021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: AZI e o zi MINUNATA!

Aici puteti povesti experientele personale.

ilyuta
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: AZI e o zi MINUNATA!

Mesajde ilyuta » 30 Iul 2014, 20:13

Mai Danisor, pai asta este intrebare? :lol: Auzi la el raspuns, cica era din cultura generala pai eu nu stiu sa scriu corect "dami-l" si tu vrei sa raspund din ceea ce am citit? :lol: Asa cum te-am rugat si la telefon, sa ne pui intrebari numai de logica, fara sa aiba legatura cu cititul, te rog :lol: :lol:

Pentru cei care nu stiti, vreau sa-i multumesc si aici lui Danisor pentru faptul ca este centrala mea telefonica :lol: Orice numar avem nevoie, il gasim la Danisor. :jos-palaria:

Miutza nu-mi mai trimite nr. de telefon pentru ca daca l-am vrut, am facut rost de el de la Danisor si sa stii ca am si sunat si mi-a spus Danisor sa te pup si din partea lui.
Te pup Danisor si pe tine.
iliuta :hug:
Nume anterior: ilyuta

Mia
Senior
Senior
Zile de abstinență:
Gen: Feminin - Feminin

Mesajde Mia » 31 Iul 2014, 13:37

pai asa face Danisoru? da numarul meu de telefon fara sa-mi zica??? ia sa vezi ce-i fac eu lui :))

deci tu erai ilyuta numarul acela ciudat pe care l-am gasit aseara pe telefon cand am iesit de la sport..ahaaa. ti-am trimis pe mail numarul de fix, diseara in sfarsit stau acasa..sper sa ne auzim :)

te pup Dani!!

Sunt autorul acestui subiect
dani
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde dani » 31 Iul 2014, 13:54

Mia: :hug:
Pentru ailalti care nu pot renunta la alcool nici cu Aliat,forum,doftori,AA,AA online,telefoane,psihopupu etc...NU DISPERATI ...mai exista o solutie...Vrajitoarea Luminita :ras: :ras:
http://vrajitoareledinromania.ro/vrajit ... -bauturii/
Buhuhu!
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.

georgeta
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde georgeta » 31 Iul 2014, 14:53

" Pentru ailalti care nu pot renunta la alcool nici cu Aliat,forum,doftori,AA,AA online,telefoane,psihopupu " - un mesaj !

Peseu. Te imbratisez cu mare drag :hug: si-mi pare tare bine ca ne-am vazut!Si pe Lesie, bineinteles. :hug:

catatl
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde catatl » 31 Iul 2014, 19:56

Danisorule sa stii ca mi a crescut :cuminte: .Te salut.

dani
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde dani » 31 Iul 2014, 21:27

Ma bucur Cata ca ti-o crescut,ca ieri era cam mica :surprins: noua cu patru...Ilie de tensiune ii vorba sa nu crezi altceva :rosu: :ranjet:

catatl
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde catatl » 31 Iul 2014, 21:59

Dani te invidiez sincer.Ca tatic.Tocmai am primit o postare de la fica mea.Postare zic,nu telefon,nu dupa plop,direct.E intro relatie cu x.Plus inimioare atasate pe margine!Mi o crescut de so ciocnit de satelitu rusului,de qia am semnal in pat,tot tensiunea ILIUTZA, :hug: ,asa ca m am gandit la tine,ca tu n ai probleme decat cu masina!Si eram atat de zen./fara gluma pe zen asta l cautam unde are topicu ca voi vb de el si nu l gaseam/ :ras: :ras: :ras: 24 linistite SA AM!...Nu avem vanatori printre noi?Vreau sa i rog ceva...

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 31 Iul 2014, 23:28

Draga Catatl, lasa nu-l mai ferici pe Danisorul si pe cei care avem baieti :lol: pentru ca stii ceva? :surprins: Baietii cind se indragostesc cam uita de acasa si se concentreaza in primul rind pe cea de linga ei :surprins: O fata ramine legata de parinti si sunt mult mai sensibile si grijulii pentru acestia decit baietii si pe ei ii cam doare la basca de restul :lol: Fiica ta nu te va parasi niciodata si mereu vei fi "tati cel drag" pentru ea.
Noi cei care avem baieti, trebuie sa fim fericiti ca sunt fericiti baietii nostri linga fetele pe care le iubesc, plus ca nu trebuie sa fim atit de ingrijorati pentru ca vor suferii, fiind prea sensibili.. 😉
Este foarte frumos in viata sa fii sentimental , sa daruiesti si sa primesti inapoi ceea ce dai. :cuminte:
Eu si sotia mea am concluzionat ca este foarte usor sa fii fericit cu micul amanunt ca trebuie sa gesesti persoana potrivita .Atit. :zambetoi:
Te imbratisez cu mult drag si te pup.
iliuta (nu mai am rizaciosi, haha)

10480145_713604688674697_2828420711753005000_n.jpg
Nume anterior: ilyuta

dani
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde dani » 01 Aug 2014, 03:40

Si nu ne duce pe noi in ispita...nici de ziua lu' Chachi Chan.

sa1548
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde sa1548 » 01 Aug 2014, 08:27

:-)))))))))))))))))))))))

Înapoi la “PREZENTATI-VA”