021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: PROBLEME TEHNICE

Aici puteti povesti experientele personale.

Sunt autorul acestui subiect
Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: PROBLEME TEHNICE

Mesajde Joy » 28 Iun 2018, 13:51

Buna dimineata Admin si Paul!
Poate sesizati si voi la topicul lui Gladiator faptul ca sunt niste postari care nu apartin acestui Forum , locul celor care posteaza nefiind aici...Pt mine nu-i bai pt ca ignor dar cei care sunt noi pot fi confuzati de mesaj si intrigati crezind ca ne ocupam cu altceva...😱😁
Multumim frumos si o sa-ti scriu si in privat, Admin, pt a sterge aceste mesaje deplasate pt acest Forum!👍
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 22 Dec 2018, 16:53

Buna ziua dragii mei, Admin si Paul!
De ce scriu aici?🤔😂Pt ca daca as fi scris la topicul meu nu eram sigura ca veti citi si ca de obicei eu cind vreau sa fac ceva, rezolv... cind nu ,gasesc scuze...😂 si pt ca sunt eu...!😂😂😂😜
Ca in fiecare an , de citiva ani buni incoace, vreau sa va urez din adincul sufletului meu,
Sarbatori fericite pline de pace sufleteasca, bucurie si iubire alaturi de familiile voastre , prieteni si cei dragi si
La MULTI ANI frumosi , plini de sanatate, prosperitate si tot ceea ce va doriti sa devina realitate!👍
Va imbratisez si va pup cu drag si va felicit inca odata pt acesta idee Divina de a infiinta acest Forum care schimba vieti asa cum s-a intimplat si cu viata mea...

LA MULTI ANI Echipei ALCOHELP!

Imagine

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 02 Apr 2019, 10:43

Buna ziua Admin si Paul, poate mai trageti cu ochiul si pe la noi si vedeti ca sunt niste “prumbei calatori” care gresesc adresa si ajung la noi pe Forum...Poate faceti ptina ordine si-i cenzurati cind posteaza deoarece confuza lumea, nu pe mine, s-ar putea sa fie si vre-un virus, Paulica va rezolva,sper!
Multumesc si va doresc o primavara frumoasa ca si noi!😉😊🤗💐🌼🌷🌸🌻🌹

admin
Administratorul site-ului
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde admin » 07 Apr 2019, 21:27

Multumim, i-am depistat.
Adresa la care pot fi contactat este: viorel.roman@aliatong.ro sau 021/9335, Luni-Vineri 10.00-17.00.

Înapoi la “PREZENTATI-VA”