021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

NU pot descrie in cuvinte dar am reusit

Aici puteti povesti reusitele voastre.
GHEORGHE Stefan
Boboc
Boboc
Mesaje: 11
Membru din: 02 Dec 2009, 09:43

NU pot descrie in cuvinte dar am reusit

Mesaj de GHEORGHE Stefan »

A fost destul de greu dar totusi a trecut mai bine de 6 luni de atunci. Am reusit sa imi inpun ca nu am voie ,gresit .AM realizat ca pot fara,cam greu dar acum cu ajutorul vostru am vazut am simntit ca se poate ,au disparut de tot tentatiile nu mai am nici macar vise,cosmaruri.iar perioadaq nervilor atrecut . Totusi uneori ma gindesc am ramas cu ceva sechele.cu toate ca viata mi se pare mai frumoasa acum ,nu mai am pe cine supara,pot privi in ochi celor din familie care au fost mereu alaturi de mine .Paradocsul nu am avut nevoie de nici o motivatie totul a venit de la sine. Va multumesc si va doresc ssemenea.
Avatar utilizator
tudor
Veteran
Veteran
Mesaje: 3642
Membru din: 10 Dec 2009, 22:06
Zile de abstinență: 14,04,2008
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: NU pot descrie in cuvinte dar am reusit

Mesaj de tudor »

SALUT .. :D SI FELICITARI STEFAN PENTRU CA AI REUSIT ! :D

Sper sa citeasca si alte persoane care au concluzionat ca au probleme cu consumul de alcool si pot capata curaj sa continue in a traii in abstinenta si sa scrie si ei la fel ca tine : "...viata mi se pare mai frumoasa acum ,...pot privi in ochi celor din familie care au fost mereu alaturi de mine!"

:D Felicitari si ... mai scrie-ne! ;)

Tudor,alcolic abstinent
ImagineOLD Tudor
-E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra." - Jules RenardImagine
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: NU pot descrie in cuvinte dar am reusit

Mesaj de admin »

Felicitari :):):)
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Scrie răspuns