021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Eu sunt Ilie!

Aici puteti povesti experientele personale.

Sunt autorul acestui subiect
Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Eu sunt Ilie

Mesajde Joy » 15 Mai 2017, 18:34

Daa, Dorut, asa era moda si sa stii ca si eu eram la moda...si sunt...😉🙂👍 Era o cu totul alta lume, mai putin sofisticata,
mai simpla , mai curata si nu ma intelege gresit pt ca intelepciunea nu este sa vrei sa fii intr-un astfel de loc ci sa fii in locul in care esti, indiferent cum ar fi el si sa fii MULTUMIT...😉
Stai sa-ti spun o intelepciune invatata de mine referitor la subiect:... "adapt or perish" si este valabila nu numai pt moda ...😉🙂

Si pentru mine muzica si dansul fac parte din viata mea si am mai spus, la petreceri ma manifest ca si atunci cind beeam si
toata lumea era a mea si poate daca as fi stiut ca simt la fel n-as mai fi baut atit...😂😂😂😂

OK , ia sa cautam ceva frumos sa dansam!😂😂😉

Mda, am gasit si este f inspirational pt mine deoarece in spatele muzicii si dansului este un MESAJ: DRAGOSTEA si BUCRIA
PENTRU VIATA, indiferent cu ce ne-am confrunta...😇🙂

Te imbratisez Dorut, ca de altfel pe toti prietenii nostri!!!😉🙂👍

https://www.youtube.com/watch?v=2AzpHvLWFUM
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

denispericolpublic
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde denispericolpublic » 15 Mai 2017, 21:40

Tu esti Ilie?
Ce mai faci Ilie?
denisticla74@gmail.com

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 16 Mai 2017, 00:31

Da'mparate, Denisica frate, eu sunt!😉😙
Pai ce sa fac, cu bune, cu rele, merg inainte pe drumul vietii cu mai multa intelepciune, sper...
Am vb adineaori cu Danisor si m-a laudat ca macar imi dau seama cind gresesc si vb jum mele, spun irta-ma dupa ce sparg
capul...😂😂😂😁
M-am gindit de multe ori la tine si la ce mai faci tu.Ma bucur mult ca nu m-ai uitat si uite o melodie care ma reprezinta pe mine si pe care cind o ascult uit de toate...Asta SUNT EU!😉🙂👍
Te imbratisez cu drag!🙂

https://www.youtube.com/watch?v=oXjxCu1bvds

Ambasador
Veteran
Veteran
Gen: Feminin - Feminin

Mesajde Ambasador » 16 Mai 2017, 09:57

Buna dimineata, te astept la antrenament Iliuta! Cum la care? La cel care ne antreneaza mintea sa fim tot mai abstinenti. 😉 Adica aici. In sala de sport numita Forum.
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma

catalinul
Veteran
Veteran
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde catalinul » 16 Mai 2017, 13:02

Buna Ilie, am intrat sa te salut si sa il felicit pe Denis pentru cei 2 ani de abstinenta! ma bucur enorm pentru el (si pentru mine), am crezut ca a recazut dupa ce nu a mai scris pe forum.

Ambasador
Veteran
Veteran

Mesajde Ambasador » 16 Mai 2017, 21:57

Gasesc ca fiecare zi de abstinenta reprezinta cate o poveste minunat scrisa in cartea noastra de capatai: cea a vietii fara alcool! Felicitari Denis!
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 16 Mai 2017, 23:50

Buna tututuror si unde ai scris, Denisica frate de te felicita lumea si eu nu vad?Nici-o clipa nu am crezut ca ai recazut si tu esti unul dintre cei mai dragi prieteni mie de-aici de pe Forum (te aseman un pic cu Danisor😉😙)
Noapte buna tuturor!🌜🌜🌜🌜

Ambasador
Veteran
Veteran

Mesajde Ambasador » 17 Mai 2017, 22:09

Noapte buna Iliuta draga. 🌙

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 17 Mai 2017, 22:18

Noapte buna Dorut!🌙😉🙂

Inainte de asta insa, stai sa-ti spun ceva frumos: scrii impresionant de frumos si am citit ce ai postat aastazi cu pielea gaina,
uneori.🙂
Si inca ceva, vreau sa-ti spun ceva fara importanta dar din care se poate invata ceva...Vb ieri despre supararea pricinuita de zgirietura la masina mea si ce crezi?Astazi, uitindu-ma mai bine si incercind sa remediez , s-a sters cu o cirpa, deci era o impresie
falsa a mea..deci, de multe ori numai ne inchipuim in capul nostru ca ceva este rau, cind de fapt realitatea poate fii alta....😉
So, noapte buna si vise frumoase Dorut tie si tuturor prietenilor nostri!🌙👍

Ambasador
Veteran
Veteran

Mesajde Ambasador » 17 Mai 2017, 22:41

Noapte buna, avem nevoie de o noapte buna, si de un somn cat se poate de odihnitor. Ele sunt cheia unei energii bune maine dimineata.🌙

Înapoi la “PREZENTATI-VA”