021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

AZI e o zi MINUNATA!

Aici puteti povesti experientele personale.

Sunt autorul acestui subiect
dani
Veteran
Veteran
Zile de abstinență: 20,04,2012
Zile de abstinență:
Ani de abstinență: 5 ani
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: AZI e o zi MINUNATA!

Mesajde dani » 06 Iun 2013, 21:52

Pai Anuta draga ti se pare ca io nu scriu ce vrea muschiu meu? Da mai stii ce-mi trece prin cap sa va povestesc si ar fi bine de ex sa nu citeasca baietii mei si apoi sa zica "Baaa da tata chiar asa o fost ?" De sotioara nu zic ca ea ma stie ca pe un cal breaz si nu citeste pe aici.No bun va pupacesc ca timp mult n-am ca trebuie sa ar si ghiciti ce o inceput la Cluj ? PLOAIA MAMA MA-siii de ploaie
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 06 Iun 2013, 21:58

:D Pai bine mai Danisorule, acum iti venii ideea dupa ce eu mi-am descris viata si mi-am etalat-o aici cu lux de amanunte? :o :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu puteai sa propui si tu asta mai demult? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Acum de sotie nu-i bai pentru ca daca m-ar judeca dupa fapte trecute nu ma merita(de cind sunt cu ea sunt bait bun singurul defect era ca eram betiv pe ascuns :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) dar ca sa citeasca fiul meu , asta nu mi-ar placea sa afle. :o
Danisorule , te pup si numai noi doi stim raspunsul de la problema ta. :lol: :lol: :lol:
ilyuta :D :arrow:
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Ploicica
Veteran
Veteran

Mesajde Ploicica » 06 Iun 2013, 22:29

eh,
pai io cred ca baietii tai te cunosc la fel ca sotioara...; dar nu iti mai zic nimica
ca te iubesc asa cum esti! doar esti tatal lor, cu bune, cu rele, cu glume, cu neglume...; tu ai viata ta si ei pe-a lor! avem copilasi prea destepti asa incat sa faca si ei greselile nostre.
n-ar mai avea timp de ale lor:)
deci, relax si joc de glezne :P

ai vazut filmul s-a furat mireasa ????

a fost pe hasbeo, zilele trecute
e acolo o faza cu un taximetrist... m-am gandit la tine sa stii :)))
trebuie neaprat sa-l vezi!
Asemenea unui copil, uita imediat orice jignire! Nu o pastra niciodata in inima,pentru ca va aprinde ura!
Shivananda

dani
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde dani » 10 Iun 2013, 12:57

Ii voie cu sorcova,ca io am plecat deja ? :D :D :D Sa traiti sa-mbatraniti,ca merii,ca perii in mijlocul verii.Azi nu beau,bineinteles ca la Cluj ploua torential cu fulgere,traznete si tot tacamul. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Va pup,pa pa!
Dani

dani
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde dani » 12 Iun 2013, 09:12

Buna dimineata
Mai aveam un pic si dadeam coltu(la pagina ma refer) ca de vreo doua zile is tot in han/ceainarie pe langa nurii hangitei si-am uitat de ``home sweet home``.Inca sunt racit cobza si desi am dormit beton toata noaptea(Ilie imi pare rau ca n-am raspuns la telefon dar o fost duminica) ,cand m-am trezit nu eram si nu sunt in cea mai buna stare.Asta e,nu ma pune nimeni sa sparg lemne astazi voi bea vreo doua ceaiuri ,o aspirina,vitamina C si oi puturosi.Principalul ii ca vineri sa fiu tuty-fresh si daca nu-s asta e,ca mort copt io tat viu la Bran.
Bun deci se cheama ca am fost pe ``acasa``acuma dau o raita prin ceainaria Alcohelp sa vedem pe cine gasesc pe acolo.
Multa sanatate

moira
Veteran
Veteran

Mesajde moira » 12 Iun 2013, 15:56

Buna Dani,
Am vazut ca ti-ai schimbat avatarul si mi-am amintit ca eu am o pozishoara care mi se pare nimerita pentru tine, deoarece eu asa te vad atunci cand esti botosit, dupa ce te dai jos din pat, si scoti sunetele acelea ;)
Pozishoara e de pe cartela mea, la fel ca si cele 2-3 emoticoane pe care le-am folosit :)
Mie imi place tare mult dar nu e neaparat nevoie sa fii cavaler si sa-ti placa si tie. ;)
Sa ai o seara buna si o noapte bogata,
Moira

Iat-o :

proco
Veteran
Veteran

Mesajde proco » 13 Iun 2013, 19:22

Salut Finutzule! Am trecut pe aici sa-ti urez drum bun, stiu ca esti antrenat in ale covrigului, dar cel mai bine sa-i feresti pe altii si sa ai ochi de chinez. Ai grija si de Zoombie sa ajunga cu bine la destinatie si sa o inveselesti tot drumul. Alte noutati, am vazut ca ati dat drumul la robinet, a curs pe conducta Rusescu, urmeaza Chiriches, dar v-a ramas golgeterul cu cele mai multe goluri in tribuna :lol: :lol: :lol: si vreo sapte in poarta :lol: :lol: :lol: , Manase. :lol: :lol: :lol: :lol:

Va imbratisez cu drag, fara exceptie! PROCO ;)

dani
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde dani » 13 Iun 2013, 19:51

Servus Nasule Dont worry be happy ca rezervele Stelei valoreaza mai mult decat toata echipa Dinamo.Dar intrebarea e care echipa Dinamo ca la cate miscari sunt pe acolo... De fapt doar pe Rusescu au luat 3 milioane de euro.Are balta peste,au de unde vinde.Baiul al mare ii cu posibila penalizare din Europa .Oricum eu o sa tin cu ei oriunde,chiar si la matineu.Multam de drum bun,scuze ca n-am zambilici prea multi ca-s pe telefon :) :) :)

proco
Veteran
Veteran

Mesajde proco » 13 Iun 2013, 20:04

Lasa matineu, cu sepcutza, semintze si ochelari de soare merge :lol: :lol: :lol: , imi pare rau de C.L., problema este ca nu avem ce vedea de la Transformatoru Oltenia. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nu-ti fa griji, ca-i Nasu Sendi acolo si pune o pila, gandeste-te sa te linistesti si sa te racoresti la genunchi, ca toti avem artroze pe-acolo. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cu drag, PROCO!

dani
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde dani » 13 Iun 2013, 20:13

Mie imi placea daca intrau in A aia de la Maciuca,parca Damila Maciuca ii chema.Ce comentarii sportive savuroase ar fi fost ...Maciuca in atac :) :) :)Maciuca da cu capul

Înapoi la “POVESTEA MEA”