021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: A fi sau a nu fi ...

Aici puteti povesti experientele personale.

Jorj_76
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: A fi sau a nu fi ...

Mesajde Jorj_76 » 24 Feb 2014, 06:47

Neatza Rian! Eu, reminder-ul, am fost ocupat in weekend si nu am prea trecut pe aici. Ce faci? Care e bilantul saptamanii trecute?
Zi faina sa ai! :hug:

CRISS99
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde CRISS99 » 28 Feb 2014, 21:21

...
*Am invatat ca poti continua inca mult timp
Dupa ce ai spus ca nu mai poti*-Octavian Paler.

Sunt autorul acestui subiect
rian
Senior
Senior

Mesajde rian » 02 Mar 2014, 18:45

Salutare prieteni !
Eu sunt bine, chiar daca nu am urmat planul foarte bine.. Deocamdata o sa fac o pauza cu postarile pe aici.
PS: Verific mesaje dar nu mai postez. Va doresc toate cele bune si o primavara cat mai frumoasa!
I'm just a social drinker .. but I'm very very social!

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 03 Mar 2014, 18:33

Draga Rian, ajungind la sectiunea IT-isti, pentru tu care stii cit respect si admiratie am, nu pot sa te salut si pe tine si sa te rog sa-ti revizuiesti hotarirea. :jos-palaria: Chiar daca nu scriiai des, imi placea sa te stiu aici cu noi , asa cum o stiu si pe Moiras(love :lumanari: ) si my dear bro' decebal si este o lacere sa vorbesc si cu tine, mai ales ca esti un om de mare caracter. :jos-palaria:
Nu uita ca in aceasta viata, "ceea ce nu ne omoara , ne caleste" si ia uita-te la mine :ras: Eu admir foarte mult sinceritatea ta si tot ceea ce scrii si sunt sigur ca tu nu esti in pericol de a te pierde vreodata in ghearele alcoolului. :jos-palaria:
Te imbratisez cu mult drag si-ti doresc o primavara asa cu imi doresc si pentru mine si pentru toti prietenii de aici.
ilyuta :hug: :impreuna: :jos-palaria:

Ps vezi ca-mi plac si retetele tale. :ras:
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 29 Mai 2014, 03:18

O deosebita placere imi face sa aud de la tine Rian si te salut si eu cu mult drag. :hug:
Din "nefericire" tu nu prea faci parte din grupul nostru select, al alcoolicilor :lol: dar pe mine nu ma impiedica sa tin legatura si sa socializez cu citiva si dintre astia "anormali", ca si tine :lol: :lol:
Despre mine , ce sa-ti spun , m-am analizat si supra analizat si nu cred ca am sanse sa ma schimb(singura schimbare este ca nu mai beau :cuminte: ), in rest, asta sunt si cu mine defilez :lol: :lol:
Iti doresc o si minunata si numai bine in tot ceea ce-ti propui sa faci. :cuminte:
Te imbratisez,
ilyuta :hug: :jos-palaria:
Nume anterior: ilyuta

Înapoi la “PREZENTATI-VA”