021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Probleme tehnice

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.
zugravul
Boboc
Boboc
Mesaje: 5
Membru din: 23 Dec 2010, 11:46

Probleme tehnice

Mesaj de zugravul »

Buna ziua.
Am creat un cont pe acest site dar nu am putut sa-l activez. Nu am primit niciun mesaj pe adresa de mail.
In sectiunea forum am creat un alt cont (user diferit dar aceeasi parola). In acest moment nu reusesc decat sa ma conectez pe forum. Pentru site primesc raspunsul: combinatie username si password gresita - sau ceva de genul asta.
Va rog sa-mi spuneti cum pot rezolva problema.
Multumesc.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Probleme tehnice

Mesaj de admin »

Buna zugravul,

Activarea nu se face prin email. Dupa completarea tuturor campurilor poti intra direct in cont. Daca sunt dublari de user sau adresa de email la inregistrare acestea sunt semnalate si nu poti merge mai departe. Aici am facut si un demo al pasilor de parcurs pentru inregistrare - http://www.alcohelp.ro/demo/ . Te rugam incearca din nou si da-ne de stire daca ai reusit.
PS. Trebuie sa treaca 12 ore intre sedinte inainte de a o incepe pe urmatoarea.
Succes,
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
zugravul
Boboc
Boboc
Mesaje: 5
Membru din: 23 Dec 2010, 11:46

Re: Probleme tehnice

Mesaj de zugravul »

Buna ziua.
Cred ca pe server exista 2 conturi cu aceasi parola si aceeasi adresa de mail dar cu username diferite (unul este zugravu iar altul este zugravul). In acest moment nu pot intra decat pe forum cu user-ul zugravul. Va rog sa stergeti aceste 2 conturi pentru a incerca o noua inregistrare. Va multumesc si va doresc numai bine.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Probleme tehnice

Mesaj de admin »

Salut,
Am raspuns in celalat topic creat de tine
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Scrie răspuns