021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

Mesaje de la/pentru admin

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.

Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesajde Joy » 31 Iul 2020, 01:10

Buna seara Admin si Paul!
As dori sa va rog sa inchideti topicul "Eu sunt Ilie"!Multumesc frumos!
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde Ivan Petre Paul » 31 Iul 2020, 11:34

Dragă @Joy, subiectul Eu sunt Ilie! a fost închis la cererea ta. În cazul în care dorești redeschiderea acestuia, te rugăm să ne contactezi. Zi frumoasă de tot!
021 9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistență pentru lupta cu dependența de alcool. Informații și sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool și apropiații acestora, oferite de profesioniști și foști dependenți. Luni-Vineri 10:00-17:00. Tarif normal.

colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Zile de abstinență: 25,06,2012
Zile de abstinență:
Ani de abstinență: 1 an

Mesajde colica zis alcoolica » 09 Aug 2020, 08:47

Buna ziua Admin si Paul ,
De ceva timp tot pierd mesajele de pe telefon , am dat ,, submit " si nu s-a postat dar nici mesajul nu l-am mai gasit , apoi de pe calculator , m-am intors la o pagina anterioara sa recitesc ceva si cand am revenit la mesajul pe care-l scriam , nu mai era. A fost o perioada cand a fost rezolvata aceasta problema pe forum , cred ca se salvau din timp in timp .
Va multumesc mult , o zi frumoasa va doresc !
p.s. Am incercat sa scriu la ,, Subiect destinat problemelor tecnice " dar era ,, locked ".
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "

Ivan Petre Paul
Tehnician forum

Mesajde Ivan Petre Paul » 10 Aug 2020, 02:16

Bună seara!
colica zis alcoolica scrie:am dat ,, submit " si nu s-a postat dar nici mesajul nu l-am mai gasit , apoi de pe calculator , m-am intors la o pagina anterioara sa recitesc ceva si cand am revenit la mesajul pe care-l scriam , nu mai era.

Vă rog să dați click aici pentru a verifica toate mesajele scrise de dvs. pe forum, în speranța că îl veți putea regăsi.
colica zis alcoolica scrie:A fost o perioada cand a fost rezolvata aceasta problema pe forum , cred ca se salvau din timp in timp .

Teoretic încă se salvează.
Vă rog să urmați pașii de mai jos și să îmi spuneți dacă ați reușit să găsiți mesajul pe care încercați să îl compuneți anterior:
  1. Mergeți în pagina în care doreați să scrieți și apăsați butonul Scrie răspuns;
  2. În pagina de scriere, sub chenarul în care trebuie să introduceți mesajul, apăsați butonul Încarcă ciorna;
  3. Verificați dacă mesajul pe care ați început să scrieți se află în listă. Dacă îl identificați, apăsați butonul Încarcă ciorna din dreptul mesajului.
Script-ul a fost construit pentru a salva mesajele dvs. pe măsură ce scrieți și a fost setat ca salvarea să se facă automat, la fiecare 10 secunde.
Sper din tot sufletul să reușiți să identificați mesajul!
Vă rog să îmi scrieți dacă s-a rezolvat sau nu.
021 9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistență pentru lupta cu dependența de alcool. Informații și sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool și apropiații acestora, oferite de profesioniști și foști dependenți. Luni-Vineri 10:00-17:00. Tarif normal.

colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde colica zis alcoolica » 10 Aug 2020, 06:38

Bună dimineața ,domnule Paul !
Îmi scrie ,, No draft found " , dar asta de pe telefon , o sa incerc diseară când ajung și la calculator .
Mulțumesc pentru munca dumneavoastră !

Ivan Petre Paul
Tehnician forum

Mesajde Ivan Petre Paul » 12 Aug 2020, 12:43

colica zis alcoolica scrie:Bună dimineața ,domnule Paul !
Îmi scrie ,, No draft found " , dar asta de pe telefon , o sa incerc diseară când ajung și la calculator .
Mulțumesc pentru munca dumneavoastră !

Bună ziua! Ați rezolvat situația?

colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde colica zis alcoolica » 12 Aug 2020, 21:31

Bună seara domnule Paul , nu am reușit să ajung și la computer, l să văd dacă de acolo merge , am o perioada când lucrez mai mult ,dar văd că și alți colegi au această problema ....să fie noua interfață ?🤔
Speranța , 12 august :
Buna dimineata, Tudor. Scrisesem un mesaj mai lung, dar l-am pierdut. E frustrant sa-l reiei după, își pierde din profunzime

Tudor:
Re: Eu și atat!
PostWed Aug 12, 2020 9:23 am
Și acum când"pierd" vreun mesaj zâmbesc și spun că nu a fost să fie.

P.s. Acum am regăsit jumate din acest mesaj când am plecat înapoi ,într-o fereastră anterioară din greșeală 👌
Domnule Paul , Admin va mulțumesc mult pentru tot !

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 22 Aug 2020, 09:46

buna ziua va rog sa inchideti topicul alcoolic stabilit in strainatate. multumesc anticipat

catalinul
Veteran
Veteran

Mesajde catalinul » 23 Aug 2020, 18:36

sper ca maine mi se va inchide topicul, asa ca mult succes, desi psihologii nu prea sunt apreciati aici eu va apreciez mult pentru ce faceti.
paaaa
“People that have trust issues only need to look in the mirror. There they will meet the one person that will betray them the most.”

Sunt autorul acestui subiect
admin
Administratorul site-ului

Mesajde admin » 27 Aug 2020, 08:23

Buna Catalin. Am inchis topicul, cu intarziere din cauza concediului.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline

Înapoi la “INFORMATII / INTREBARI / DIVERSE”