021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

Eu am reușit și tu poți reuși !

Aici puteti povesti experientele personale.

Power
Veteran
Veteran
Gen: Feminin - Feminin

Re: Eu am reușit și tu poți reuși !

Mesajde Power » 03 Ian 2021, 20:54

Buna seara, oameni tacuti:)!
Buna, Mihai!
Scriu aici pentru ca am voie:) si pentru ca vorbeam la sfarsit de an despre schimbare si ca-mi doresc un an special:).
Astazi, asistand la o discutie, am fost informata ca persoanele cu cifra destinului 5 vor avea un an fabulos:) fiind si an cu cifra 5. Coincidenta face ca 5 e si a mea:). Nu am aprofundat discutia pentru ca nu sunt as in numerologie, dar, ajunsa acasa, curiozitatea din mine a tot google-it:). Surpriza, ca peste tot se vorbeste numai de schimbare, transformare, evolutie si succes. Ce sa zic, exact pe sufletul meu:)!
Pana si Urania, care de multi ani imi cam detesta zodia, nu are nimic impotriva:)).
Las exemplul ei mai jos:)
Cifra destinului 5: Intri intr-o perioada de transformare

Cu cat mergi mai departe, cu atat mai mult simti nevoia acuta de a-ti schimba viata. Iti doresti cel putin sa schimbi tot ce nu ti se potriveste sau nu-ti aduce nimic bun. Aceasta tranzitie va fi foarte benefica, asadar, scapa de tot ceea ce te incurca. Cel mai important este sa-ti reduci la tacere indoielile si neincrederea in sine, care te rod pe interior si te impiedica sa mergi inainte. Este anul care-ti aduce o multime de oportunitati, asa ca incepe sa impui propriile reguli!

P.S. Subiectul pare putin pe langa, dar pentru mine e asociat cu dorinta de a pune stop definitiv!

Înapoi la “POVESTEA MEA”