021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti, Suceava, Brasov, Constanta: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

MISIUNE SI REGULAMENT :: Mesaje de la/pentru admin

A se citi inainte de a posta pe forumul AlcoHelp

ilyuta
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesajde ilyuta » 23 Aug 2015, 13:19

Ptrieten drag Styxisor, multumesc de vizita si raspunsuri si nu vreau sa scriu si dincolo pentru ca eu sunt foarte fidel de felul meu si aici mi-e de ajuns. 😉
Si poate se sesizeaza si Admin si ia decizia corecta pentru a putea comunica intre noi si in privat deoarece numai in comunism se controlau convorbirile(stiu ca esti tinar Admin si n-ai treabga cu comunismul dar poate imi explici si mie de ce nu putem vorbi in privat intre noi, lucru pt care iti multumesc :jos-palaria: )Eu oricum vorbesc cu cine doresc in privat dar repet, ma gindesc la cei noi veniti.Da-le si lor o sansa asa cum am avut-o si eu! :zambetoi:
Eu unul am toate numerele de telefon ale membrilor de pe forum si daca vreau ii sun dar restul, cei tineri , nu crezi ca ar trebui sa fie ajutati mai mult?
Cu stima! :jos-palaria:
Nume anterior: ilyuta

Sunt autorul acestui subiect
admin
Administratorul site-ului
Gen: Masculin - Masculin

Mesajde admin » 24 Aug 2015, 16:10

Mulțumesc pentru mesaj Ilyuta. Cine dorește sa discute în privat cu siguranța poate sa facă asta (mail, mess, messenger, telefon, etc.). Motivul pentru care am hotărât în trecut sa nu folosim platforma Alcohelp pentru discuții private a fost atunci mult discutat, dezbătut și votat. O sa reevaluam decizia asta sa vedem daca se mentine sau nu. Cu drag, admin.
Adresa la care pot fi contactat este: alcohelp@aliatong.ro sau 021/9335, Luni-Vineri 10.00-17.00.

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 26 Aug 2015, 13:06

Multumesc mult pentru raspuns Admin si cred ca ar fi benefic pentru noitii veniti sa poata contacta vechi membri si in privat.
In orice caz, cu tot ce vei alege sa faci, va fi ok cu mine.
Cu stima si multumiri! :jos-palaria:

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 21 Dec 2015, 16:42

Sarbatori fericite si La multi ani Admin, tie, familiei si tuturor celor care au contribuit la infiintarea acestul forum!
Cu mult drag!

https://www.youtube.com/watch?v=51bO1CVPWRA

admin

Mesajde admin » 30 Dec 2015, 14:01

Multumesc si Sarbatori Fericite si tihnite !
Cu drag
Adresa la care pot fi contactat este: alcohelp@aliatong.ro sau 021/9335, Luni-Vineri 10.00-17.00.

emilia
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde emilia » 31 Dec 2015, 21:22

LA MULTI ANI - multa sanatate si mult succes in anul ce vine.

admin

Mesajde admin » 01 Ian 2016, 16:26

La Multi si buni Ani !

styx
Veteran
Veteran
Zile de abstinență:

Mesajde styx » 18 Ian 2016, 20:27

Salutare dom' admin !
La multi ani !
Am venit p'acilea sa-ti raportez ca avem spam pe forum, e unu jack care vrea sa ne vândă ceva produse... nu alcoolice dar oricum nu se face asa ceva.
Sa trăiești sa înflorești ! :jos-palaria:
Alcoolul nu este raspunsul , el doar te face sa uiti intrebarea!

ilyuta
Veteran
Veteran

Mesajde ilyuta » 02 Feb 2016, 15:25

Buna Admin si revin cu rugamintea mea la tine, sa prelungesti timpul in care putem corecta ceva in postarile noastre, mai mult decit este acum.Ar fi mai putin stressant si mai placut pentru noi.Nu-mi place cind vad greseli de ortografie pe care nu le pot corecta, dupa un timp.Multumesc mult!

Tudor.
Veteran
Veteran

Mesajde Tudor. » 04 Feb 2016, 04:51

Salut Admin,

Solicit redeschiderea topicului un simplu pelerin și schimbarea usernamului în Mihai.
Mulțumesc

Înapoi la “MISIUNE SI REGULAMENT”