021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Buna seara, sunt "gabi" si sunt alcoolic

Aici puteti povesti experientele personale.

freedom
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Buna seara, sunt "gabi" si sunt alcoolic

Mesajde freedom » 20 Noi 2013, 20:39

La multi ani senini, frumosi si abstinenti.
100x365xB24H
Cu drag, Freed :idea: m
“Creand lumea perfecta in inima noastra,
putem sa o vedem luand forma si in exterior.”

Sunt autorul acestui subiect
gabi168
Boboc
Boboc

Mesajde gabi168 » 21 Noi 2013, 20:35

Multumesc Georgeta, Multumesc Dani, Multumesc Asido, Multumesc Freedom, Multumesc pentru urari si pentru gindurile bune. :D
Trebuie sa recunosc ca acum, dupa doi ani de abstinenta, cind trec pe linga o persoana "terminata" de alcool ma ia cu frica, cu durere in suflet, imi trezesc niste amintiri care ma tin conectat la realitate.
Va urez si eu precum Freedom 100 x0365 x B24H

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 22 Noi 2013, 04:26

Buna dimineata Gabita si scuze :oops: ca abea acum am vazut ca ai implinit DOI ANI DE ABSTINENTA :D Ce lucru mare si minunat si nu se poate cadou mai mare de la Dumnezeu , decit asta. :D Ma simt si eu asa cum spui si la fel ca tine simteam acum aproape doi ani si eu. :o :-( Mare lucru sa fi inteles unde si in ce primejdie ne-am aflat si tot asa cum spui, niciodata nu trebuie sa uitam de unde am venit si ce s-ar fi putut intimpla.
LA MULTI ANI, sanatosi , fericiti si plini de impliniri , alaturi de cei dragi, iti doresc din suflet si te imbratisez cu drag. :D
ilyuta :D :arrow:

asido1973
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde asido1973 » 24 Dec 2013, 21:15

Craciun Fericit si multa sanatate prietene! :ingeras:
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: alcohelpbraila@yahoo.com

asido1973
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde asido1973 » 31 Dec 2013, 18:07

Cu speranţa că anul nou va fi mai bun decât bătrânul 2013, îţi trimit o mie de urări de bine însoţite de îmbrăţişări şi îţi urez un AN NOU FERICIT!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: alcohelpbraila@yahoo.com

Înapoi la “PREZENTATI-VA”