021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

Eu sunt Ilie!

Aici puteti povesti experientele personale.

ilyuta
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Eu sunt Ilie

Mesajde ilyuta » 15 Iun 2014, 16:40

:lol: :lol: :lol: Eram prieteni dinainte, dupa cum bine stii 😉 :lol: :lol: :lol:
Bobocel USA Sica, ma srie-mi si tu odata nr de tel , pe e-mail ca sa mai stam la taclale pentru ca l-am ratacit :plans: :lol:
Nume anterior: ilyuta

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 15 Iun 2014, 18:22

Ovidelu, respect si admir hotarirea ta, ceea ce imi arata ca intr-adevar nu glumesti. :jos-palaria:

Inainte de a pleca(imi pare foarte rau si cred ca am sa tac si eu o perioada pina se vor implementa masurile despre care vorbesti) te rog, sterge postarea semnalata la mine, "eu sunt ilie" de catre respectivul.
Multumesc ! :plans: :jos-palaria:

Ps Gladisor, am aceeasi rugaminte si la tine, daca Ovidelu nu mai citeste. :hug: :jos-palaria:

Mia
Senior
Senior
Zile de abstinență: 11,01,2015
Zile de abstinență:
Gen: Feminin - Feminin

Mesajde Mia » 21 Iun 2014, 11:01

Te pup ilyuta, tare tăcut mai ești ...eu te salut cu drag de la sâmbăta si sper ca esti bine!

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 21 Iun 2014, 18:43

Buna Miutza, stai linistita pentru ca stiu si deja am vorbit cu mititica ta. :lol:
Eu si Alinutzu eram ingrijorati ca nu prea ne mai scriiai tu :lol:

Ma intorc numai cu Ovidelu de minuta, pentru ca el este impartial si ma apara si sunt in siguranta . :lol:
Ti pup cu mult drag si distractie placuta in continuare,iti doresc! :cuminte:
Vorbim cind te intorci ,la telefon. :zambetoi:
ilutza :lol: :hug:

526017_276127049175880_604115216_n.jpg

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 22 Iun 2014, 22:20

Catl, ce ma bucur sa vad ca dai un sem! :zambetoi:
Ma bucur mult de toti cei care au ptrecut la Simbata si fiecaruia cu care am vorbit la telefon, le-am spus cit de rau imi pare ca nu mai scrii pe forum si sincer si adinc, m-a impresionat povestea ta. :surprins:
Fara a dori sa fiu altfel decit ceilalti, eu sunt asa cum sunt si nu ma pot schimba si nu pot sa nu ma gindesc si la cei ca tine, chiar daca mie este bine.
Se spune ca suntem aici pe forum numai pentru noi dar eu nu simt asta si ma induioseaza foarte mult povestile voastre.
Te rog mult sa te mai gindesti cu inchiderea topicului si nu este nici-o rusine daca il redeschizi sau iti faci altul pentru ca nimeni te va judeca si eu unul, as dori din suflet sa mergi alaturi de noi mai departe.
Eu voi mai scrie cind se va intoarce Ovidelu , pe forum dar acum ca te-am vazut, nu m-am putut abtine ca sa nu-mi exprim bucuria si Danisor iti poate confirma spusele mele pentru ca adineori, a fost ultimul cu care am vorbit la telefon. :zambetoi:
Te inbratisez cu mult drag Catl si am apreciat sufletul tau si incercarea de a-i intimpina pe fiecare (vb si de pe celalat forum) :zambetoi:
Nu te pripi si nu uita ca "nu poti trai miine ceea ce nu traiesti azi".
Cu drag si sperante,
iliuta :cuminte:

224447_290509297737655_1539254785_n.jpg

dani
Veteran
Veteran
Zile de abstinență: 20,04,2012
Zile de abstinență:
Ani de abstinență: 5 ani

Mesajde dani » 23 Iun 2014, 09:52

No,ca iar ai recazut in scris :ranjet: Ti-am zis ma Ilie ca trebuie sa ai grija sa nu bei...pardon sa nu scrii prima postare ca dupa aia nu te mai poti opri :ras:
SUA-Portugalia 2-2...bravo nene!
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 23 Iun 2014, 10:22

Mai Danisor, asa-i si am si scris ca am recazut... la scris :lol: si-i exact ca la primul pahar dar recaderea asta nu te omoara si chiar face foarte bine :lol:
Da di ce nu te uiti la meciurile mele , pentru ca te-am sunat la 2-1 (sunt un suporter galagios :lol: ) si nu ai raspuns la telefon, semn ca dormeai. :lol: Vezi sa nu se mai repete.Ar fi fost o victorie istorica impotriva Portugaliei si ce m-am ofticat sa primim gol in ultimile 30 de sec. :ranjet:
Ti pup, Danisor si sa ai o zi faina in continuare. :zambetoi:
iliuta :hug:

images.jpg
:lol:

almaM
Veteran
Veteran

Mesajde almaM » 23 Iun 2014, 11:37

Iliutule iubit, iti marturisesc ceva. Am adormit si nu am stat sa vad meciul, dar sa stii ca am tinut cu tine, asa cum ti-am promis. Am avut ceva controverse cu sotul, pe care il parasc acuma si te rog sa-l banezi de la telefon. El a zis ca tine cu Portugalia ca este din Europa.
Pana la urma nu stiu cu cine a tinut, ca a adormit in fotoliu cu telecomanda in mana.
Te pup cu drag,
Alma
Nu-mi dați sfaturi, decât dacă le cer, în mod expres! Am capacitatea de a greșii și de a mă critica destul de sever și singură! Prefer să aleg în funcție, de ceea ce sunt și,nu de ceea ce par a fi! Mulțumesc!

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 23 Iun 2014, 11:45

:lol: Almisor, draga mea, am crezut ca mi-a raspuns Danisor si cind am vazut ca incepe cu 'iliutule iubit" mi-a trecut somnul de ris :lol:
Las' ca nu-i bai daca sotul a tinut cu Portugalia si are si el dreptate, important este ca tu tii cu mine :hug: Este un echilibru asta si n-ar avea miza jocurile altfel.Go USA! :lol:
Te imbratisez cu mult drag si va pupa prietenul familiei,
iliuta :hug:

Ps Am sa scriu cind ma trezesc ,ceva foarte fain, apropos de echilibru. :cuminte:

Si sunt sigur ca o sa-ti placa asta(da clicK pe pozisoara ca sa vezi scrisul mai bine):

391832_298859946902590_585798298_n.jpg

sa1548
Veteran
Veteran
Zile de abstinență: 01,04,2014
Zile de abstinență:

Mesajde sa1548 » 23 Iun 2014, 12:39

:-)

Referitor la echipele din Europa vs. America ... au am o teorie ca americanii (gazdele in general) sunt avantajati ... jucand cumva "acasa". Eu stiu cand am fost odata pe noul continent ce-am patit ... n-am fost bun de nimic o saptamana pana m-am obisnuit :-) Cand m-am obisnuit destul de bine a trebuit sa plec :-)))))

Alin

Înapoi la “POVESTEA MEA”