021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: De cînd vă caut!

Aici puteti povesti experientele personale.

asido1973
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: De cînd vă caut!

Mesajde asido1973 » 05 Feb 2019, 19:54

Buna Alpha, sa stii ca alt drum alaturi de cei ca tine nu exista in aceasta boala! Te asteptam sa ne cauti din nou.
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: alcohelpbraila@yahoo.com

Ambasador
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:
Gen: Feminin - Feminin

Mesajde Ambasador » 11 Feb 2019, 13:09

Te asteptam cu drag sa ne mai cauti Alpha. Speram ca esti bine! Orice simti, orice ti se intampla, orice gandesti, am convingerea ca merita povestit aici. Cu totii am invatat de la tine cate putin!
E minunat sa te trezesti.. treaz fiind! :)

Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Mesajde Joy » 04 Mar 2019, 06:16

Buna Alpha si esti “irezistibila” , pt ca mie nu-mi place tehnologia asta moderna si sunt nevoita sa scriu de pe telefon.😬Am citit tot ceea ce ai scris si sa stii ca asemeni tie am poposit si eu pe acest Forum cu ani in urma, care mie mi -a salvat viata...Toti prietenii de aici au contribuit enorm la abstinenta mea iar acum si eu fac acest lucru cu placere incercind sa ajut, stiind negresit ca ma ajut pe mine prin asta...este un egoism constructiv...Imi place f mult cum scrii si exprimi cu puritatea si inocenta unui copil ceea ce simti, esti grozava!😊👍Bine ai venit si repet a 100-a oara una dintre intelepciunile mele:nu scapam niciunul viu de-aici... dar depinde cit si cum traim...👍Tine aproape si nu vei regreta!😉😊👍. PS Va salut pe toti si sunt sigura ca v-a fost dor de mine...🙄😂😂😂
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Înapoi la “PREZENTATI-VA”