021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti, Suceava, Brasov, Constanta: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: AZI e o zi MINUNATA!

Aici puteti povesti experientele personale.

Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: AZI e o zi MINUNATA!

Mesajde Joy » 15 Ian 2018, 03:04

Danisoooor, uite ce am gasit, jocurile de noroc sunt numai pt mineeee, tu n-ai voieee....😂😂😂😂😂😂😂😂

https://www.youtube.com/watch?v=HtVoOoATG-0
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 19 Ian 2018, 16:45

Ok Danisooor stiu ca nu asculti manele de nici-un fel...haha de parca eu as asculta😱 si uite , asta-ti place?😂😂😂😂😂
Iliuta... si ma poti vedea cum te zgindar cu batul printre zabrelele gardului...😂😂😂😂😂😂

https://www.youtube.com/watch?v=dfeuGFzjais

Imagine

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 22 Ian 2018, 16:53

No, Danisor stii de ce nu incetez eu sa scriu?😱😉 Pt ca aseara in serialul meu care este despre AA, Mom a recazut😂😂😂😱😭🤔 De-aia Danisor !😜
O seara frumoasa sa ai!😉

Imagine

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 23 Ian 2018, 14:25

Danisoooor, poate ma auzi, te sun acus' ca sa-ti spun sa citesti!😂😂😂😂 Las ca ma duc sa scriu la mine, mai bine ca este supeeer ce vreau sa scriu...😉😂

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 24 Ian 2018, 17:45

Danisoooor, vreau sa spun o intelepciune aici la tine pt ca toti iti place ceea ce zic...😂😂😂😂😂😱 si nu vreau sa intru peste mine pt ca de-aba am scris la topicelul meu...😜

Uitindu-ma la cine cinta, fara a judeca... doar meditez: in viata poti avea totul...sau nimic...🤔🤔🤔

PS Nu trebuie sa mai spun cred, ca in timp ce ascult melodia de nenumarate ori ...si dansez..😜😂😂😂😂😂

https://www.youtube.com/watch?v=zbLjJ6x2Hgs

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 13 Feb 2018, 13:12

Danisooor, salut...😜 Stiu ca esti ocupat cu "pisicile"😉😂😂😂😂😂 si nu vreau sa te amenint ca fac nu stiu ce daca nu-mi raspunzi, ca pt ca sigur vei eraspunde "da-l in p... la masa si pe asta..."😂😂😂😂😂lucru care pe mine nu m-ar supara pt ca noi doi nu ne putem supara ever...😜
Ok, mai Danisor, oare de ce ma trezesc eu asa de vesel dimineata?😱 Bine, pe parcursul zilei imi revin, datorita stuatiilor care se ivesc uneori...😂😂😂Ah, cred ca pt faptul ca nu ma trezesc mahmuur, daaa, asta este...😂😉🙏
Danisor, am venit in vizita nu pt ca sa rid ci pt lucruri serioase si nu fac misto dar asculta melodia asta faina care desi se numeste "Stolen dance" este f trista deoarece...de fapt ascult-o si ai sa intelegi...Bine ca nu era si la noi moda asta...😥😥😥
O zi frumoasa Danisor si ti sun la noapte sa facem "lectii"...😉👍

PS Vezi poate nu asculti melodia pt ca eu platesc o gramada de bani sa am programul asta fain in masina si sa stii ca te intreb cuvintele, daca nu stii engleza ti le traduc eu...😂 😂😂 Foarte trista, poate muzica astea o sa-ti placa...😥🤐

https://www.youtube.com/watch?v=iX-QaNzd-0Y

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 01 Mar 2018, 15:46

Danisoooor, n-am venit cu mina goala!😉😂
Va imbratisez cu mult drag pe tine si pe toti ai tai!😍

Imagine

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 19 Apr 2018, 21:57

Danisor, dragul meu prieten, mare zi mare miine pentru tine si pentru noi!🤔😜
FELICITARI pentru cei 6 ani de abstinenta, la cit mai multi si de-acum inainte si cu mina pe inima declar ca esti unul dintre cei mai buni si dragi prieteni ai mei, pe viata!🙏
Ai fost linga mine la bine si la rau, ma cunosti mai bine decit ma cunosc eu😂😂😂 si nu am cuvinte suficiente sa-ti spun cit de mult te apreciez si te pretuiesc! MULTUMESC pentru orele vorbite la telefon la orice ora din zi si din noapte si-ti mulumesc pt abstinenta mea!🙏

PS Ok, am terminat cu urarile si fac o remarca in stilul meu pt ca tu esti unul care nu te poti supara pe mine niciodata indiferent ce as spune (nici tu pe mine 😂😂😂😜😂😂) Mai Danisor dar daca tu si restul prietenilor de aici aveai atitudinea asta de "mutulica" cum ma mai faceam eu bine pe acest Forum? Hi?😁😁Trebuie sa imparti cu altii si sa dai mai departe ceea ce ai primit gratis...🤔👍

Uite si o pozisoara cu noi doi,cum am ptrecut cei 6 anisori unul linga altul ! 😜Ti pup cu mult drag, Danisor!
Imagine

colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde colica zis alcoolica » 19 Apr 2018, 23:45

Felicitari leatul meu Dani pentru cei 6 ani de abstinență ! 😘
Tu ce mai faci , pe franțuzoaică o mai ai ?
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "

styx
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde styx » 20 Apr 2018, 14:49

La multi ani senini, Camarade!
No, că bine zice Iliutu, mai bagă si tu lumea în seamă p'acilea!🙂
Te îmbrățișez cu drag!
Alcoolul nu este raspunsul , el doar te face sa uiti intrebarea!

Înapoi la “PREZENTATI-VA”