021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti, Suceava, Brasov, Constanta: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: alcoolic stabilit in strainatate

Aici puteti povesti experientele personale.

Sunt autorul acestui subiect
catalinul
Veteran
Veteran
Gen: Masculin - Masculin

Re: alcoolic stabilit in strainatate

Mesajde catalinul » 16 Iun 2018, 20:51

scuze
Ultima oară modificat 16 Iun 2018, 21:56 de către catalinul, modificat de 3 ori în total.

Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Mesajde Joy » 16 Iun 2018, 20:55

Scuze!
Ultima oară modificat 16 Iun 2018, 21:49 de către Joy, modificat de 3 ori în total.
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 16 Iun 2018, 21:19

Se poate sa am eu ultima postare pe acest topic?

Va multumesc tuturor pentru ajutorul primit in ultimii 2 ani (inclusiv de la Ilie/Iliuta/Joy). Un forum extrordinar, care schimba vieti.

24 ore senine

Ilie (ca mie asa imi place) o luam ca pe o neintelegere si stergem mesajele noastre de cand am cerut acum 2 zile sa mi se inchida contul? Poate tu ai inteles ca eu vreau sa beau in continuare si de aia ai reationat asa.

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 16 Iun 2018, 21:46

Cata, uite sincer si din suflet iti spun ca-mi pare enorm de rau de incident si-mi arata cit de greu este sa fiu altfel...😒As vrea sa nu mai fiu atit de rea si chiar vroiam sa-l rog pe Admin sau Asideu sa sterga tot ce am scris eu pt ca nu-mi place, imi cer SCUZE.
Daca ai sti cu framintarile astea cit mi-am inchis si mi-a deschis topice eu...Poate ca ai dreptate si nu-s chiar normala dar asta sunt si trebuie sa deal cu mine...INCERC, in orice caz.Si sa stii ca desi vb urit nu gindesc asa si niciintr-un caz nu doresc raul nimanui.Sunt un om bolnav si crezi ca eu nu as fi dorit sa nu am acesta problema?
Te rog IARTA-MA si nu este sa bravez este ceva din suflet!Da' chiar imi pare rau sa pleci.Nu conteaza ce scriem aici important este sa tinem aproape si sa fim constienti zilnic de problema noastra.
O seara frumoasa sa ai Cata!😌👍
MULTUMESC!

Ps Ar trebui sa-ti multumesca si sotul meu pt ca stind aici si concentrindu-ma ce rsa raspund, n-am facut nimic de mincare si este tirziu!Daca era altul, ma batea!😂
Noapte buna, Cata!

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 16 Iun 2018, 21:54

Iarta-ma si tu Ilie, si eu pot fi foarte rau, se pare. Hai sa fie bine pentru cei ce raman dupa mine. Eu oricum plec si iti multumesc si tie ca am realizat ca alcoolul nu e solutia.

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 16 Iun 2018, 21:58

Ok Cata si m-as bucura intr-o zi sa te vad inapoi, eu am iesit si am revenit de multe ori, sa stii.
Iti doresc tot ceea ce-mi doresc si pentru mine!

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 16 Iun 2018, 22:11

Iliuta, am schimbat cat am putut din mesaje,

te rog sa te ocupi tu ca administratorul (tu il cunosti, cred) sa stearga toate mesajele postate pe topicul meu dupa 14 iunie, ora 10:08, cand am cerut inchiderea topicului. Si pe alea de sus, acolo, unde l-am bagat pe Mihai la mijloc.

Iata ca ma simt ca un veteran al forumului, din ala care s-a certat cu Ilie! Am fost botezat, ca sa zic asa.

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 16 Iun 2018, 22:17

Si eu care credeam ca nu ai simtul umorului...😂😂😂

Lasa Cata, este ok, important este ce avem in suflet cu adevarat ,nici nu mai citesc si sa stii ca am mare admiratie pt cei care s-au dovedit a fi cineva in strainatate deoarece este extrem de greu...👍Ai toata stima, admiratia si respectul meu si nu sunt vorbe goale!🤔
Sper din suflet sa ne recitim aici cind vei considera tu!

Sa stii ca m-ai facut sa am lacrimi in ochi de recunostinta...😓
Cu drag...Iliuta!😌

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 16 Iun 2018, 22:41

Cum, mai Iliuta, eu care imi tatuasem 10-11 Jan. printre ecuatii pe piept.

Cum putem sa vorbim noi la telefon?

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 16 Iun 2018, 22:54

haha😂😂😂😂😂 esti mortal Cata!😂😂😂

Cine are nr-ul tau te tel sa mi-l dea?Daca intreaba sotia cine sunt spune-i ca o colega din cercetare din strainatate!😂😂😂👍Glumesc, evidennt!😌

Înapoi la “PREZENTATI-VA”