021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Eu sunt Ilie!

Aici puteti povesti experientele personale.
Încuiat
Avatar utilizator
dani
Veteran
Veteran
Mesaje: 4268
Membru din: 24 Iun 2012, 00:14
Zile de abstinență: 20,04,2012
Ani de abstinență: 5 ani

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de dani »

Pentru Davidea
Ai pus mailul aici...ATENTIE la aspectele legate de anonimitate!
Daca ai un mail care contine nume,prenume,varsta si tii sa fii totusi anonima,eu zic sa nu-l pui pe aici....de asemenea la o cautare pe Google acest site va fi in primele rezultate.
[...]
Cu respect Dani
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.
Avatar utilizator
dani
Veteran
Veteran
Mesaje: 4268
Membru din: 24 Iun 2012, 00:14
Zile de abstinență: 20,04,2012
Ani de abstinență: 5 ani

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de dani »

Daca va dori o sterge Admin
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.
Airam
Veteran
Veteran
Mesaje: 1231
Membru din: 21 Sep 2016, 15:06

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Airam »

O poti sterge tu Dani, 12 ore
Airam
Veteran
Veteran
Mesaje: 1231
Membru din: 21 Sep 2016, 15:06

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Airam »

Fiecare isi alege cum vrea sa traiasca, ce vrea sa manance, ce vrea sa bea. Cei care castiga, nu au nici o vina, asta e afacerea lor.
Noapte buna dragilor.
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ambasador »

Asa este Maria, dar parca totusi nu poti sa nu te lasi afectat vizual uneori de anumite reclame fatise. Cred ca cea mai multa publicitate la alcool si medicamente se face in Romania. Aici Catalin are dreptate. E un un cerc vicios din care riscam sa nu mai iesim se pare. Vai de cei slabi de ingeri, nu-i asa? Si totusi, nu-i atat de simplu. Te afecteaza.. si iti poate schimba chiar un traseu al vietii foarte bine pus la punct. Ispitele atunci cand vorbim de adicti - parerea mea, sunt doar pentru cei puternici si mai presus de orice, caliti. Nu castigam experienta in viata fara vicii pocnind din degete. E un proces de durata pe care eu personal as prefera sa il parcurg cu cat mai putine tentatii posibile. Cel putin pana ma voi cali.
Ultima oară modificat 16 Iun 2017, 07:59 de către Ambasador, modificat 1 dată în total.
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ambasador »

"Sa regretam intotdeauna ceea ce nu am facut, nu ceea ce am facut". Ce spui de acest citat Iliuta? 😚
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ambasador »

😂😂😂😂😂😂
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Cala
Veteran
Veteran
Mesaje: 204
Membru din: 10 Mar 2017, 11:22

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Cala »

Drum bun si sa va intoarceti sanatosi!
Cu drag,
Cala
"Am descoperit că, dacă iubești viața, și viața te va iubi pe tine" Arthur Rubinstein
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ambasador »

Cu placere Iliuta.
Si noua ne va fi dor sa scrii aici. Pana atunci, concediu placut si drum bun spre casa! Nu ne uita. 😚
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ambasador »

https://www.youtube.com/watch?v=uuGQI9f0bCM

Sper sa-ti placa Iliuta. M-am gandit la tine cand am ascultat prima data aceasta melodie! Adica abia acum cateva secunde..! 😀

Va invit la dans dragi prieteni. Dar nu chiar la ora aceasta tarzie totusi... Maine dimineata mai indicat!
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Încuiat