021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Ziua Indragostitilor

Aici puteti povesti reusitele voastre.
GHEORGHE Stefan
Boboc
Boboc
Mesaje: 11
Membru din: 02 Dec 2009, 09:43

Ziua Indragostitilor

Mesaj de GHEORGHE Stefan »

Inima incepe sa bata mai tare pulsul creste simnti furnicaturi in tot corpul ,asta sa fie dragostea Daca da imi pare bine nu mai imi amintesc ,pentru mine a murit de mult si sper sa ramana moarta in continoare pe veci .Atunci cand serveam bauturi alcolice [singura dragoste] uitam de cei din jurul meu ,nu realizam cit rau le fac cit sufera pentru mine .Acum ma simnt ca un elev in cl1 care incearca sa redescopere adevaratele placeri ale vieti ,simnt o bucurie nebuna in ochi celor dragi si tin sa le multumesc pentru ca au fost linga mine atat in trecut cit si in prezent. Multumesc ALCOHELP si membrilor pentru SFATURI care miau fost de un adevarat folos.Mult noroc si cit mai multa vointa tuturor.
Avatar utilizator
tudor
Veteran
Veteran
Mesaje: 3642
Membru din: 10 Dec 2009, 22:06
Zile de abstinență: 14,04,2008
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Ziua Indragostitilor

Mesaj de tudor »

:) SUCCES SI TIE STEFAN ! ABSTINENTA SENINA ! :)
ImagineOLD Tudor
-E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra." - Jules RenardImagine
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Ziua Indragostitilor

Mesaj de asido1973 »

Tradu si mie Tudor , in cuvintele tale , nu cu expilcatii date de altii , ce inseamna pentru tine personal , Abstinenta senina . Multumesc . Concret ! Sau mai bine zis , cum decurge la tine o zi de abstinenta senina . Multumesc
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
GHEORGHE Stefan
Boboc
Boboc
Mesaje: 11
Membru din: 02 Dec 2009, 09:43

Re: Ziua Indragostitilor

Mesaj de GHEORGHE Stefan »

Buna imi cer scuze pentru ca va raspund tocmai acum .O zi senina?eu cred ca toate zilele mele sint senine mai putin unele nopti cind visez ca beau din nou .In rest ma simnt chiar foarte bine au disparut de mult dorintele de a bea si am inceput sa reintru in pielea mea Pot sta fara probleme linga cineva care bea alchol nu ma atrage deloc a fost greu chiar foarte greu pina cind am realizatca nu am voie deloc acum vointa mea si zimbetele familiei imi sint de un adevarat folos Ori eu ori ea ma simt bine in pielea mea si sigur ramin in ea .Cineva mia spus cindva o picatura e foarte mult o sticla e prea putin. I Tin sai multumesc chiar daca mia loat mult timp sa inteleg
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Ziua Indragostitilor

Mesaj de asido1973 »

succes in continuare
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
GHEORGHE Stefan
Boboc
Boboc
Mesaje: 11
Membru din: 02 Dec 2009, 09:43

Re: Ziua Indragostitilor

Mesaj de GHEORGHE Stefan »

Multumesc asemenea
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Ziua Indragostitilor

Mesaj de asido1973 »

liniste
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
boboc
Veteran
Veteran
Mesaje: 265
Membru din: 18 Noi 2009, 14:48

Ziua Indragostitilor

Mesaj de boboc »

Pai ce crezi, e liniste ca toata lumea are o abstinenta senina :D
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Ziua Indragostitilor

Mesaj de asido1973 »

aha ! povesti
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
GHEORGHE Stefan
Boboc
Boboc
Mesaje: 11
Membru din: 02 Dec 2009, 09:43

Re: Ziua Indragostitilor

Mesaj de GHEORGHE Stefan »

uni cred ca mai si muncesc
Scrie răspuns