021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Dans in ploaie

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Ploicica
Veteran
Veteran
Mesaje: 1103
Membru din: 30 Mai 2013, 08:20

Re: Nici azi nu am si rad:)

Mesaj de Ploicica »

imi pun acia la mine acest iutub ( poftiti de-l vreti si voi )

ca zice bine Eckhart Tolle
deja m-a luat durerea de cap :x

Aflati cine sunteti cu adevărat
http://youtu.be/-C2maEL8wxI
Asemenea unui copil, uita imediat orice jignire! Nu o pastra niciodata in inima,pentru ca va aprinde ura!
Shivananda
Avatar utilizator
Ploicica
Veteran
Veteran
Mesaje: 1103
Membru din: 30 Mai 2013, 08:20

Re: Nici azi nu am si rad:)

Mesaj de Ploicica »

:lol: :lol: :lol:

aoleo, nu-l deschide ca pe urma nici tata lu peste prajit nu te mai poate consilia sa revii pe forumel :lol:
Asemenea unui copil, uita imediat orice jignire! Nu o pastra niciodata in inima,pentru ca va aprinde ura!
Shivananda
Avatar utilizator
Ploicica
Veteran
Veteran
Mesaje: 1103
Membru din: 30 Mai 2013, 08:20

Re: Nici azi nu am si rad:)

Mesaj de Ploicica »

stai sa-l mai urmaresc o data si viu sa iti spun iliouta daca mai ie ceva de recuprat la noi2 :D
Asemenea unui copil, uita imediat orice jignire! Nu o pastra niciodata in inima,pentru ca va aprinde ura!
Shivananda
Avatar utilizator
dani
Veteran
Veteran
Mesaje: 4268
Membru din: 24 Iun 2012, 00:14
Zile de abstinență: 20,04,2012
Ani de abstinență: 5 ani

Re: Nici azi nu am si rad:)

Mesaj de dani »

Ana Ana,dupa cum te simtz io, tu iara dormi pe tambal sara asta,de esti tzapana pe stanga maine
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.
Avatar utilizator
dani
Veteran
Veteran
Mesaje: 4268
Membru din: 24 Iun 2012, 00:14
Zile de abstinență: 20,04,2012
Ani de abstinență: 5 ani

Re: Nici azi nu am si rad:)

Mesaj de dani »

Neatza Any,tat io-s.N-am hasbeou pe teveu ca mi-or dat moca vreo juma de an si cand mi-or cerut cascaval canci,ca m-am scotzienizat.In schimb am septe canale +18 years cu dudui ce ruleaza de la unu noaptea,cand nu-s io acasa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: O sa ma uit pe ele sa vad daca vad scena aia cu taxistu de care povesteai :D :D :D
Stii de ce nu pot io dormi acuma ? De ce ai tu logoutz cu yin si yang si cu curcubeu incolacit deasupra la Ana are mere si io nu ? Ia sa faci bine cand ai o tzara de timp liber sa-mi iesplici si mie cum se pune.Ca vreau si io sa-mi pun ceva nus`ce,un porumbel,un trifoi,vreo doua tzatze ,nu stiu.
Ozi Osbourne iti doresc :D :D :D
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.
Avatar utilizator
moira
Veteran
Veteran
Mesaje: 858
Membru din: 26 Oct 2010, 11:01

Re: Nici azi nu am si rad:)

Mesaj de moira »

'neata Ana!
...... ma luai dupa tine si-mi pusei si io un avatar ;) iti place ?
Avatar utilizator
HOPE
Veteran
Veteran
Mesaje: 1692
Membru din: 21 Mar 2013, 22:14
Zile de abstinență: 24,02,2014
Ani de abstinență: 9 ani

Re: Nici azi nu am si rad:)

Mesaj de HOPE »

Buna Ania!
Ce voios si plin de culoare este topicul tau! Iar tu ai o energie debordanta.
Te imbratisez cu drag! Si tine-o tot asa... :arrow:
Fa Rai din ce ai!
Avatar utilizator
almaM
Veteran
Veteran
Mesaje: 1349
Membru din: 28 Mai 2012, 10:49

Re: Nici azi nu am si rad:)

Mesaj de almaM »

Ana draga nu-ti face griji ca Procut e usor de gasit are loja pe dependenta. Generos cum il stiu plateste el doi picolo sa animeze scena si sa puna lovelele la slipi. Partea nasoala este ca eu nu ma prea pricep cu lascivitatea. Deocamdata am abonament la felu asta de sporthttp://www.youtube.com/watch?v=9Yw182XAhgM. Acu no fi rau daca sar ca tarca pe langa tine, nu^s cum o rezolv cu depusul lovelelor in banca( a se citi slipi), da astea sunt detalii, care se rezolva.
Na acu sper ca nu am pus sala la care prestez, ca este si aceea pe iutub, si imi recunostea careva arcurile din gheata. Noroc ca nu-s blonda ca se ducea pe copca anonimatul :lol: .
Pupici si sfarsit de saptamana relaxant tuturor.
Cu drag Alma
Nu-mi dați sfaturi, decât dacă le cer, în mod expres! Am capacitatea de a greșii și de a mă critica destul de sever și singură! Prefer să aleg în funcție, de ceea ce sunt și,nu de ceea ce par a fi! Mulțumesc!
Avatar utilizator
almaM
Veteran
Veteran
Mesaje: 1349
Membru din: 28 Mai 2012, 10:49

Re: Nici azi nu am si rad:)

Mesaj de almaM »

M-am luat cu distractia si am uitat esentialul, MULTAM FRUMOS, pentru scrisul din sectiunea BIBLIOTECA, am citit aseara si tare bine mi-a prins.
As fi vrut sa-l salut si pe Iliuta daca tot am intrat, dar vad ca Dani le-a dat tablete periculoase, daca le iei gresit si acu Decebal le imparte inginereste, in doze adecvate.
Il pup si pe el de aici de la tine.
Cu acelasi drag,
Alma
Nu-mi dați sfaturi, decât dacă le cer, în mod expres! Am capacitatea de a greșii și de a mă critica destul de sever și singură! Prefer să aleg în funcție, de ceea ce sunt și,nu de ceea ce par a fi! Mulțumesc!
Avatar utilizator
Ploicica
Veteran
Veteran
Mesaje: 1103
Membru din: 30 Mai 2013, 08:20

Re: Nici azi nu am si rad:)

Mesaj de Ploicica »

Buna ziua, evrione :!:

Sa o iau pe rand ca sa nu ma incurc. Ce imi plac mie rimeleeeee...
Deci, niciunul n-a ghicit raspunsul la intrebarea intrebatoarea...
Va dau linkul sa aflati singurei. E foarte interesant :geek:
http://webcultura.ro/cel-mai-mare-amant ... impurilor/

dansiorule,
pe acolo pe la panoul de utilizare, baga ti un ochi ca e ceva cu modificare avatar
si iti pui ce frea muschiu tau..ce pozuta vrei tu; doar ca trebuie sa fie mica, mica, cat o aia de furnica! Ca altfel nu merge!:)

nasol ca nu ai hasbeo! Du-te la cinema! :P

moiras, dar de ce plang tanti?? Nu imi place bre! Nu te caracterizeaza. Pune o fatuca cu fata la soare si care rade!ca tantzica plange. O doare burtica!? A stat desculta pe gresie si a racit la ovare? Ce Doamne iarta.ma..... chiar daca e sexi duduia, nu face doo parale daca plange :x

Zombilci, uelcom in club! Mi-am dat seama ca doar trista o luam cu alcooale si alte pacate ...; s-atunci, mi-am propus sa fiu mai hlizita nitel. Chiar daca in viata de zi cu zi, nu-s chiar atata de zburatacioasa si zambareata....;

Alma,
Ce mare lucru sa-ti falafai nitel genele si sa miauni un pic? Nu aia e lascivitate? :roll:
Cat despre topaitul ala... E prea scump pentru mine si prea riscant! Io stiu sa sar in pat. Stii dormezele alea din anii CeAusisti? Cu arcuri zdravene? Am sarit pe dormezele alea de si acum am muschi de la ani de TOPAIALA . DAR SI CAFTEALA ERA PE MASURA topaitului. Schimbau saracii mereu paturile....
Ajunsesem sa dormim ca in hamac . si acum mai e una din aia pe la tara. Cand ne strangem cu toti fratii...si suntem muuuultiiiiii, e bataie care sa doarma acolo. Mai ales astia cuplati. Ca ajung sanvici pana dimineata!:lol:
si uite asa mai pun si ei de un pupat. Vrand nevrand


Iliutaaaa,
Am lesinat naibii cu embrionii tai cu tot :lol: Iti zic la ureche ca nu esti zdravan . noroc ca iti sade bine asea :mrgreen:
Asemenea unui copil, uita imediat orice jignire! Nu o pastra niciodata in inima,pentru ca va aprinde ura!
Shivananda
Scrie răspuns