021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti, Suceava, Brasov, Constanta: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

PREZENTATI-VA :: Buna

Aici puteti povesti experientele personale.

Sunt autorul acestui subiect
asido1973
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Buna

Mesajde asido1973 » 02 Mar 2018, 20:05

Primavara minunata va doresc tuturor. Despre mine ce pot sa va spun , sunt bine , sunt abstinent. Povestea mea este si ramane aici pentru toti cei care vor sa renunte la alcool. Daca vrei se poate, exista o sansa, exista speranta si chiar daca iti este imposibil la inceput sa crezi ca nu vei putea trai vreodata fara alcool , eu iti pot spune clar si raspicat se poate.
Se poate viata fara alcool si inca ce viata.
Daca depsre viata in alcool am scris atata si am spus atatea , depste viata fara alcool ar trebui sa scriu mult mai mult . Am scris aici mult si multe , cei care sunteti la inceput aveti atatea povesti si atatea de citit.
Se poate , se poate trai frumos , fac asta din 22 sep 2009

O primavara minunata in viata voastra va doresc!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: alcohelpbraila@yahoo.com

Joy
Veteran
Veteran

Mesajde Joy » 08 Iun 2018, 16:58

Asideluuu, de ce nu apare cind comentez eu numele de Joy ? Da-l incolo pe ilieeee, poti sa-l si inchizi...El nu mai scrie oricum dar scriu eu, sora lui...😂😂😂😉😌
Merci Asidelu!
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Sunt autorul acestui subiect
asido1973
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde asido1973 » 26 Iun 2018, 08:12

Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: alcohelpbraila@yahoo.com

Înapoi la “PREZENTATI-VA”