021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti si Suceava: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

Mesaje de la/pentru admin

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.

catatl
Veteran
Veteran
Zile de abstinență: 06'04,2015
Zile de abstinență:
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesajde catatl » 05 Sep 2014, 16:53

Va rog frumos sa mi inchideti topicul.Va multumesc.

admin 1
Administratorul site-ului

Mesajde admin 1 » 07 Sep 2014, 17:50

Executat.

emilia
Veteran
Veteran
Zile de abstinență: 18,08,2014
Zile de abstinență:

Mesajde emilia » 07 Sep 2014, 21:00

Admin tie ti-am adus cu drag cateva raze de soare.
IMG_20140905_065903.jpg

Sunt autorul acestui subiect
admin
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde admin » 08 Sep 2014, 14:31

Multumesc mult Emilia !
:zambetoi: :zambetoi:
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 17 Sep 2014, 21:20

Draga Admin buna si te-as ruga sa stergi postarea lui Tudor de la Lupica (in ceea ce ma priveste)care este total deplasata, dupa parerea mea(am semnalat-o care)
Cu multumiri si stima,
Ilie :hug:
Nume anterior: ilyuta

Tudor.
Veteran
Veteran
Ani de abstinență: 3 ani

Mesajde Tudor. » 17 Sep 2014, 21:28

Edit admin.

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 17 Sep 2014, 21:36

Draga Admin, eu am invatat de cind sunt abstinent ca nu trebuie sa fiu egoist si trebuie sa pun interesele grupului inaintea intereselor mele.
Un suflet de om salvat, este un suflet de om, drept pentru care daca eu sunt baiul pentru faptul ca Young Tudorel nu se poate lasa de baut, vreau sa-l ajut drept pentru care te rog sa-mi inchizi toicul.
Iti MULTUMESC tie si tuturor PRIETENILOR de pe forum pentru AJUTORUL dat si pentru faptul ca m-ati suportat atit de mult timp(si spre rusinea mea, am indraznit sa fiu si vesel :ranjet: :lol: )
CU MULTUMIRI Si DEOSEBITa STIMA,
ilie :hug: :cuminte:
Ultima oară modificat 17 Sep 2014, 21:48 de către ilyuta, modificat de 2 ori în total.

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 17 Sep 2014, 22:14

Draga Asidelu, nu numai ca vreau sa-mi fie inchis topicul dar nici nu voi mai scrie, de acum inainte.
Nu sunt suparat pe nimeni dar asta este decizia mea, care-mi face mie bine.
Profit ca sa-ti spun FELICITARI MAXIME acum,pentru cei 5 ANI DE ABSTINENTA (stiu ca vor fi pe data de 22 😉 : )si sa-ti multumesc sincer pentru ajutorul dat in timpul cit am fost aici impreuna(cu bune cu rele, asa cum este si viata fiecaruia dintre noi).
Esti un explu pentru toti cei care inca se mai lupta cu alcoolul si iti doresc sincer si din suflet sa ramii pe acest drum si tot sincer si din suflet, iti doresc tot ceea ce-mi doresc si pentru mine si familia mea. :zambetoi: :cuminte: Vreau sa mai stii ca le-am indragit pe fetitele tale ca si pe copii mei. :zambetoi:
Cu mult drag te imbratisez si cine stie, daca vrea DD , poate intr-o zi ne vom intilni si noi. :cuminte:
iliuta :hug:

Ps Te rog si pe tine, sa-i reamintesti lui Admin sa sterga ceea ce a scris Tudor la adresa mea, la Lupica.
Va multumesc si asa a fost de departe EXPERIENTA VIETII MELE care mi-a schimbat TOTAL, cursul vietii.
VA MULTUMESC TUTUROR! :cuminte:

images.jpg
Ultima oară modificat 17 Sep 2014, 22:22 de către ilyuta, modificat de 2 ori în total.

Tudor.
Veteran
Veteran
Ani de abstinență: 3 ani

Mesajde Tudor. » 17 Sep 2014, 22:18

Abstinenta senina.

Sunt autorul acestui subiect
admin
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde admin » 18 Sep 2014, 14:13

Am editat mesajele.

Redau din Regulamentul Forumului:

1. Forumul AlcoHelp este un loc unde oamenii isi ofera sprijin in momentele dificile si, din acest motiv, comentariile care promoveaza atacul la persoana, jignirea altor membri ai forumului, folosirea de cuvinte obscene, amenintatoare, abuzive sau indecente, comportamentul nepotrivit sau ofensator vor fi sterse. Discriminarile de gen, rasa, etnie, orientare sexuala nu sunt acceptate.

6. Descurajarea altor membri in procesul lor de schimbare prin postarea de mesaje ironice, ridiculizatoare, sarcastice este in contradictie cu spiritul acestui site si astfel de mesaje vor fi sterse.

8. Atacul in mod direct sau indirect la persoana este interzis.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline

Înapoi la “INFORMATII / INTREBARI / DIVERSE”