021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti, Suceava, Brasov, Constanta: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

MISIUNE SI REGULAMENT :: Mesaje de la/pentru admin

A se citi inainte de a posta pe forumul AlcoHelp

Alex-codep
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesajde Alex-codep » 01 Iul 2015, 19:12

Buna ziua, domnule Admin!Va rog frumos sa imi inchideti topicul, cand se poate.Multumesc!

"Doamne, dă-mi seninătate... Să accept ceea ce nu pot schimba, Curaj să schimb ceea ce pot... Și înțelepciune să le deosebesc! Fie voia Ta și nu a mea!"

"Adictia reprezinta o obisnuinta devenita inconstienta."

Alex-codep
Veteran
Veteran

Mesajde Alex-codep » 02 Iul 2015, 10:18

Domnule Admin, imi cer mii de scuze, m-am razgandit!Va rog sa nu mai imi inchideti topicul.Am avut un mic incident zilele astea, de aceea luasem hotararea asta.Dar m-am razgandit si diseara, cand voi avea timp, voi povesti despre ce mi s-a intamplat ca sa invete si altii din el.O zi buna!

"Doamne, dă-mi seninătate... Să accept ceea ce nu pot schimba, Curaj să schimb ceea ce pot... Și înțelepciune să le deosebesc! Fie voia Ta și nu a mea!"

Sunt autorul acestui subiect
admin
Administratorul site-ului
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde admin » 02 Iul 2015, 17:33

Receptionat :)
Adresa la care pot fi contactat este: alcohelp@aliatong.ro sau 021/9335, Luni-Vineri 10.00-17.00.

sorinah
Boboc
Boboc

AJUTOR

Mesajde sorinah » 26 Iul 2015, 15:09

sotul meu e alcoolic ma bate devine depresiv si da vina doar pe mine ptr comportamentul sau public.
ce sa fac

admin

Mesajde admin » 26 Iul 2015, 20:25

Buna sorinah si bine ai venit pe forumul Alcohelp. Ai nimerit unde trebuie. Imi pare rau pentru situatia dificila prin care treci si sunt convins ca vei obtine raspunsurile pe care le cauti daca vei deschide un topic nou in sectiunea Prezentati-va. Astfel, colegii de forum te vor putea ajuta cu sfaturi din experientele lor. Cu respect, admin.
Adresa la care pot fi contactat este: alcohelp@aliatong.ro sau 021/9335, Luni-Vineri 10.00-17.00.

admin

Mesajde admin » 30 Iul 2015, 18:53

Ne cerem scuze pentru defectiunea forumului. Am reusit sa rezolvam in cele din urma. Caldura ne-a afectat inclusiv serverul. :jos-palaria:

lupica
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde lupica » 30 Iul 2015, 19:30

...ma speriasem,credeam ca s-a inchis acest forum ,care mie mi-a salvat viata.
Multumesc mult admin.
cu respect
:jos-palaria:
"capituleaza ca sa invingi"
lupusor_dani@yahoo.com

"Noi nu ne-am vindecat de alcoolism. Tot ce avem în realitate este o gratiere zilnică, posibilă numai atunci când ne menținem într-o formă spirituală bună."

Alex-codep
Veteran
Veteran

Mesajde Alex-codep » 31 Iul 2015, 18:13

Buna seara, domnule Admin!Am marea rugaminte de a-mi inchide topicul pana la urma(topicul "Buna seara!").Multumesc!Si o seara linistita, tuturor!

admin

Mesajde admin » 07 Aug 2015, 11:52

Informare. Sectiunea Prezentati-va este disponibila fara autentificare/logare. Admin.

admin

Mesajde admin » 10 Aug 2015, 14:15

Suntem mandri sa anuntam demersul colegilor nostri de la Centrul Aliat Pojorata: pe data de 20 august 2015 va începe o nouă rezidență, ce durează o săptămâna. Într-o zi de rezidență puteți beneficia de terapie individuală, terapie de grup tip prevenirea recăderilor și de suport, misiuni și trasee montane, relaxare în aer liber, terapie culinară, terapie prin sport și timp pentru meditație. Până la 1 septembrie 2015 costul rezidenței este redus cu 30%. Rezidența va avea loc la Pojorâta, județul Suceava. Nr. contact: 0720 863 222

Echipa ALIAT și colaboratorii săi vă așteaptă cu drag!

Înapoi la “MISIUNE SI REGULAMENT”