021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Buna

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Buna

Mesaj de asido1973 »

Multumesc mult pentru tortulete, sunt minunate!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Avatar utilizator
dani
Veteran
Veteran
Mesaje: 4268
Membru din: 24 Iun 2012, 00:14
Zile de abstinență: 20,04,2012
Ani de abstinență: 5 ani

Re: Buna

Mesaj de dani »

Multam de pontul cu Look Tv.Daca nu adorm pana atunci o sa urmaresc emisiunea.Buuun da`deseara ceva pronostic la Steaua ? Ne facem de ras au ba ? Eu as merge pe un egal sau in cel mai bun caz o victorie fara calificare la un gol.Dar nu se stie niciodata,Hai Steaua!
Dani
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Buna

Mesaj de asido1973 »

Nu stiu ce sa spun... Nu am curaj sa dau un pronostic...
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Buna

Mesaj de asido1973 »

Se poate!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Buna

Mesaj de asido1973 »

Bravo STEAUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
URAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Buna

Mesaj de asido1973 »

Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Buna

Mesaj de asido1973 »

Draga dani , ieri nu am avut curaj sa spun nimic, astazi nu prea am curaj sa mai vorbesc :lol: :lol: :lol: , sunt in pauza vocala :lol: :lol: :lol: . La telefon, am sa incerc sa vorbesc prin semne. Am sa incerc sa beau oua crude , poate-mi revin :lol: :lol: :lol:
" Astazi este o zi minunata" , de nopatea trecuta nu mai spun... :lol: :lol: :lol:
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
lazarescu nicolae
Veteran
Veteran
Mesaje: 908
Membru din: 18 Sep 2011, 19:35
Zile de abstinență: 30,06,2015

Re: Buna

Mesaj de lazarescu nicolae »

Salut Asido!

Tin sa-ti spun ca mi-a placut video-ul motivational
care l-ai pus mai sus si langa el am gasit altul care mia
placut la fel de mult si cum sunt la slabit ma impresionat foarte
tare taria de caracter a omului din video.

Ciao Asido!
Iti doresc un super uikend!

Stai sa pun clipul:
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... a9BFx5Mhqo
Gladiator73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1735
Membru din: 07 Noi 2011, 21:14

Re: Buna

Mesaj de Gladiator73 »

Nicule,mi-a placut clipul motivant,privit in aceasta sambata ploioasa si rece.M-a emotionat si umplut de energie sa vad cum un om suferind de obezitate morbida,a ajuns intr-o forma fizica (si psihica,sunt convins)cum putini o au pe planeta,trecand peste durerile fizice,peste descurajarile de moment(pentru ca rezultatele se lasa asteptate),peste ironia celor de pe strada(care mai tot timpul se amuza cand vad un om gras ca se chinuie sa alerge,revarsare de sunci peste trotuare).
Mi-ai facut un cadou frumos.
Asido,student emerit,iti multumesc si tie pentru clipul postat(nu de acesta s-a folosit Reghe pentru a-i motiva pe jucatori?)si-ti doresc sa-ti recapeti vocea ta frumoasa(stiu ca e asa pentru ca mi-ai cantat ;) )si sa ai un week-end frumos!
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Buna

Mesaj de asido1973 »

Buna dimineata si bine v-am gasit , pe toti veseli si frumosi, ca doar e wikend :lol: :lol: :lol:
Gata cu distractia, gata cu vacanta, gata si cu sesiunea. De maine incepe un nou semestru, si ne pregatim iar de munca, de invatat.
important, ca ma simt bine, si am o pofta de viata fara bautura ...

http://www.youtube.com/watch?v=cs4RYYhSn5s

P.S. Din cauza aglomeratiei , aseara pe site-ul biletesteaua.ro , am comandat 2 bilete la meciul STEAUA - CHELSEA din 7 Martie ora 20 , in plus. Sunt la tribuna a-II-a , daca este cineva interesat , puteti sa-mi spuneti.
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Scrie răspuns