021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Buna

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
gabi168
Boboc
Boboc
Mesaje: 73
Membru din: 30 Oct 2012, 14:11

Re: Buna

Mesaj de gabi168 »

"Pusca si cureau lata
Ce barbat fusei odata"

Te astept la masa
gabi168
Boboc
Boboc
Mesaje: 73
Membru din: 30 Oct 2012, 14:11

Re: Buna

Mesaj de gabi168 »

cureaua
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Buna

Mesaj de asido1973 »

Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Avatar utilizator
Ovidiu73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Dec 2011, 09:19
Zile de abstinență: 09,01,2008
Ani de abstinență: 10 ani

Re: Buna

Mesaj de Ovidiu73 »

Frate Asido lasa muzica si pune mana pe carte! Azi am luat si eu primul examen, nu spun nota ca nu vreau sa te eclipsez :lol: :lol:
Te provoc la final de sesiune sa ne duelam in carnete de note, in fata unui juriu competent format din membri ai acestui forum. :lol: :lol: De pe acum il propun pe Iliuta ca presedinte de juriu. Sper ca esti de acord. Nu conteaza ca e din oras cu mine, sunt convins de impartialitatea lui :lol: :lol:

Hai, spor la invatat si bafta la examene!
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Buna

Mesaj de asido1973 »

Draga Ovidiu , sincer chiar m-am saturat de invatat! Astazi toata ziua am conspectat la drept , si invat in continuare. Joi am urmatorul examen , este la drept si am destule de invatat. Am si Drept Civil si Drept Comercial! Mai am de tras , pe 15 feb e ultimul, dar dupa aia scap eu :lol: :lol: :lol:
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Avatar utilizator
freedom
Veteran
Veteran
Mesaje: 2923
Membru din: 26 Ian 2012, 08:46
Ani de abstinență: 4 ani

Re: Buna

Mesaj de freedom »

baga mare, bobocule, sa fii integralist, premiant cu coronita !
multa bafta.
“Creand lumea perfecta in inima noastra,
putem sa o vedem luand forma si in exterior.”
Avatar utilizator
Ovidiu73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Dec 2011, 09:19
Zile de abstinență: 09,01,2008
Ani de abstinență: 10 ani

Re: Buna

Mesaj de Ovidiu73 »

Spor la invatat frate Asido!
Si nu uita, la sfarsit ne vedem cu carnetelele in mana! Ca sa nu mai traiesti cu sperante desarte, iti spun ca, deja am luat legatura cu presedintele juriului. Treaba e ok! :lol: :lol:

O saptamana frumoasa!
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Buna

Mesaj de asido1973 »

Eiiii , dragii mosului... :lol: :lol: :lol: Cu pasi repezi se apropie si al treilea examen din sesinue, care mie mi se pare a fi cel mai dificil si din cauza cursului dar si a profesoruli care e destul de sever si isi face meseria. Miercurea trecuta , am inteles ca s-a luat la el doar un singur 10. Sper sa ma descurc. Invat si iar invat , si-mi place sa fac asta. Joi am examen la ora 15. Mai raman doua dupa acesta. In rest , sunt bine, sunt abstinent si sunt fericit. Traiesc clipe minunate si tot ce se intampla in viata mea , este o minune! Cu respect, asido!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Avatar utilizator
Relus
Veteran
Veteran
Mesaje: 3802
Membru din: 27 Dec 2010, 12:17
Zile de abstinență: 27,12,2010
Ani de abstinență: 10 ani

Re: Buna

Mesaj de Relus »

Ma bucur pentru tine,pentru tot ce faci frumos cu viata ta.Bafta la examene si ai sa vezi ca nici nu vei simti cum se duc anii.
Ai scris ca nu deranjezi pe cei care nu iti scriu,asa ca eu iti voi scrie zilnic poate asa treci mai des pe la "nasa",
Daca ar fi sa pun la suflet faptul ca multi carora le am scris sau le scriu,nu mi au raspuns niciodata,nu m au salutat niciodata ar trebui sa plec si eu sa ma "desfat pe alte meleaguri-alte forumuri,dar sunt si raman aici,pentru ca aici am crescut mare,impreuna cu unii dintre voi.
ASA ca dragul meu fin"fin" scrie la mine,eu la tine si ne pastram abstinenta ca in fond asta este important in viata noastra.
Avatar utilizator
Ovidiu73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Dec 2011, 09:19
Zile de abstinență: 09,01,2008
Ani de abstinență: 10 ani

Re: Buna

Mesaj de Ovidiu73 »

Dragul meu Iliuta...se pare ca nu pot conta pe tine in" competitia" asta.
Va trebui sa pun mana serios pe carte desi, vorba cuiva, multa vreme am crezut ca "ai carte , ai parte" se referea la vol.1 din Kama Sutra. :lol:
Asta e. Prin noi insine, ca pe vremuri.

O zi frumoasa tuturor.
Scrie răspuns