021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Buna ! Sunt Victor, alcoolic abstinent

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
dudaev
Senior
Senior
Mesaje: 134
Membru din: 05 Feb 2010, 21:21

Re: MA NUMESC VICTOR

Mesaj de dudaev »

Buna tuturor ma simt bine si sint din ce in ce mai sigur pe mine va multumesc din suflet ca existati
Avatar utilizator
tudor
Veteran
Veteran
Mesaje: 3643
Membru din: 10 Dec 2009, 22:06
Zile de abstinență: 14,04,2008
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MA NUMESC VICTOR

Mesaj de tudor »

Salut Victore !


Ma bucur pentru tine ca esti bine .Nu conteaza daca nu postezi des insa poti citi in fiecare zi ce se posteaza si mai ales poti citi textul viata fara bautura ,text ce il gasesti la Alcolicii anonimi pe forum .Nu uita ca ALCOOLUL este puternic .derutant si mai ales viclean.Nu te lasa pacalit de faptul ca te simti bine ca iar te poti incanta si bei primul pahar .

ITI SUGEREZ SA CITESTI CE SE AFLA DUPA LINK-UL ACESTA : viewtopic.php?f=4&t=1012

Pe mine m-a ajutat mult .

Abstinenta senina iti doresc.
ImagineOLD Tudor
-E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra." - Jules RenardImagine
dudaev
Senior
Senior
Mesaje: 134
Membru din: 05 Feb 2010, 21:21

Re: MA NUMESC VICTOR

Mesaj de dudaev »

FELICITARI Relus SI ABSTINENTA TOT MAI MARE DUMNEZEU SA FIE CU TINE
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: MA NUMESC VICTOR

Mesaj de asido1973 »

salut victore , ce mai fcai tu ? cum esti ?
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: MA NUMESC VICTOR

Mesaj de asido1973 »

Salut Victore , vad ca ai reaparut pe forum ! Ce mai faci ?
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
dudaev
Senior
Senior
Mesaje: 134
Membru din: 05 Feb 2010, 21:21

Re: MA NUMESC VICTOR

Mesaj de dudaev »

TOTE CELE BUNE SINT PE DRUMUL CEL BUN ALCOL, NU AM PUS IN GURA DE SASE LUNI SINT BINE SI SINT MINDRU DE ABSTINENTA MEA , VA DORESC TOT BINELE DIN LUME SI ABSTINENTA USOARA
dudaev
Senior
Senior
Mesaje: 134
Membru din: 05 Feb 2010, 21:21

Re: MA NUMESC VICTOR

Mesaj de dudaev »

SARBATORI FERICITE SI ABSTINENTA USOARA VA DORESC TUTUROR DE PE ACEST FORUM SINTETI UN GRUP MINUNAT DE OAMENI ..
Adorable
Veteran
Veteran
Mesaje: 318
Membru din: 30 Ian 2010, 23:00
Zile de abstinență: 20,07,2011
Ani de abstinență: 2 ani

Re: MA NUMESC VICTOR

Mesaj de Adorable »

Victor ma bucur enorm de mult pentru tine,tine-o tot asa si mai scrie si tu din cind in cind,cum o duci,ce mai faci,cum e viata in abstinenta etc.Sarbatori fericite si tie alaturi de familie!
dudaev
Senior
Senior
Mesaje: 134
Membru din: 05 Feb 2010, 21:21

Re: MA NUMESC VICTOR

Mesaj de dudaev »

Ce pot sa va spun , viata mea a inceput sa aiba alt curs , adica inspre bine nu mai am temerii am mai multa incredere in mine , afacerile mele au inceput sa o ia pe drumul cel bun iar, viata mea este cu totul alta O SCHIMBARE RADICALA este super cind esti lucid , limpede .si fara gram de alcol la bord VA MULTUMESC CA EXISTATI datorita voua si acestui forum minunat am putut sa vad si eu viata reala . VA DORESC ABSTINENTA USOARA .
Avatar utilizator
tudor
Veteran
Veteran
Mesaje: 3643
Membru din: 10 Dec 2009, 22:06
Zile de abstinență: 14,04,2008
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: MA NUMESC VICTOR

Mesaj de tudor »

Salut Victore !

Ma bucur sa aflu ca esti bine ceea ce iti doresc in continuare .Nu intrerupe legatura cu grupul si mai scrie-ne cit poti de des ca acest lucru te mentine in priza si pe noi ne incinta reusitele tale.
ImagineOLD Tudor
-E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra." - Jules RenardImagine
Scrie răspuns