021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: o saptamana de cosmar

Aici puteti povesti experientele personale.

Airam
Veteran
Veteran
Gen: Feminin - Feminin

Re: o saptamana de cosmar

Mesajde Airam » 02 Iun 2017, 15:43

😘😘😘😘😘

Sunt autorul acestui subiect
catalin87
Boboc
Boboc
Zile de abstinență:
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde catalin87 » 03 Iun 2017, 07:43

hellooouu,toata lumea cu chef de viata in asa o frumoasa dimineata de sambata? plina de soare si caldura!eu astazi m-am hotarat sa nu ma mai plang de nimic,sa vad viata si ziua de azi cu toate partile ei bune,sa fiu fericit si sa eman fericire pentru cei din jurul meu,nu numai durere si intristare,imi doresc sa le vad din nou zambetul pe buze cand ma privesc, sa vada in mine o speranta la o noua viata,lipsita de grija paharului plin de durere,va urez toate cele bune si distractii placute

Airam
Veteran
Veteran

Mesajde Airam » 03 Iun 2017, 08:12

Foarte bine te-ai gandit Catalin. Si nu te m-ai gandi la ce a fost, nu poti schimba nimic. O sambata frumoasa iti doresc si eu.
Sa ai grija de tine, in primul rand, apoi si cei dragi tie vor fi bine.
Te imbratisez cu drag, Maria.

catalin87
Boboc
Boboc
Zile de abstinență:

Mesajde catalin87 » 03 Iun 2017, 15:42

Bună, Elsa sunt. Îmi zice și mie cineva vă rog cum pot să îmi resetez parola? Când încerc să mă loghez zice să contactez Administratorul dar nici asta nu știu cum.. Mulțumesc!

Airam
Veteran
Veteran

Mesajde Airam » 04 Iun 2017, 06:01

alcohelp@aliatong.ro, este adresa de mail a lui Admin, ii scrii si el te ajuta.
O zi frumoasa Elsa.

catalin87
Boboc
Boboc
Zile de abstinență:

Mesajde catalin87 » 04 Iun 2017, 07:13

neata tuturor,decizia de ieri chiar a dat roade,am fost foarte fericit si cred ca am sa o repet si azi,sfatul meu e sa faceti la fel,lasati grijile deoparte, bucurativa si traitiva aceasta zi ca si cum ar fi ultima nimic nu ne opreste in a fi fericiti,o zi buna

Ambasador
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde Ambasador » 04 Iun 2017, 07:33

Iti multumim Catalin pentru indemnul frumos! Ader la el.😀 Oamenii raman mult mai sanatosi gandind si traind pozitiv.
O duminica in dragoste si armonie va doresc!
E minunat sa te trezesti.. treaz fiind! :)

catalin87
Boboc
Boboc
Zile de abstinență:

Mesajde catalin87 » 05 Iun 2017, 06:27

va salut si va urez de la inceput o zi de sarbatoare plina de fericire si ganduri bune,dupa acest wekeend viziunea mea spre viitor a devenit si mai larga,noi ganduri si sperante,care cu timpul si foarte multa munca vor deveni realitate,in concluzie fericirea si starea de bine dau nastere unor ganduri despre noi insine si cum am dori sa fim in aceasta viata,o zi senina tuturor

Airam
Veteran
Veteran

Mesajde Airam » 05 Iun 2017, 13:13

Felicitari Cataline, pentru gandurile bune care le ai. Iti doresc sa fii fericit si multumit de tine. Incearca sa fii tu doar multumit de tine si o sa fie bine.

catalin87
Boboc
Boboc
Zile de abstinență:

Mesajde catalin87 » 06 Iun 2017, 06:56

buna dimineata,sa va impartasesc un sacrificiu pe care il fac astazi pentru binele si fericirea mea si a iubitei mele,este prima zi de munca intr-un loc oribil"croitorie"eu fiind mecanic auto,fac asta de nevoie si dupa cum ziceam sacrific totul din mine pentru abstinenta si fericirea din casa si cuplu,deci am renuntat la orgoliu,mandrie si altele,macar acolo nu e ca la service, nu se bea...ma ajuta...va fi foarte dificil primele zile dar am ganduri pozitive si stiu ca va fi bine pentru aceasta perioada critica daca o pot numi asa,pana voi atinge acel prag al intelepciunii si constientizarii,controlulului absolut pe toate deciziile si actiunile mele cred ca e foarte bine sa stau "putin izolat "de locurile de munca tentante.....am invatat din aceste baute si probleme cauzate de mine si bautura ca pe zi ce trece trebuie sa devin un om din ce in ce mai bun,mai optimist,mai cu chef de viata si cu mine dar si cu cei din jur si sa invat sa fiu acel om care imi doresc sa fiu,nu ce vrea lumea sa vada,sa fiu autentic,sa fiu eu...!viziunea mea despre viitor este mai ampla,prin aceste experiente de viata am descoperit ceva in mine,o dorinta de a-i ajuta mai mult pe cei nevoiasi,pe cei ce aleg o cale gresita,sa salvez daca imi sta in putiinta vietile celor ca mine,caci daca eu la randul meu nu eram salvat de acest viciu probabil eram mort...va urez o zi senina si fericire

Înapoi la “PREZENTATI-VA”