aug 2014, 23:52

Multumesc pentru gestul de suflet si pentru darul de lumina si bucurie.

(Ilie a trimis bani online pentru femeia amarata despre care am scris aici cand eram suparata pe patronul nemilos si lacom al firmei de dat cu mopu'. Banii au ajuns la mine, iar astazi i-am inmanat in plic inchis. Biata femeie, era muta de surprindere si i-a trebuit ceva timp pana cand a inteles ce se intampla. A fost un moment foarte sensibil si cu o mare incarcatura pozitiva)

Free :hug:
“Creand lumea perfecta in inima noastra,
putem sa o vedem luand forma si in exterior.”

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 12 Aug 2014, 13:52

Buna tuturor!
Am citit ca de obicei postarile voastre si primul lucru pe care am vrutr sa-l fac ieri la aflarea vestii ca marele actor Robin Williams s-a stins din viata(RIP),a fost sa scriu pe forum dar am urmarit emisiuniloe dedicate lui si vazind acum ca ati atins subiectul as dori sa-mi spun si eu parerea.
In primul rind, ce trist, ce mare pierdere pentru familie si lume, ca un asemenea OM nu mai este printre noi.Nu numai pentru rolul pe care l-a avut ca si artist si a fost onorat cu toate premiile in domeniu dar a fost de mare ajutor prin caritatile facute, adunind milioane si milioane pentru oameni saraci si pentru diferite cauze nobile. :jos-palaria: A lasat atit de multe in urma lui si a facut fericiti atit de multioameni!
In ceea ce priveste faptul ca s-a sinucis, cred ca nu este locul nostru sa-l judecam deoarece este una dintre cele mai cumplite boli, depresia severa, chiar daca la sfirsitul anilor '80, actorul a suferit de adictie la alcool si droguri.Este timpul ca noi , oamenii sa stam putin mai mult sa ne gindim si sa privim fata unui om si chiar daca este un actor de comedie, un star sau un simplu si amarit om sa fim mai atenti si cu mai multa grija fata de semeni iar actorul cu fata zimbind sau rizind poarta o masca( de multe ori aparitia inseala), sa stam si sa-l intrebam daca este ok, daca face bine , etc, deoarece de multe ori sub masca asta a fericirii se afla un suflet deznadajduit care traieste o drama iar viata lui desi se desfasura in lumina refectoarelor(sau nu), sufletul sau este singur si in intuneric. :plans:
Acum, cind este prea tirziu, fiecare spune ca nu mai avea acea sclipire in ochi, la interviuri, ca in trecut. :plans:
RIP, Robin Williams! :cuminte:
iliuta :jos-palaria:

CRISS99
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde CRISS99 » 12 Aug 2014, 15:01

:hug:
*Am invatat ca poti continua inca mult timp
Dupa ce ai spus ca nu mai poti*-Octavian Paler.

Înapoi la “PREZENTATI-VA”