021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Mesaje: 106
Membru din: 12 Feb 2013, 16:51
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de Ivan Petre Paul »

Salutări tuturor!
Aş dori şi eu pozele şi filmulețele, desigur doar dacă sunteţi de comun acord. Nu doresc să supăr pe nimeni sau să se simtă cineva prost din această cauză. Dacă nu se poate, nu va fi cu supărare. :)
Dacă doriţi le puteţi trimite pe tehnic @ alcohelp.ro.

Numai bine tuturor!
O zi călduroasă să aveţi!
Paul
Creare site-uri web, introducere date, externalizare servicii call-center, externalizare outbound, externalizare inbound. Externalizare servicii | IPI SOLUTIONS SRL :: https://ipisolutions.ro/ro/acasa/
Avatar utilizator
Orpheus
Boboc
Boboc
Mesaje: 21
Membru din: 26 Apr 2014, 10:23
Zile de abstinență: 04,01,2014
Ani de abstinență: 1 an

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de Orpheus »

Servus Paul! Spune-mi, te rog, in adresa asta de e-mail pe care ai lasat-o, "@" este flancat de spatii, sau le-ai pus din cauza vitezei? Ca daca nu trec adresa corecta, nu va ajunge la tine nici macar o juma' de poza. :)
Dacă este important pentru tine, vei găsi o cale. Dacă nu e, vei găsi o scuză.
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Mesaje: 106
Membru din: 12 Feb 2013, 16:51
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de Ivan Petre Paul »

Orpheus scrie:Servus Paul! Spune-mi, te rog, in adresa asta de e-mail pe care ai lasat-o, "@" este flancat de spatii, sau le-ai pus din cauza vitezei? Ca daca nu trec adresa corecta, nu va ajunge la tine nici macar o juma' de poza. :)

Bună Orpheus!
De fapt, adresa de e-mail este fără spaţii înainte sau după @. Este o măsură anti-spam pe care am luat-o pentru a-mi proteja adresa de e-mail-uri nesolicitate. Dacă aş fi scris adresa de e-mail fără spaţii, roboţii internetului ar fi văzut că este o adresă de e-mail, ar fi copiat-o şi ar fi început să-mi trimită mail-uri nesolicitate şi abuzive cu tot felul de reclame. :)
Creare site-uri web, introducere date, externalizare servicii call-center, externalizare outbound, externalizare inbound. Externalizare servicii | IPI SOLUTIONS SRL :: https://ipisolutions.ro/ro/acasa/
Avatar utilizator
Orpheus
Boboc
Boboc
Mesaje: 21
Membru din: 26 Apr 2014, 10:23
Zile de abstinență: 04,01,2014
Ani de abstinență: 1 an

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de Orpheus »

coreeeeeeect! :)
Dacă este important pentru tine, vei găsi o cale. Dacă nu e, vei găsi o scuză.
bradul68
Boboc
Boboc
Mesaje: 25
Membru din: 09 Ian 2013, 19:35
Zile de abstinență: 01,01,2014
Ani de abstinență: 1 an
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Revelion de vara Forumul AlcoHelp 21-22 Iunie 2014

Mesaj de bradul68 »

Te Salut, Paul ! Ti-am trimis filmuletul de la Sambata de Sus, pe adresa tehnic @ alcohelp.ro (...fara spatiile ce flancheaza @, ...daca nu ajunge, il trimit din nou... Sper sa-ti placa, desi ...se putea si mai bine... (mea culpa !)
Scrie răspuns