021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Andreialcoolic

Aici puteti povesti experientele personale.

Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Andreialcoolic

Mesajde Joy » 26 Ian 2013, 23:57

:) Andrei, pe mine m-ai facut sa pling de-a binelea.Ce impresionanta poveste ai si cit de norocos esti ca ai constinentizat problemele pe care le ai la virsta de 25 de ani.Si eu am constinentizat la fel ca tine, numai cu mica diferenta de 30 de ani dupa, aproape.Da!Dar cum nimic nu mao pot schimba, accespt trecutul cu ingaduinta si merg inainte, schimbind ceea ce pot. :)
Andrei, parca si mie imi pari cunoscut si cred ca te-am vazut asta vara la grupul lui Ovidiu.Mai tii minte ca a avut Ovidiu niste invitati ,un domn si o doamna?:) si daca nu ma insel am si vorbit dupa sedinta cu tine. :) Daca este o greseala, sunt sigur ca ai sa ma ierti.
Cu mult drag si ma bucur pentru tine ca pentru copilul meu.
ilie
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Sunt autorul acestui subiect
andreialcoolic
Boboc
Boboc

Mesajde andreialcoolic » 27 Ian 2013, 00:36

salut ilie.de asta vara pana acum este ceva vreme si nu imi mai amintesc.in orice caz sper sa ne reintalnim cu fata inseninata de bucurie si sanatosi la trup,la minte si la suflet.toate cele bune

Tudor.
Veteran
Veteran

Mesajde Tudor. » 27 Ian 2013, 01:59

Salut Andrei,

Ai recipientele pentru o abstinenta senina: fundul sacului, spirit deschis, ancore emotionale ( viitor tata si sot), grup AA la tine in oras, condus de dragul Ovidel.
Te felicit pentru maturitatea ta emotionala.
Mi-a facut placere sa te citesc.
Doamne ajuta !(fie de la mine, ca eu sunt agnostic).

Înapoi la “PREZENTATI-VA”