021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
Avatar utilizator
freedom
Veteran
Veteran
Mesaje: 2923
Membru din: 26 Ian 2012, 08:46
Ani de abstinență: 4 ani

Re: Mesaje pentru admin

Mesaj de freedom »

scuze, scuze, scuze, am scris pe topicul adminului.
iertareeeeeeee, da-i duminica si-s si deshidratata :lol:
“Creand lumea perfecta in inima noastra,
putem sa o vedem luand forma si in exterior.”
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Mesaje pentru admin

Mesaj de asido1973 »

Buna admin!
Ca de obicei stii, ca pe langa faptul ca vorbesc , mai si fac!
Ca si pana acum , oridecate ori Aliatul a avut nevoie de ajutorul meu , si cu mici exceptii, am fost cel care nu a spus nu.
Asadar si prin urmare,
sa trecem la treaba

Sunt un om caruia viata a fost schimbata , datorita voua si a acestui forum!
Pentru asta , accept cu mare placere invitatia la a participa la infiintarea unui ONG , impreuna cu alti alcoolici de oriunde ar fi ei.
Fara nici o retinere si neconditionat , sunt dispus sa facem ceva pentru alcoolicii din aceasta tara !
Poti sa ma treci pe lista , si in limita in care pot fi de folos intr-o asemenea organizatie, am sa o fac cu toata dedicatia si cu toata dragostea. Tmipul este pretios, si de asta am vrut sa spun acest da!
Astept cu mare drag ca si altii sa se alature , si in cel mai scurt timp sa se gaseasca acei membri fondatori, ca lucrurile sa inceapa sa mearga!
Imi place sa ajut oamenii, care au nevoie de ajutor!
Cu respect si drag, asido!
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Mesaje pentru admin

Mesaj de asido1973 »

Draga admin , am postat mai sus un anunt in ce priveste discutia de la Bran.
Se poate sa anunti si aici pe forum, si sper ca in cel mai scurt timp sa se faca ceva! Din partea mea, totul e posibil, daca vrem! :)
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Avatar utilizator
Ovidiu73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Dec 2011, 09:19
Zile de abstinență: 09,01,2008
Ani de abstinență: 10 ani

Re: Mesaje pentru admin

Mesaj de Ovidiu73 »

Salut admin! 2 lucruri:
1) mi-a facut mare placere sa va intalnesc pe voi cei de la Aliat.
Va felicit pentru ceea ce faceti pentru noi
2) " Ma bag" si eu la infiintarea acelui ONG si la activitatea lui ulterioara.
Suntem deja 2, Asido si cu mine.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje pentru admin

Mesaj de admin »

Multumesc Ovidiu, Multumesc Asido, astea sunt vesti foarte bune !! Incep sa facem un plan de bataie.
A fost extraordinar sa va intalnesc/reintalnesc pe toti cei prezenti. M-am simtit extraordinar si eu si colegii de la ALIAT. Au fost foarte impresionati de voi, eu sunt de mult impresionat :D , sunteti minunati si este un privilegiu sa va intalnesc si sa invat de la voi.
Cu mare respect,
Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
proco
Veteran
Veteran
Mesaje: 848
Membru din: 25 Mar 2010, 17:14

Re: Mesaje pentru admin

Mesaj de proco »

MULTUMESC ADMIN PENTRU RASPUNSUL DAT, EVAZIV SI FARA ACOPERIRE!
NICI MACAR CURAJUL BARBATESC DE A-MI RASPUNDE DIRECT NU L-AI AVUT SI TI-AI AROGAT NEPRINCIPIAL POSTAREA ALMEI!!
"de admin » Lun Iun 17, 2013 2:46 pm
Multumesc Alma, ai raspuns partial la mesajul lui Proco. Si din punctul meu de vedere subiectul este incheiat si nu voi mai discuta asupra lui."
Prin aceasta atitudine completata cu lipsa de respect pe care ai afisat-o, aceea de a-mi sterge postarea proprie de la topicul tau "Mesaje pentru Admin", care culmea este oglinda forumului, ai demonstrat care este PARTIALITATEA TA din acest forum. De altfel, demonstrezi suplimentar ca este FORUMUL TAU PRIVAT si faci ce vrei cu unii membri de aici.
PRIN TRANSPARENTA S-A DEMONSTRAT CA AM AVUT DREPTATE!! PROCO
Avatar utilizator
dani
Veteran
Veteran
Mesaje: 4268
Membru din: 24 Iun 2012, 00:14
Zile de abstinență: 20,04,2012
Ani de abstinență: 5 ani

Re: Mesaje pentru admin

Mesaj de dani »

Stiti care e pericolul in continuare?
Azi,maine sau saptamana viitoare poate intra pe acest forum cineva sa zicem Maria si se poate intampla sa fie primita nu asa cum ar trebui. Adica eu sau alt forumist cuprins de aceasta scenarita aiurea sa nu-i oferim intreg sprijinul nostru neconditionat si sa cautam nod in papura ca sub ID-ul Maria s-ar ascunde X sau Y de pe forum.In acest fel o persoana care chiar are nevoie de ajutor se poate sa nu-l primeasca fiindca noi avem scenarii in cap.Trebuie evitat acest lucru.
Cu respect,Dani
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje pentru admin

Mesaj de admin »

Multumesc Dani, va dau perfecta dreptate.
D-le Proco, imi pare rau ca ganditi asa. Am sters postul de aici pentru ca era si in topicul Dvs. si am raspuns acolo.
Cu respect,
Admin
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
proco
Veteran
Veteran
Mesaje: 848
Membru din: 25 Mar 2010, 17:14

Re: Mesaje pentru admin

Mesaj de proco »

Draga Admine, sincer imi pare rau de atitudinea ta incorecta, injusta si evident preferentiala. Nimeni din aceasta lume nu-ti poate impune sa-ti alegi prietenii, este problema ta strict personala pe cine agreezi, dar in momentul in care DUMNEZEU ti-a dat puterea sa gestionezi o mana de oameni, drept pt. care trebuie sa fi echidistant, apoi mentine-ti echilibrul pe sarma pana la capat. Nu te folosi de cutitul puterii ca sa lovesti in cei din esalonul inferior, ca s-ar putea ca intr-o zi, totul sa se intoarca ca un bumerang impotriva ta. Dupa parerea mea, rolul tau este de a fi un pacifist si nicidecum sa perpetuezi o expresie pe aici a unui modelator vechi de plastilina "daca nu-ti convine, du-te pe un alt forum!" Este o expresie de beci, de hruba, in care caramizile au iz de mucegai.

Cu respect, PROCO!
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje pentru admin

Mesaj de admin »

Va respect parerea.
Multa sanatate
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Scrie răspuns