021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Doamne ajuta tuturor si bine v-am gasit!

Aici puteti povesti experientele personale.

Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Doamne ajuta tuturor si bine v-am gasit!

Mesajde Joy » 16 Apr 2017, 03:18

Adevarat a inviat si multumesc pentru frumoasele urari Pscale pe care la rindul meu le-am dat mai departe...😇
Doamne ajuta tuturor si Sarbatori Sfinte Binecuvintate alaturi de familie si noi toti ceilalti (in gind)...😌🙏
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Airam
Veteran
Veteran
Gen: Feminin - Feminin

Mesajde Airam » 16 Apr 2017, 08:21

Hristos a Inviat Iliuta.

Danutza
Veteran
Veteran
Gen: Feminin - Feminin

Mesajde Danutza » 20 Aug 2018, 14:31

Doamne ajuta si multumesc lui Dumnezeu ca v-am gasit. Imi place cu voi, citesc multe, sunt intr-adevar inca agitata pt ca sunt foarte novice in ale abstinentei si vreau sa raman asa: alcoolica abstinenta! Azi nu beau

Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Mesajde Joy » 30 Dec 2019, 12:08

🙏🤗
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Înapoi la “PREZENTATI-VA”