021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de ilyuta »

Buna ziua Admin, vin cu rugamintea respectuasa la tine de a-mi redeschide primul meu topic Eu sunt Ilie!Astept reactia Asidelului! :hug: :ras: :ras: Multumesc anticipat, Admin!
Nume anterior: ilyuta
Airam
Veteran
Veteran
Mesaje: 1231
Membru din: 21 Sep 2016, 15:06

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de Airam »

Buna Admin, sunt Maria de pe forum, adica Airam...se pot pune poze pe forum?
Nu cu mine...Sunt pasionata de fotografii si as vrea sa impartasesc si cu prietenii mei de pe forum, aceasta pasiune a mea. Si daca se pot pune, poti sa ma inveti cum?
Multumesc, Maria.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Buna Ilie,
Am redeschis topicul. Scuuuuze de intarziere.
Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Buna Maria,
Se pot pune poze pe forum dar habar nu am cum :rosu: .
Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Airam
Veteran
Veteran
Mesaje: 1231
Membru din: 21 Sep 2016, 15:06

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de Airam »

Multumesc pentru raspuns. :rolleyes: :rolleyes:
Avatar utilizator
Ivan Petre Paul
Tehnician forum
Mesaje: 106
Membru din: 12 Feb 2013, 16:51
Localitate: Brasov
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de Ivan Petre Paul »

Airam scrie:Buna Admin, sunt Maria de pe forum, adica Airam...se pot pune poze pe forum?
Nu cu mine...Sunt pasionata de fotografii si as vrea sa impartasesc si cu prietenii mei de pe forum, aceasta pasiune a mea. Si daca se pot pune, poti sa ma inveti cum?
Multumesc, Maria.
Bună ziua! Vă rog să îmi spuneți dacă fotografiile pe care doriți să le împărtășiți cu noi sunt deja postate pe internet sau doriți să le încărcați pe forumul alcohelp.ro direct din calculatorul dumneavoastră. Vă întreb pentru a vă putea oferi cea mai la îndemână soluție. :)

Cu stimă,
Ivan Petre Paul
Creare site-uri web, introducere date, externalizare servicii call-center, externalizare outbound, externalizare inbound. Externalizare servicii | IPI SOLUTIONS SRL :: https://ipisolutions.ro/ro/acasa/
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Dragi forumisti,
Va rog sa ne trimiteti reactiile voastre legate de versiunea noua de forum. Ce ar trebui modificat, adaugat astfel incat sa aveti o sedere pe forum cat mai placuta. Aici sau la Paul.
Multumim
Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
Mihai
Veteran
Veteran
Mesaje: 597
Membru din: 13 Feb 2014, 17:41
Zile de abstinență: 11,12,2011
Ani de abstinență: 5 ani

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de Mihai »

Lume multa admin cu noul format :zambet:

22 de vizitatori la ora 13.00. E frumos, merge mai repede, e intuitiv, multumim!
" Viata e atat de frumoasa fara bautura, orice alcoolic abstinent poate confirma asta" - Mihai Alcohelp.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Cam asta e media. Acum sunt 34 de exemplu, dar zilnic trec peste 100 de oameni prin forum. Multa sanatate tuturor, si sa avem o iarna frumoasa !
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Pentru a utiliza noul sistem de emoticoane:

- În pagina de scriere a mesajului, apăsați butonul 🙂 (dar gri) situat în partea dreaptă-sus a căsuței de scriere a mesajului;
- Din fereastra deschisă, alegeți emoticonul dorit dând click pe acesta. Se va insera automat în mesajul dvs.;
- Trimiteți mesajul exact cum făceați și până acum, apăsând butonul Trimite la final.

În plus: lista cu emoticoane va fi afișată în timp ce scrieți mesajul, dacă folosiți cheia : (două puncte) urmată de emoția/elementul respectiv. Emoția/elementul trebuie scris legat de cele două puncte.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Scrie răspuns