021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Me too!

Aici puteti povesti experientele personale.

Sunt autorul acestui subiect
brainstorm
Boboc
Boboc
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Me too!

Mesajde brainstorm » 13 Oct 2019, 20:58

Edit admin. Te invit sa iti scrii pe pagina ta si sa ma lasi pe mine in pacein durerea mea, o stiu mai bine ca tine asa cum o stii si tu mai bine pe a ta. OK?

styx
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde styx » 13 Oct 2019, 21:03

Ok, Puiutz, s-a marcat.
Alcoolul nu este raspunsul , el doar te face sa uiti intrebarea!

brainstorm
Boboc
Boboc

Mesajde brainstorm » 13 Oct 2019, 21:05

ok, si eu te-am bannat, cocalari cu biserici printre blocuri. imi e sila de voi

Speranta16
Veteran
Veteran
Gen: Feminin - Feminin

Mesajde Speranta16 » 13 Oct 2019, 21:15

Ti-am scris mai devreme, pasarica, dat se pare ca nu am dat send. :) Cum ziceam, dracului nu ma duc, cel putin, asa cred. 2. Fa-ma macar un hrib, nu matraguna si 3, frustrata sunt si eu, in ultimul timp, imi detest viata. Am mai scris despre asta, traiesc in iad, ii cunosc cam toate fazele,dar nu te bag in regnul fungi.

brainstorm
Boboc
Boboc

Mesajde brainstorm » 13 Oct 2019, 21:38

reiau de maine. nu am baut mult, 5 beri. poate ca a fost ok, mi-am resetat asteptarile vis-a-vis de site-ul asta si povestile lui de succes. nu o sa mai scriu pe paginile altora, in definitiv am eu destule probleme ca sa ma mai intereseze si altii. a sa scriu strict pentru mine si rog pe cei cu Dumnezeu de dimineata pana seara sa ma lase in pace. am incercat sa nu jignesc, dar nu cred ca este indicat sa ma provocati

Speranta16
Veteran
Veteran

Mesajde Speranta16 » 13 Oct 2019, 21:41

E mai usor sa spui imi cer scuze...

brainstorm
Boboc
Boboc

Mesajde brainstorm » 13 Oct 2019, 21:45

site-ul asta are un bug mare. bannul nu e chiar ban, nu poti scapa definitiv de raie. speranta te rog nu mai scrie pe pagina mea. esti toxica. eu fiind alcoolic la randul meu nu simt ca am vreo datorie sa iti citesc bashinile

brainstorm
Boboc
Boboc

Mesajde brainstorm » 13 Oct 2019, 21:49

ar fi culmea sa ajung la concluzia ca si un site ca asta are trolls, pentru trafic. chiar ar fi nashpa

Speranta16
Veteran
Veteran

Mesajde Speranta16 » 13 Oct 2019, 21:50

Uite, eu te iert ca m-ai jignit. Edit admin.

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 13 Oct 2019, 21:54

Frateee, sunteti mortali, 😂😂😂, "Zbor deasupra unui cuib de cuci"e nimic pe linga noi...😂😂😂🤔
Scuzati-ma si va rog nu ma injurati pt ca sunt f sensibila si va spun sincer ca va inteleg pe fiecare si fiecare aveti dreptate!🤔🤔🤔
Stau si ma gindesc ce faceam si eu in trecut pe Forum, ma bagam printre cei puternici si tipaaaam ca din gura de sarpe, ma luam cu Asidelu sa ma lupt cu el, va inchipuiti?😂😂😂 Cind de fapt eu eram un biet iepuras...🤔 Pe mine m-a ajutat si asta sa invat prin asa nu...🤔
Nimeni nu vrea sa schimbe pe nimeni aici, faceti ceea ce considerati ca este bine pt voi!👍
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Înapoi la “PREZENTATI-VA”