021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Sunt vikydo si sunt alcoolica

Aici puteti povesti experientele personale.

Sunt autorul acestui subiect
vikydo
Boboc
Boboc
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Sunt vikydo si sunt alcoolica

Mesajde vikydo » 17 Noi 2009, 20:56

doresc sa impartasesc cate ceva din recuperarea personala din alcoolism...

boboc
Veteran
Veteran

Re: sunt vikydo si sunt alcoolica

Mesajde boboc » 24 Noi 2009, 19:43

heei!!! vikido, undee esti!!! ti-am scris si nu mi-ai raspuns. mi-e door de tinee!!!
:P

boboc
Veteran
Veteran

Mesajde boboc » 26 Noi 2009, 22:12

vikido văd că acum eşti prezentă. de ce nu-mi răspunzi? am multe nedumeriri legate de acest site(??!!) am impresia că vorbesc singur! nu mai pot intra la şedinţe iar administratorii mi-au răspuns că au o problemă?? tu ;tii ceva?

admin
Administratorul site-ului
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde admin » 28 Noi 2009, 01:46

Intr-adevar, au fost niste probleme la primii useri inregistrati dar se vor rezolva foarte curand. Useri vor primi linkurile de confirmare a inregistrarii pe e-mail iar apoi vor putea continua sedintele.
Adresa la care pot fi contactat este: viorel.roman@aliatong.ro sau 021/9335, Luni-Vineri 10.00-17.00.

boboc
Veteran
Veteran

Mesajde boboc » 01 Dec 2009, 04:00

:P

boboc
Veteran
Veteran

Mesajde boboc » 02 Dec 2009, 18:08

bună vikido! am înţeles că eşti alcoolică, dar nu am găsit încă nimic din experienţa ta împărtăşită şi altora. poate nu ştiu eu unde să caut. te rog spune-ţi povestea.

anton
Boboc
Boboc

Mesajde anton » 13 Ian 2010, 22:12

am 53 de ani sant pensionara si am intrat pe forum pentru sotul meu care inca nu are curajul sa intre si el.bravo!esti tare daca ai facut primul pas.eu nu am experienta in domeniu dar t_e incurajez sa fi mai indrazneata sa povestesti viata ta framantarile tale interioare care poate au legatura cu alcoolizmul.Eu i_ti urez mult succes :P

asido1973
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde asido1973 » 14 Ian 2010, 23:50

vikydo , mai da un semn
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: alcohelpbraila@yahoo.com

Înapoi la “PREZENTATI-VA”