021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Rugaminte pentru ADMIN

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.
Avatar utilizator
moira
Veteran
Veteran
Mesaje: 858
Membru din: 26 Oct 2010, 11:01

Re: Rugaminte pentru ADMIN

Mesaj de moira »

:D
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Rugaminte pentru ADMIN

Mesaj de admin »

o sa gasesc o solutie ca nu merge pus direct aici. revin.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Rugaminte pentru ADMIN

Mesaj de admin »

Din pacate nu pot face sa fie vizualizat aici pentru ca e in format pps si este parolat. am incercat si sa il incarc pe alte servere de unde poate fi vizualizat si nu a mers.
Solutia ar fi ca lumea sa il descarce de la acest link - https://dl.transfer.ro/transfer_ro-20de ... c5.zip?t=1 si sa il vizualizeze pe computer.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
Relus
Veteran
Veteran
Mesaje: 3802
Membru din: 27 Dec 2010, 12:17
Zile de abstinență: 27,12,2010
Ani de abstinență: 10 ani

Re: Rugaminte pentru ADMIN

Mesaj de Relus »

minunat,multumesc Iliuta,Moira si dv."maestre",toate cele dorite si multa liniste sufleteasca.
Avatar utilizator
moira
Veteran
Veteran
Mesaje: 858
Membru din: 26 Oct 2010, 11:01

Re: Rugaminte pentru ADMIN

Mesaj de moira »

Multumim Admin.
Am pus la Iliuta link-ul, impreuna cu mesajul lui.

P.S. multumim si noi, Relus!
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Rugaminte pentru ADMIN

Mesaj de admin »

Cu multa placere !
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Rugaminte pentru ADMIN

Mesaj de admin »

Cu multa placere ilie si multumim si noi pentru urari. Intodeauna trimit mesajele frumoase si realizarile voastre catre toti colegii mei din ALIAT pentru a se bucura si ei si pentru a fi cat mai motivati in lupta cu aceasta boala. Asa cum se intampla si pe forum, nici in centrele noastre nu reusim intodeauna sa atingem cu pacientii obiectivele pe care le stabilim impreuna si atunci e nevoie sa ne mentinem un nivel bun de motivatie iar mesajele voastre ne fac foarte mult bine.
Am primit acum si mesaje precum acesta:

"Multumesc de mesaj, aceste sarbatori sunt triste, sotul meu a decedat pe 19 oct 2012, am ramas cu o fetita de 10 ani, e cumplit, nu a vrut sa accepte ajutor, nici macar specializat,.......... e dureros...... e foarte trist...... multumesc pt urari.
Cu respect,
"

dar si precum acesta:

"Multumesc pentru urari! Am doi ani de abstinenta. Totul e OK. LA MULTI ANI, multa sanatate tuturor si abstinenta indelungata!"

Noi mergem inainte.
Cu drag,
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Scrie răspuns