021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Aici puteti povesti experientele personale.

Ambasador
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:
Gen: Feminin - Feminin

Re: Iubitul meu e alcoolic ... :(

Mesajde Ambasador » 30 Aug 2019, 06:50

Cat mai mult soare draga Raza. 😀
E minunat sa te trezesti.. treaz fiind! :)

Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Mesajde Joy » 30 Aug 2019, 11:46

Zimbetul tau frumos si incarcatura pozitiva!
Vacanta frumoasa ca si tine, sa ai!😍🌞🌞🌞
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 05 Sep 2019, 00:07

Buna Raza de soare si fara a dori sa critic sau sa judec pe cineva vreau sa spun ca nici eu nu as putea sta linga cineva trist, asta fiind si motivul divortului meu...🤔 El nu bea dar beam eu pt asta si era o seriozitate in casa de imi venea sa ma urc pe pereti...🤔😂🤓😂🤓ordine si disciplina numai,eram ca la biblioteca trebuia sa studiem mereu😂😂😂,eu care am fost si sunt o cu totul alta fire,deschisa, sportiva,vesela, iubitoare, iertatoare etc, ce mai , eram ca apa cu uleiul impreuna😂😂😂 ufff🤔😞
Si da, ai spus f bine, nimeni nu te poate ajuta daca nu vrei tu sa te lasi de baut, asa cum am facut si eu...🤔🙏😉😘😘😘🤗

Sunt autorul acestui subiect
Raza de soare
Veteran
Veteran

Mesajde Raza de soare » 05 Sep 2019, 15:06

Bunaaa si pupici si pe insoritele plaje ale Ciprului :) unde numai traznai am facut cu iubitele mele colege de camera. Am zis c o sa notez cu un ruj pe oglinda din camera sau de la baie ora la care vin aia de la agentie dupa noi sa ne duca la aeroport ca altfel aicea ramanem. Aseara dansam cu una din ele in camera in pijamale pe piesa La firida ... cealalta filma....
Bun.
Da, Joy 😘, barbatii cu care am stat eu erau veseli, glumeti, hazlii, bucuresteanul si el era pana venea momentul seara sa bea si devenea o stana de piatra....mie nu mi trebuie monumente, de astea sunt prin oras daca vreau sa vad :)))

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 05 Sep 2019, 17:48

Daaa, Frumusete de aia ne si intelegem noi atit de bine si macar daca tot ar fi beat beat macar sa fie vesel pentru ca ca ar fi mai usor de suportat...🤔😂😂😂 Scuzati-ma cei care sunteti tristi (triste) si inca mai beti dar le compatimesc pe cele (cei) de linga voi care va iubesc nespuns de mult daca va stau alaturi si le faceti si lor viata urita si va doresc din suflet sa va fie tuturor bine!🙏 Eu in timpurile de demult cind eram mahmura ma enerva la culme ca cineva sa fie vesel in jurul meu...ufff..si faceam tot posibilul sa-i intristez si pe ei..🤔😞😓

Sa revenim la ale noastre Raza si te vad ce faci😜🤗pai nu merg si eu cu voi in viitor in vacanta?😂😂😂😂Daca ma vezi la petreceri nu-ti vine sa crezi cum sunt si daca inainte vreme ma gindeam ca sunt asa din cauza bauturii, acum stiu cu siguranta ca nu, acesta este firea mea si ne asemanam foarte mult...😜😘🤗👍
Pup cu mult drag si vacanta frumoasa in continuare, Frumusete!😘😘😘🤗
Imagine

Raza de soare
Veteran
Veteran

Mesajde Raza de soare » 06 Sep 2019, 20:06

Ce poza frumoasa mi ai pus :))) ma reprezinta :)))
Joy, noi numa traznai am facut. Aseara, un englez s a aciuat pe langa noi ca ne era vecin vizavi de noi, auzea muzica, rasetele de la noi din camera..si ne intreba daca facem chef? Noi, daaa....si eram cu gura pana la urechi...
So, am venit in camera, una la dus, 2 in pijamale cu maiou si pantaloni scurti, ne amuzam. Bate cineva la usa. Deschid io. In usa statea englezul si el in pijama...ca vine si el la chef...:))) i am zis ca pardon, e ora de culcare, l am vazut dezamagit :)))

Hai cu noooi :) ar fi faain, mai am o prietena bucuresteanca si ea vrea cu noi :)) ne a vazut pozele :)) si le place pe fete 😍

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 06 Sep 2019, 20:23

Parca si vad faza si imi aduc aminte de ce faceam si noi prin cantonamente...😂😂😂😉, o sa-ti povestesc!😜😘😘😘
Fii sigura ca voi veni cu mare drag si voi fi partasa la toate, pina atunci te imbratisez cu mult drag si ti pup!😍😘🤗

Cele doua din pozisoara imbracate la fel suntem noi doua dansind...😂😉😂👍

Raza de soare
Veteran
Veteran

Mesajde Raza de soare » 06 Sep 2019, 20:58

Noi suntem :)))

Raza de soare