021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Intalnire Forum Alcohelp, 14-16 Iunie 2013

Aici vom posta anunturi si informatii din partea ALIAT/Alcohelp si ne puteti pune intrebari.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
CRISS99
Veteran
Veteran
Mesaje: 1974
Membru din: 17 Feb 2013, 09:49
Zile de abstinență: 30,06,2014
Contact:

Re: Intalnire Forum Alcohelp, 14-16 Iunie 2013

Mesaj de CRISS99 »

:D Salutare.Nu poti spune ca ai nu stiu ce surpriza...asa ,din orgoliu...dar k ,am invatat ca in viata ai parte de rasturnari de situatie :shock: .Stiti ce nu inteleg?Nu inteleg,prin ceea ce traiesc eu acum,lipsa de comunicare.Am sa scriu pe topicul meu ce vreau sa spun.Cu mare drag. :P :P
*Am invatat ca poti continua inca mult timp
Dupa ce ai spus ca nu mai poti*-Octavian Paler.
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Intalnire Forum Alcohelp, 14-16 Iunie 2013

Mesaj de asido1973 »

Draga mea Criss, intelegi ce vrei, esti libera sa te exprimi. Atat timp cat m-am ocupat de organizarea intalnirii, iti dai seama ca am pregatit si surprize pentru toti cei care participa! De acea surpriza beneficiaza toti cei care vin. Dar pe langa lucrurile frumoase , pe care de fiecare data le-am pregatit, iar cei care au fost , stiu ca ma pricep la organizare, este posibil ca de data aceasta sa avem si o surpriza placuta pentru toti!
Asa ca ai rabdare cateva zile, si pe data de 16 iunie, cand seara vor ajunge toti acasa, o sa va povesteasca si voua!
Nu are nici o treaba orgoliul, cu renuntarea unora! Oricine vine , vine pentru el. Iar daca eu cu dani astazi ma cert, si cineva nu vine din cauza asta , s-ar putea ca pana pe data de 14 iunie, eu cu dani sa ne impacam si sa fie ok, iar cel care are de pierdut nu sunt eu.
Ca sa fie frumos, nu conteaza numarul participantilor, ci timpul petrecut acolo. Va fi un timp minunat!
Stiu ca si tu poate ai avut motive intemeiate sa nu vii, dar doar tu ai de pierdut! De ce sa fiu eu suparat?
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Avatar utilizator
CRISS99
Veteran
Veteran
Mesaje: 1974
Membru din: 17 Feb 2013, 09:49
Zile de abstinență: 30,06,2014
Contact:

Re: Intalnire Forum Alcohelp, 14-16 Iunie 2013

Mesaj de CRISS99 »

Ok,Asido.Eu nu am vrut sa te ofensez in mod personal,dar se pare ca esti sensibil la subiect.Stiu ca am de pierdut..daca a-i fi citit atent a-i fi vazut ca trec printr-o anumita perioada si poate te-ai fi abtinut.Eu ti-am spus ca ..nu esti asa ...dar,este optiunea ta.Eu JUR ca nu mai scriu in aceasta situatie...NICAIERI.Am sa ma tin de cuvant,privind ALIAT ..SI ATAT.Va pup cu mare drag pe toti,pana la urma si multumesc pentru tot.Admin ,daca ma poti ajuta voi cere ajutor ALIAT.Nu mai scriu aici ,ci pe privat.Nu cred ca am jignit spunand de egoism..acesta se manifesta.Eu nu am nevoie de asta...dar,se pare ca tot ce traim ne afecteaza.
*Am invatat ca poti continua inca mult timp
Dupa ce ai spus ca nu mai poti*-Octavian Paler.
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Intalnire Forum Alcohelp, 14-16 Iunie 2013

Mesaj de asido1973 »

Offf, copile, nu stiu ce ai in seara asta! Linisteste-te si citeste mai atenta. Nu m-ai deranjat cu absolut nimic! De ce crezi tu asta??? Vezi undeva ca-ti reprosez ceva , sau ca ma supara ceva! Eu sunt bine, sunt vesel ca ajung la Bran , si mi-ar fi placut sa vii si tu atat. Nu mai interpreta!!!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
spesest
Senior
Senior
Mesaje: 122
Membru din: 14 Apr 2013, 22:16
Zile de abstinență: 15,09,2008
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Re: Intalnire Forum Alcohelp, 14-16 Iunie 2013

Mesaj de spesest »

Buna seara asido,
sunt destul de obosit acum si nu am avut timp sa citesc tot ce s-a postat aici legat de avans asa ca, cu scuzele de rigoare, am sa te intrb daca maine este tarziu sa trimit banii pt rev. reconfirmand ca o sa vin cu aceasta ocazie, si care e suma? (80 sau 150)
Merci si scuze pentru intarziere si lunga(relativ la chestiunea cu plata si confirmarea) perioara de tacere de pana acum.
One day at the time.
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Intalnire Forum Alcohelp, 14-16 Iunie 2013

Mesaj de asido1973 »

Nu , vii cu banii atunci. Nu trebuie sa dai nici un avans. era vorba depsre altceva. Ne vedem atunci cu bine, 150 de lei costa tot si se achita atunci
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
spesest
Senior
Senior
Mesaje: 122
Membru din: 14 Apr 2013, 22:16
Zile de abstinență: 15,09,2008
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Re: Intalnire Forum Alcohelp, 14-16 Iunie 2013

Mesaj de spesest »

S-a marcat!
One day at the time.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Intalnire Forum Alcohelp, 14-16 Iunie 2013

Mesaj de admin »

Salutare,
Ni se vor mai alatura la Bran doi beneficiari ai serviciilor centrului ALIAT din Bucuresti.
Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Intalnire Forum Alcohelp, 14-16 Iunie 2013

Mesaj de asido1973 »

Dragii mei , dupa cum vedeti , lucrurile merg mult mai bine decat credeam!
Si deja zurprizele placut incep sa apara! :)
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Intalnire Forum Alcohelp, 14-16 Iunie 2013

Mesaj de asido1973 »

O sa fim o echipa minunata la Bran! Acum chiar ca se confirma zicala, un sut in fund , un pas inainte!
Abia astept sa ne revedem la Bran! Nici nu va dati seama cat de mare bucurie o sa am , cand o sa fiu acolo cu voi. Mai ales ca am muncit atat :lol: :lol: :lol:
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Scrie răspuns