021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Buna

Aici puteti povesti experientele personale.

Ovidiu73
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Buna

Mesajde Ovidiu73 » 26 Ian 2013, 14:00

Frate Asido lasa muzica si pune mana pe carte! Azi am luat si eu primul examen, nu spun nota ca nu vreau sa te eclipsez :lol: :lol:
Te provoc la final de sesiune sa ne duelam in carnete de note, in fata unui juriu competent format din membri ai acestui forum. :lol: :lol: De pe acum il propun pe Iliuta ca presedinte de juriu. Sper ca esti de acord. Nu conteaza ca e din oras cu mine, sunt convins de impartialitatea lui :lol: :lol:

Hai, spor la invatat si bafta la examene!

Sunt autorul acestui subiect
asido1973
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde asido1973 » 27 Ian 2013, 20:17

Draga Ovidiu , sincer chiar m-am saturat de invatat! Astazi toata ziua am conspectat la drept , si invat in continuare. Joi am urmatorul examen , este la drept si am destule de invatat. Am si Drept Civil si Drept Comercial! Mai am de tras , pe 15 feb e ultimul, dar dupa aia scap eu :lol: :lol: :lol:
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: alcohelpbraila@yahoo.com

freedom
Veteran
Veteran

Mesajde freedom » 27 Ian 2013, 20:41

baga mare, bobocule, sa fii integralist, premiant cu coronita !
multa bafta.
“Creand lumea perfecta in inima noastra,
putem sa o vedem luand forma si in exterior.”

Ovidiu73
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde Ovidiu73 » 28 Ian 2013, 07:09

Spor la invatat frate Asido!
Si nu uita, la sfarsit ne vedem cu carnetelele in mana! Ca sa nu mai traiesti cu sperante desarte, iti spun ca, deja am luat legatura cu presedintele juriului. Treaba e ok! :lol: :lol:

O saptamana frumoasa!

Sunt autorul acestui subiect
asido1973
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde asido1973 » 29 Ian 2013, 20:45

Eiiii , dragii mosului... :lol: :lol: :lol: Cu pasi repezi se apropie si al treilea examen din sesinue, care mie mi se pare a fi cel mai dificil si din cauza cursului dar si a profesoruli care e destul de sever si isi face meseria. Miercurea trecuta , am inteles ca s-a luat la el doar un singur 10. Sper sa ma descurc. Invat si iar invat , si-mi place sa fac asta. Joi am examen la ora 15. Mai raman doua dupa acesta. In rest , sunt bine, sunt abstinent si sunt fericit. Traiesc clipe minunate si tot ce se intampla in viata mea , este o minune! Cu respect, asido!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: alcohelpbraila@yahoo.com

Relus
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde Relus » 29 Ian 2013, 21:25

Ma bucur pentru tine,pentru tot ce faci frumos cu viata ta.Bafta la examene si ai sa vezi ca nici nu vei simti cum se duc anii.
Ai scris ca nu deranjezi pe cei care nu iti scriu,asa ca eu iti voi scrie zilnic poate asa treci mai des pe la "nasa",
Daca ar fi sa pun la suflet faptul ca multi carora le am scris sau le scriu,nu mi au raspuns niciodata,nu m au salutat niciodata ar trebui sa plec si eu sa ma "desfat pe alte meleaguri-alte forumuri,dar sunt si raman aici,pentru ca aici am crescut mare,impreuna cu unii dintre voi.
ASA ca dragul meu fin"fin" scrie la mine,eu la tine si ne pastram abstinenta ca in fond asta este important in viata noastra.

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 29 Ian 2013, 23:32

:lol: " De pe acum il propun pe Iliuta ca presedinte de juriu. Sper ca esti de acord. Nu conteaza ca e din oras cu mine, sunt convins de impartialitatea lui":lol: :lol:

Ovidelu, chiar m-ai facut sa rid :lol: Pai la cita carte stiu eu, va dau la toti premiul intii, nu trebuie sa-mi aratati carnetul, pentru ca va cunosc ca sunteti destepti si silitori :lol: Asa ca va spun de pe acum, ca meritati premiul intii toti. :D
Spor la invatat si-mi frec miinile si de abea astept sa sarbatorim :lol: :lol: :lol: Vinul si berea le dau eu asa ca nu ma costa nimic, pentru ca nimeni nu bea. :lol: :lol: :lol:
Cu drag si iubire va imbratisez.
ilyuta :) :arrow:
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Ovidiu73
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde Ovidiu73 » 30 Ian 2013, 06:23

Dragul meu Iliuta...se pare ca nu pot conta pe tine in" competitia" asta.
Va trebui sa pun mana serios pe carte desi, vorba cuiva, multa vreme am crezut ca "ai carte , ai parte" se referea la vol.1 din Kama Sutra. :lol:
Asta e. Prin noi insine, ca pe vremuri.

O zi frumoasa tuturor.

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 30 Ian 2013, 06:32

:lol: Ba poti conta pe mine , n-ai vazut ce simt al dreptatii am avut la ambasada? :lol: Cinste si corectitudine. :) Puneti mina pe carete si invatati si cind vin acolo vreau sa va vad carnetele de note.Ai auzit Asido? :)
O zi frumoasa sa aveti si va imbratisez cu mult drag.
ilyuta :) :arrow:
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

staval
Veteran
Veteran

Mesajde staval » 30 Ian 2013, 22:21

Succes bobocule, ca vad ca toti ochii-s pe tine!

Înapoi la “PREZENTATI-VA”