021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

Mesaje de la/pentru admin

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.

dorulet
Senior
Senior
Zile de abstinență: 14,04,2014
Zile de abstinență:
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesajde dorulet » 31 Dec 2014, 19:24

LA MULTI ANI intregi echipe si mult respect pentru ceea ce face-ti.

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 11 Ian 2015, 21:04

Draga Admin, nimic din bucuria traita astazi si zi de zi, n-ar fi fost posibila fara acest FORUM, deci fara TINE! :cuminte: Iti MULTUMESC ca datorita tiesi colaboratorilor tai ati facut ca visul meu de a trai o viata normala, a DEVENIT REALITATE!

PS Se vede ca nu m-ai felicitat pentru ca nu ti-am mai trimis felicitarea, eu simtindu-ma jignit cind ai refuzat sa-mi dai adresa! :ras: :ras: :hug: :impreuna: :lumanari:
Nume anterior: ilyuta

Sunt autorul acestui subiect
admin
Administratorul site-ului
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde admin » 12 Ian 2015, 10:34

Draga ilyuta,

Ma bucur mult pentru tine si pentru abstinenta ta ! In primul rand tu esti cel care trebuie felicitat pentru ca ai facut schimbari in viata ta. Felicitari si La multi ani in abstinenta !

PS. Am schimbat cred zeci de emailuri intre noi pana acum si nu stiu cand am refuzat sa iti dau adresa mea :). Este si cea de mai jos si o ai si pe cea personala pe care am vorbit mai des.

Cele bune ganduri,
Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 12 Ian 2015, 16:54

MULTUMESC mult Adminel si nu trebuie sa te mire la mine deoarece stii ca sunt cam zapacit! :surprins: :lol: Am realizat intre timp!In orice caz, inca odata iti MULTUMESC DIN SUFLET! :hug: :impreuna: :lumanari:
Nume anterior: ilyuta

freedom
Veteran
Veteran
Ani de abstinență: 4 ani

Mesajde freedom » 13 Ian 2015, 11:37

ilyuta scrie:PS Se vede ca nu m-ai felicitat pentru ca nu ti-am mai trimis felicitarea, eu simtindu-ma jignit cind ai refuzat sa-mi dai adresa! :ras:

admin scrie:Draga ilyuta,
PS. Am schimbat cred zeci de emailuri intre noi pana acum si nu stiu cand am refuzat sa iti dau adresa mea :). Este si cea de mai jos si o ai si pe cea personala pe care am vorbit mai des.
Admin

Dragilor Ilie si Admin, sau eu nu inteleg, sau voi. Iliuta are cateva adrese ale noastre de acasa, adica acel acasa real, din cartea de identitate si coala de carte funciara, sau unde ne tinem "corpul fizic" si el ne trimite felicitari adevarate si foarte frumoase, de sarbatorile de iarna. Una mai veche de-a mea avea si plicul super si avea pe timbru cuvantul Freedom. Dupa cea de anul asta am umblat precum Danisorul fata de care Sherlock Holmes e prunc de tzitzi, dar astazi m-a sunat postasitza si mi-a spus ca e la ea in tolba in sfarsit, asa incat cand ajung acasa, o felioara din Ilie cel omniprezent ma va astepta in plic, chiar la mine acasa.

No oare bine-am inteles in ce mod a vrut Ilie sa-l viziteze pe Admin?
Apoi mie...ca femeie si ardeleanca pe deasupra, era sa-mi plezneasca circumvolutiunea, asa s-o-ntins pana am gandit schema asta, da' mie ashe-mi pare ca iaste :lol: .
Va tzuchi si va-mbratzi,
Free :hug:
“Creand lumea perfecta in inima noastra,
putem sa o vedem luand forma si in exterior.”

admin

Mesajde admin » 13 Ian 2015, 12:05

Aaaaaa, amu inteleg. No las ca ma lamuresc pe email cu Iliuta.
Multumesc freedom !
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline

Alex-codep
Veteran
Veteran

Mesajde Alex-codep » 14 Ian 2015, 21:55

Buna seara, Admin!Am si eu o intrebare.Cand vreau sa ma deloghez, dupa telefon, din cauza omuletului de zaoada din dreapta(cel cu gherutze), nu pot, din cauza lui.Se poate face ceva cu el?Mutat mai jos sau mai intr-o parte?Multumesc si scuze pentru deranj!

"Doamne, dă-mi seninătate... Să accept ceea ce nu pot schimba, Curaj să schimb ceea ce pot... Și înțelepciune să le deosebesc! Fie voia Ta și nu a mea!"

"Adictia reprezinta o obisnuinta devenita inconstienta."

admin

Mesajde admin » 16 Ian 2015, 10:38

Buna Alex. Ne vom ocupa sa scoatem decoratiunile de craciun.
O zi buna
Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline

Alex-codep
Veteran
Veteran

Mesajde Alex-codep » 16 Ian 2015, 13:41

Multumesc!Asemenea!

"Doamne, dă-mi seninătate... Să accept ceea ce nu pot schimba, Curaj să schimb ceea ce pot... Și înțelepciune să le deosebesc! Fie voia Ta și nu a mea!"

"Adictia reprezinta o obisnuinta devenita inconstienta."

admin

Mesajde admin » 02 Feb 2015, 23:39

26 de useri online ?
E vreo petrecere si nu stiu eu :) ?
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline