021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti, Suceava, Brasov, Constanta: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Eu sunt Ilie!

Aici puteti povesti experientele personale.

Tudor.
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Eu sunt Ilie

Mesajde Tudor. » 30 Dec 2017, 20:41

Un an nou fericit dragă Iliuta!
https://youtu.be/s43sptuwkvA

Sunt autorul acestui subiect
Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 31 Dec 2017, 02:12

Wooow, ia uite, nici nu bagasem de seama ca mi-ati scris,Cata si Styxisor, prieteni dragi...😱😂 Tot umblu prin vecini si acasa mai rar...😜 Multumesc mult dragii mei si dupa cum stiti, incercind sa ajut pe altii, o fac cu drag si involuntar ma ajut pe mine pentru ca repet si pt mine...In fond asa cum m-am invatat sa beau, tot asa m-am invatat acum cu voi aici,sa nu mai beau.😜😂
Inainte de a va face urarile de An Nou din adincul sufletului meu, vreau sa va spun ca eu sincer am un singur regret cu acest Forum...😱😂 Proaspat venit pe forum acum citiva ani, am luat aminte la sfaturile voastre si am cerut iertare tuturor inclusiv primei mele consoarte...(ca eram sau nu vinovat).Si in personalitatea mea adictiva am exagerat cu complimentele si admiratia fata de ea,cu cit de valoroasa este, cit de inteligenta, cite fapte bune(numai bune) a facut.etc si m-am autodescris pe mine ca fiind cel rau incit m-a luat in serios cu toate si acum se crede Alba ca Zapada.😂😂😂😂Nu-i mai ajungi cu prajina la nas,eu fiind oaia neagra si pus mereu la zid.😂😂😂😂Ok, bine ca am cu cine vorbi, cu voi, deoarece voi sunteti singurii care-mi stiti secretele si uite ca se mai incheie un an impreuna drept pentru care vreau sa va multumesc tuturor pentru faptul ca sunteti aici sau in privat, pentru faptul ca ma intelegeti si ma luati asa cum sunt, pentru faptul ca nu ma judecati in nimic din tot ceea ce fac si va promit ca atit cit depinde de mine, incerc sa merg alaturi de voi inainte in barca noastra comuna, pe care eu am botezat-o BOAT LIFE(sau cum o fi corect in engleza😂😂😂).
Va doresc tuturor un An Nou mai bun decit cel care a trecut,un an care sa reprezinte un nou inceput cu realizari si vise implinite , abstinenta senina sau suparata(eu am si de asta uneori😂😂😂) de care o fi numai sa fie,multa sanatate, iubire, pace sufleteasca si prosperitate pt voi si cei dragi!🙏
Multumesc Old Tudor(nu mai scriu cu litere mari ca sa nu fie discriminare😂), Asidelu, aoleuuu, n-am inceput cu fetele,Auras,Doruta,Almisor draga mea(pup-o si pe mama ta din partea mea😘), Criss,Staval(tu nu esti din echipa noastra , esti in echipa adversa, codependenta dar iti doresc cu mult drag tie si omului tau La multi ani cu sanatate😘😘) Ploicica draga mea,Frumoasa si desteapta Free, Mia(nu pot spune Miuta😂😂😘)nu in cele din urma Maria, prietena draga si inteleapta,Danisoooor, Ovideluuu,Stixisor prieten drag, Young Tudorel, Colisor mio picollo fratello😘, Mihaita,Cata,Sobri,Luca,Gladisooor(ti pup), Procut, tuturot boboceilor nou veniti si iertati-ma pe cei pe care nu i-am trecut deoarece gresesc pt ca sunt om si nu sunt perect...🤔

LA MULTI ANI PRIETENI DRAGI si Noul An 2018 sa va aduca sanatate, abstinenta, iubire, fericire si tot ceea ce va doriti!Sa ne auzim numai de bine!🙏

Daca as fi stiut alfabetul, va scriam in ordine alfabetica ca sa nu existe interpretari...😂😂😂😂😍

Imagine
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Ambasador
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:
Gen: Feminin - Feminin

Mesajde Ambasador » 31 Dec 2017, 15:56

Sa-ti dea Domnul sanatate
Anul Nou cu de toate!
Fericire, bunastare,
Putere si multa iubire!
Iliuta esti de fel
Aici tot un sufletel!
"Am avut un vis sa nu mai sufar si mi s-a indeplinit..". Joy

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 07 Ian 2018, 16:51

Ia mai bine sa repet intelepciuni pt mine decit sa astept ajutor: niciodata sa nu astepti nimic de la nimeni si niciodata nu vei fi dezamagit!Invatati si voi , daca vreti sa fiti veseli mereu!😜😂😂😂😂😂😂
O seara frumoasa tuturor!😉👍

Ambasador
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:
Gen: Feminin - Feminin

Mesajde Ambasador » 08 Ian 2018, 08:25

Buna dimineata Iliuta!
Ai mare dreptate. Daca s-ar putea preda vreodata la scoala vietii intelepciunea, atunci ai fi cu cu siguranta cel mai bun profesor de intelepciune! Nu ma satur nicicand sa te citesc. 😘
"Am avut un vis sa nu mai sufar si mi s-a indeplinit..". Joy

dani
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde dani » 09 Ian 2018, 00:05

La multi ani Ilie!...felicitari pentru cei sase ani de abstinenta!
Iti multumesc pentru tot ce m-a ajutat in abstinenta mea...nebunia si copilaria ta alternate cu pastile de intelepciune furate de la jumatatea ta...constanta in scris,competitia si dorinta de a castiga etc...hai ca te-am laudat destul,te imbratisez cu drag.
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.

catalinul
Veteran
Veteran
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde catalinul » 09 Ian 2018, 00:30

Salutari, eu credeam ca pe 15 face Ilie anii, asa ma tatuasem.
La multi ani senini si plini de bucurii, Ilie!

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 09 Ian 2018, 00:30

Ce nebunie mai Danisor, adica vrei sa spui ca's nebun?😂😂😂😂😂Vezi c'acus ma supar si nu mai scriu deloc....😂😂😂😂😂😂😂
Multam fain Danisor si tu m-ai ajutat si ma ajuti foarte mult, nu numai cu abstinenta, esti psihoterapeutul meu...😉

Ps Si uite Danisor, m-am linistit si cu iubirile...💕😜

https://www.youtube.com/watch?v=2Vv-BfVoq4g
Ultima oară modificat 09 Ian 2018, 01:23 de către Joy, modificat de 5 ori în total.

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 09 Ian 2018, 00:32

Ce-ai zis Cata, te-ai tatuat?😱😂😂Ce tareeee....ce umor....😂😂😂😂😂
Multumesc mult, prieten drag!

catalinul
Veteran
Veteran
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde catalinul » 09 Ian 2018, 09:24

Da Ilie, intre "Never forget" si ecuatia lui Schrödinger. Sa fii sanatos!

Înapoi la “PREZENTATI-VA”