021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Pina acum am reusit

Aici puteti povesti reusitele voastre.
GHEORGHE Stefan
Boboc
Boboc
Mesaje: 11
Membru din: 02 Dec 2009, 09:43

Pina acum am reusit

Mesaj de GHEORGHE Stefan »

In primul rind vreau sa multumesc echipei AlcoHelp pentru mesajele si sfaturile trimise .Aveti foarte mare dreptate. Nu mai tin evidenta zilelor care au trecut fara sa mai beau ,imi place sa cred ca pot uita gustul tuturor bauturilor si tot odata sa le scot si din minte. Vreau sa imi cer scuze tuturor celor care mi-au scris si nu le-am raspuns, plec dimineata si vin seara ,promit ca atunci cind am timp sa raspund tuturor. Va multumesc tuturor pentru ajutorul acordat. M-au ajutat si [POVESTILE] citite de la membri acestui sait si le doresc implinirea Viselor Sperantelor. Dati-le un motiv de mare bucurie celor cu care va inpartiti viata ,iar pentru noi satisfactia bucuriei Lor

Stefan fost Alcoholist
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Pina acum am reusit

Mesaj de asido1973 »

succes ! sa ramai abstinent cat mai mult !
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
Avatar utilizator
tudor
Veteran
Veteran
Mesaje: 3642
Membru din: 10 Dec 2009, 22:06
Zile de abstinență: 14,04,2008
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Pina acum am reusit

Mesaj de tudor »

:) Felicitari ! Iti urez sa sa reusesti sa ramii abstinent atiit timp cit ti-ai propus !Tu sti ce este mai bine pentru tine !In ceea ce ma priveste eu imi sint abstinent ca mi-am dorit eu si de atunci de cind mi-am ales calea abstinentei au trecut mult timp ,poate pentru altii putin, pentru altii eenorm de mult .Eu imi traiesc fiecare zi la adevarata ei valoare si datorita faptului ca alcoolul nu mai reprezinta o optiune.Iti multumesc ca ai revenit si te mai asteptam cu noi comentarii si sa dea Domnul sa ai putere sa continui.Scrie-ne ! :)
ImagineOLD Tudor
-E loc sub soare pentru toata lumea. Mai ales ca toata lumea vrea sa stea la umbra." - Jules RenardImagine
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Pina acum am reusit

Mesaj de admin »

Felicitari Stefan :) Si noi iti multumim pentru ca ne motivezi
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Scrie răspuns