021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: alcoolic stabilit in strainatate

Aici puteti povesti experientele personale.

Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: alcoolic stabilit in strainatate

Mesajde Joy » 31 Dec 2019, 14:05

Multumeeeesc Catalin, mi-ai facut si tu Sarbatorile minunate si nu uita, sa stii ca eu sunt pensionara si nu glumesc...!🙏🤗
😘👍
La multi ani , cu mult drag!🙏🤗
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Sunt autorul acestui subiect
catalinul
Veteran
Veteran
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde catalinul » 31 Dec 2019, 14:46

:) OK, Ilie, sa te bucuri cat mai mult de "vacanta" asta mare alaturi de cei dragi!
Cu drag si de la mine!

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 31 Dec 2019, 15:00

And_y scrie:Buna dimineta Catalin,
Pe mine nu mai suparat cu nimic, dupa cum ai scris toti suntem defecti ptr. ca daca eram normali nu beam atatia ani. Stiu ca parerile sunt impartite, dar in cazul meu i-mi place sa cred ca asa m-am nascut: viitor alcoolic.
De aceea m-am imbatat prima data la 17 ani, am baut ulei alimentar inainte ca sa tin mai mult, si tot m-am facut pulbere, apoi la 19 ani iarasi pulbere, am un semn la mana din cauza asta.
Pe la 26 ani am inceput sa consum zilnic, cu mici pauze, si am tinut-o asa pana la 38 de ani cand m-am lasat la insistentele unei persoane care nu avea absolut nici o obligatie fata de mine, dimpotriva, dar ma rog am deraiat de la subiect, o sa mai povestesc eu despre asta in viitor.
I-ti doresc un 2020 fericit si linistit!

La multi ani And_y, multumesc mult pentru mesajul tau!

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 25 Feb 2020, 18:45

Toate cele bune, Dora, sper sa iti gasesti linistea cat mai curand!

Înapoi la “PREZENTATI-VA”