021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti, Suceava, Brasov, Constanta: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

INFORMATII / INTREBARI / DIVERSE :: Rugaminte pentru ADMIN

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.

admin
Administratorul site-ului
Gen: Masculin - Masculin

Re: Rugaminte pentru ADMIN

Mesajde admin » 19 Dec 2012, 10:56

receptionat
Adresa la care pot fi contactat este: alcohelp @ aliatong.ro sau 021/334.84.06.

Sunt autorul acestui subiect
moira
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Mesajde moira » 19 Dec 2012, 10:57

:D

admin

Mesajde admin » 19 Dec 2012, 11:07

o sa gasesc o solutie ca nu merge pus direct aici. revin.

admin

Mesajde admin » 20 Dec 2012, 14:54

Din pacate nu pot face sa fie vizualizat aici pentru ca e in format pps si este parolat. am incercat si sa il incarc pe alte servere de unde poate fi vizualizat si nu a mers.
Solutia ar fi ca lumea sa il descarce de la acest link - https://dl.transfer.ro/transfer_ro-20de ... c5.zip?t=1 si sa il vizualizeze pe computer.

Relus
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde Relus » 20 Dec 2012, 16:01

minunat,multumesc Iliuta,Moira si dv."maestre",toate cele dorite si multa liniste sufleteasca.

Sunt autorul acestui subiect
moira
Veteran
Veteran

Mesajde moira » 20 Dec 2012, 21:28

Multumim Admin.
Am pus la Iliuta link-ul, impreuna cu mesajul lui.

P.S. multumim si noi, Relus!

admin

Mesajde admin » 21 Dec 2012, 00:05

Cu multa placere !

ilie
Veteran
Veteran

Mesajde ilie » 21 Dec 2012, 02:00

:) Multumesc foarte mult Admin si dupa cum ai vazut, urarile au fost si pentru tine si echipa ALIAT.Si pentru ca eu nu prea am secrete pe aici, am sa-ti multumesc tie si echipei A.L.I.AT. pentru urarile primite cu ocazia sarbatorilor de iarna si nu pot sa nu-mi amintesc ca exact acum un an, eram pe forum inscris si citeam cu paharul linga mine.Ce minune este ca ASTAZI sa pot sa scriu treaz si sa-mi traiesc viata "cu bune, cu rele" fara sa ma gindesc ca rezolvarea problemelor mele ar putea fi gasita in alcool. :D Prin Voi si cu ajutorul lui Dumnezeu, al lui Tudor si al Tuturor celor de pe Forum , voi implini un an de abstinenta pe 11 ian. 2013. :D
MULTUMESC Admin, MULTUMES A.L.I.A.T., MULTUMESC Tuturor!
LA MULTI ANI!,
ilie :D :arrow:

PS Nu cred ca exista multumire mai mare pentru Voi, ca atunci cind primiti multumiri ca cele pe care vi le transmit cei care au fost in situatia mea.
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

admin

Mesajde admin » 21 Dec 2012, 12:07

Cu multa placere ilie si multumim si noi pentru urari. Intodeauna trimit mesajele frumoase si realizarile voastre catre toti colegii mei din ALIAT pentru a se bucura si ei si pentru a fi cat mai motivati in lupta cu aceasta boala. Asa cum se intampla si pe forum, nici in centrele noastre nu reusim intodeauna sa atingem cu pacientii obiectivele pe care le stabilim impreuna si atunci e nevoie sa ne mentinem un nivel bun de motivatie iar mesajele voastre ne fac foarte mult bine.
Am primit acum si mesaje precum acesta:

"Multumesc de mesaj, aceste sarbatori sunt triste, sotul meu a decedat pe 19 oct 2012, am ramas cu o fetita de 10 ani, e cumplit, nu a vrut sa accepte ajutor, nici macar specializat,.......... e dureros...... e foarte trist...... multumesc pt urari.
Cu respect,
"

dar si precum acesta:

"Multumesc pentru urari! Am doi ani de abstinenta. Totul e OK. LA MULTI ANI, multa sanatate tuturor si abstinenta indelungata!"

Noi mergem inainte.
Cu drag,

Înapoi la “INFORMATII / INTREBARI / DIVERSE”