021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Mda, sunt eu, ilie, iliuta, joy...

Aici puteti povesti experientele personale.
Supergreu
Boboc
Boboc
Mesaje: 10
Membru din: 04 Aug 2019, 20:48

Mda, sunt eu, ilie, iliuta, joy...

Mesaj de Supergreu »

Mda, sunt eu, ilie, iliuta, joy si va inchipuiti cum am putut tacea atit desi m-am intors din vacanta demult?Pai n-am avut incotro si am atit de mult sa va povestesc....Am exersat rabdarea, desigur!🤔
De ce va scriu sub acest nume, este involuntar de dorinta mea dar este extrem de greu sa te reconectezi si am atras atentia de nenumarate ori ca daca cineva ar depinde de reconectare si de Forum sigur ar recadea daca s-ar fi intimplat ceea ce mi s-a intimplat mie cu reconectarea, muuult prea greu, nu toti suntem IT-sti...In fine asa cum am facut si cu abstinenta, am gasit solutii, o noua adresa de e-mail, un nou nume...ufff, 🤔😱 nu-mi place dar am vrut sa nu ies de pe Forum si nici sa mai deranjez pe cineva in privat.
Asadar, iacatama-s back!😌👍
Va imbratisez cu drag pe toti si va pup si ma bucur sa ne regasim!😌🤗👍

PS Abstinenta-i floare la ureche fata de reconectarea pe Forum...SUPERGREU!🤔😉😱

https://www.youtube.com/watch?v=ms6wd6xEqXw
Ultima oară modificat 05 Aug 2019, 01:23 de către Supergreu, modificat 1 dată în total.
Danutza
Veteran
Veteran
Mesaje: 378
Membru din: 19 Aug 2018, 11:26

Re: Mda, sunt eu, ilie, iliuta, joy...

Mesaj de Danutza »

Hai ca pierduse viatza pe aici :)
Supergreu
Boboc
Boboc
Mesaje: 10
Membru din: 04 Aug 2019, 20:48

Re: Mda, sunt eu, ilie, iliuta, joy...

Mesaj de Supergreu »

Heeei, multumesc Danutza si nu pot exprima cit de recunoscatoare iti sun si aici si-ti multumesc pt suport...😉🤔😌😘🤗
Eu chiar sunt Binecuvintata sa am asa prieteni adevarati si nu pot spune ceea ce am simtit si la grupul AA a lui Tudor, ce oameni minunati am revazut si am facut cunostinta cu unii noi, am "plins", am ris si am impartasit impreuna experiente...Totodata, am asistat la una dintre cele mai frumoase ceremonii aniversare a unei Doamne senzationale care mi-a atins nu numai inima ci si sufletul prin ceea ce face mai departe la rindul ei...
Cei mai frumosi si senzationali oameni sunt si alcolicii recuperati...🤗
Multumim Doamne!🙏
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Mda, sunt eu, ilie, iliuta, joy...

Mesaj de Ambasador »

Cand am citit "Supergreu" mi-am facut griji Vizitator123$5. Mi-am zis ca poate in toata perioada aceasta in care nu ai scris, ai avut parte de cine stie necazuri. Ma bucur ca a fost vorba doar de probleme strict de reconectare.
Bine-ai revenit pe forum Vizitator123$5! Si ai mare dreptate, cei mai frumosi si senzationali oameni sunt alcoolicii recuperati. As adauga totusi ca si cei in prag de recuperare se pot simti la fel. 🤗
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Supergreu
Boboc
Boboc
Mesaje: 10
Membru din: 04 Aug 2019, 20:48

Re: Mda, sunt eu, ilie, iliuta, joy...

Mesaj de Supergreu »

Daaa, Doruta, am avut parte si de asta si cred ca ai sa ma rebotezi Doamna de fier...🤔😂😥 Iti scriu in privat despre.🤔
O zi frumoasa tuturor oriunde v-ati afla!🤗👍
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Mda, sunt eu, ilie, iliuta, joy...

Mesaj de Ambasador »

🤗😘
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Supergreu
Boboc
Boboc
Mesaje: 10
Membru din: 04 Aug 2019, 20:48

Re: Mda, sunt eu, ilie, iliuta, joy...

Mesaj de Supergreu »

Ti-am scris in privat!🤔💪💪💪😂😘🤗👍
Avatar utilizator
Ambasador
Veteran
Veteran
Mesaje: 1353
Membru din: 17 Apr 2017, 23:50
Zile de abstinență: 14,08,2021

Re: Mda, sunt eu, ilie, iliuta, joy...

Mesaj de Ambasador »

Multumesc Vizitator123$5, voi citi negresit! 👍🤗
"Orice schimbare este grea la început, urâtă la mijloc şi minunată la final." Robin Sharma
Scrie răspuns