021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Sunt Iliuta si sunt...free!

Aici puteti povesti experientele personale.

Sunt autorul acestui subiect
Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Sunt Iliuta si sunt...free!

Mesajde Joy » 12 Iun 2019, 13:07

Multumesc Tudor si pe cuvint marturisesc ca imi era frica sa citesc raspunsul pt ca stii ca eu sunt ca iepurasul cind se da viteaz, strig in gura mare dar de fapt sunt f sensibila si fricoasa...!🤔😉😂😂
Prin cele spuse de tine inca odata vad cit de mult ma iubeste DD si tot ceea ce i-am cerut mi-a dat...🙏
Multumesc prieten drag si recunosc si aici ca te iubesc ca si prieten, tu avind locul tau special in inima mea pt totdeauna...😌
Imagine
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 12 Iun 2019, 17:25

Buna seara oameni frumosi oriunde v-ati afla!😌👍
Cind am venit eu pe Forum, in frica mea de a nu recadea la ceea ce faceam in trecut, l-am intrebat pe Tudor ce sa scriu pt ca nu stiu ce...😂😂😂 Dragul meu prieten mi-a raspuns, "scrie orice, numai scrie" si bine am facut pt ca scriind zilnic aici despre orice dar totodata luind ceea ce mi se potriveste mie de la altii, astazi ma bucur de ceea ce am rasadit... 🤔Mie sigur nu mi s-a potrivit sa scriu cind si cind 2 cuvinte sau sa fiu circotasa sau sa iau pastile sa ma amagesc ca sunt bine pt ca totdeauna medicamentele au si efecte adverse si mi-a spus Tudor ca sunt la fel de periculoase precum alcolul...🤔😞
Pe acest Forum niciodata nu s-a taxat nimic in afara de lipsa bunului simti, a grosalaniilor si a jignirilor , in rest fiecare este binevenit sa scrie ceea ce vrea el!🤔😉😌👍Esti liber sa faci ceea ce vrei, aceasta este frumusetea acestui Forum!🤔😉👍
O seara frumoasa cu pace si liniste sufleteasca va doresc tuturor!😌👍

PS Ca o remarca personala, numai atunci cind am devenit un om bun cu adevarat, pt ca DD nu poate fi pacalit, numai atunci am dobindit o abstinenta senin adevarata, asta mi s-a intimplat mie, pt voi , voi decideti...!Doamne ajuta tuturor!🙏

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 14 Iun 2019, 19:06

Pentru ca este foarte mult sa scriu la fiecare in parte celor nou veniti, am sa scriu aici la mine ceea ce as fi facut eu daca nu as fi vazut ca acest Forum nu este de-ajuns pt mine:cu siguranta ca as fi concluzionat ca am nevoie si de altceva si m-as fi internat, as fi mers la psihoterapeut etc , orice as fi fost in stare pt ca de murit nu vroiam sa mor...🤔😞
Multumesc lui DD ca m-a ajutat prin Tudor si prietenii de aici si ma ajuta sa fiu cea care sunt astazi ceea ce va doresc si voua!😌🙏

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 16 Iun 2019, 12:50

Buna dimineata oameni frumosi oriunde v-ati afla!😌👍
Ce fac eu acum?Dupa ce am baut cafeaua citind Forumul, ma pregatesc sa merg la Biserica mea unde mereu si mereu sunt recunoscatoare pt tot ce mi-a dat DD...Repet asta si in fond, nu asta este viata, o repetitie de zile si nopti si uitindu-ma in jur parca nu-mi vine sa cred ca am facut si am luat atitea decizii atit de gresite in trecut, atunci cind stateam cu spatele la EL...🤔😞
Va doresc tuturor ceea ce-mi doresc si pt mine ...!🙏🤗!!!

https://www.youtube.com/watch?v=iRQvQyQ ... zxOsDxsLUE

Înapoi la “PREZENTATI-VA”