021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Aplicatia mobila Alcohelp poate fi descarcata acum din App Store si Play Store.

Servicii de tratament ambulator si rezidential in Bucuresti, Suceava, Brasov, Constanta: http://www.clinica-aliat.ro

Centre gratuite ALIAT, de interventii scurte, AlcoInfo: Brasov-Spitalul Judetean, Bucuresti-Spitalul Pantelimon si Institutul Clinic Fundeni, Campulung Moldovenesc - Spitalul Municipal, Suceava - Spitalul Judetean. Detalii pe http://www.alcohelp.ro.

POVESTI DE SUCCES :: CUVINTELE SUNT PREA PUTINE!

Aici puteti povesti reusitele voastre.

Sunt autorul acestui subiect
Joy
Veteran
Veteran
Gen: Nespecificat - Nespecificat

CUVINTELE SUNT PREA PUTINE!

Mesajde Joy » 11 Sep 2012, 18:31

Da, cuvintele mele de multumire pe forumul Alcohelp si pentru toti cei care lucreaza si au facut posibil ca acest forum sa existe , sunt prea putine.Sunt extrem de recunoscator, deoarece, datorita VOUA, ati facut posibil ca sa ne intilnim aci cu oamnei deosebiti care desi au diferite profesii, pregatire si sunt diferiti din munlte puncte de vedere, au aceeasi problema comuna, care este ucigatorull si temutul alcool.Impreuna, dupa puerile fiecaruia dar cu cea mai mare dorinta si totala daruire, uite ca impruna a fost si este posibil ca sa SALVATI VIET!
Eu va multumesc cu modestie, deoarece acum pot avea din nou SPERANTE care pentru mine, din nefericire murisera odata cu ingurgitarea cantitatilor uriase de alcool asa cum incet si sigur, se stingea si viata mea.
Cu multumiri, admiratie si recunostinta,
ilie(abstinent senin de opt luni de zile, echivalent pentru trecutul meu bahic cu opt ani :D )
''Viața este suma opțiunilor noastre'' Albert Camus

admin
Administratorul site-ului
Gen: Masculin - Masculin

Re: CUVINTELE SUNT PREA PUTINE!

Mesajde admin » 14 Sep 2012, 14:56

Cu tot dragul ilie !

Abstinenta indelungata si recuperare inzecita a celor 8 ani !
Adresa la care pot fi contactat este: alcohelp@aliatong.ro sau 021/9335, Luni-Vineri 10.00-17.00.

Înapoi la “POVESTI DE SUCCES”