021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Eu sunt Ilie!

Aici puteti povesti experientele personale.
Încuiat
Avatar utilizator
Ploicica
Veteran
Veteran
Mesaje: 1103
Membru din: 30 Mai 2013, 08:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ploicica »

bine ai revenit iliutu meu! :zambetoi: :hug:

te rog si eu sa nu mai raspunzi la provocari din astea infecte. Asa cum ti a zis si Ovidiu :jos-palaria: , da un clic doar ...

Te pup si ai laviu!
Bahtalo fratilor...!
Asemenea unui copil, uita imediat orice jignire! Nu o pastra niciodata in inima,pentru ca va aprinde ura!
Shivananda
Mia
Senior
Senior
Mesaje: 192
Membru din: 27 Apr 2014, 12:57
Zile de abstinență: 11,01,2015

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Mia »

uelcom :) pe care din topicuri scriem draga ilie?? ce ma bucur ca te- ai intors. acum o sa fie veselie din nou, sper!!!

te pup cu drag,

Mia
Avatar utilizator
almaM
Veteran
Veteran
Mesaje: 1349
Membru din: 28 Mai 2012, 10:49

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de almaM »

Ilie te pup și mă bucur că ți-ai redeschis topicul!
Îmi pare rău că am ajuns un pic mai târziu, dar așa cum ți-am spus, musafirii mei fiind în vacanță, stau la povești în curte, până la orele astea.
Numai eu și bulibașa cred că sărbătorim o săptămână câte un eveniment.
Treaba este că mie nu-mi prea priesc perturbările acestea de program, dar dacă e musai, o fac bucuros(aparent) ce să mai zic?
Te iube și sper să poți să aplici ceea ce te-a sfătuit Ovidiu. Nu-i ușor, te înțeleg, dar nici imposibil nu este.
Îmbrățișări cu drag,
Alma
Nu-mi dați sfaturi, decât dacă le cer, în mod expres! Am capacitatea de a greșii și de a mă critica destul de sever și singură! Prefer să aleg în funcție, de ceea ce sunt și,nu de ceea ce par a fi! Mulțumesc!
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

Re: Mesaje de la/pentru administrator si moderatori

Mesajde ilyuta » 13 Iun 2014, 14:40
Draga Ovidiu si Admin, am venit aseara frint de la lucru si am scris o postare foarte frumoasa la "eu sunt ilie" si am raspuns tuturor celor care imi scrisesera(ora era cam 3-4 am, pt voi)
din pacate, acum vad ca nu mai este.
Ovidelu , te rog sa verifici deoarece voi o aveti in arhiva voastra si te rog sa o pui la topicelul meu "eu sunt ilie" deoarece stiti bine, ca eu pun si o bucatica din sufletelul meu cind scriu si nu o fac doar asa, ca sa scriu
Cu multumiri si stima,
ilie :hug: :jos-palaria:

Multumesc Ovidelu pt asta-noapte! 😉 :hug: :lol:
Nume anterior: ilyuta
Avatar utilizator
Ovidiu73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Dec 2011, 09:19
Zile de abstinență: 09,01,2008
Ani de abstinență: 10 ani

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ovidiu73 »

Salut Iliuta,

Cel mai probabil, l-am sters eu din greseala. Confirm ca era scris frumos, stiu ca vei mai scrie si altele asemenea.
Tu stii ca am mai sters si altele dimineata si , in viteza, l-am sters si pe ala al tau, pierdut pe veci, victima colaterala.Scuze, a fost fara intentie si doar fiindca, am vrut sa raspund prompt solicitarii tale.
Sa ai o zi frumoasa. :jos-palaria:
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

nu-i nimic Ovidelu si bineinteles ca nu m-am suparat deloc si am inteles si ai dreptate ca voi scrie si altele si am vrut doar sa stie ca toti cei care imi scriesesera, le si raspunsesem. :zambetoi:
Inca odata apreciez foarte mult ceea ce faci. :hug: :jos-palaria:

Ploicica mea, Almisor, Danisor,Georgelus, Mari Sa Alinut si nu in ultimul rind Miuta, va iube si va pup! :hug:
Nume anterior: ilyuta
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

Multumesc frumos, Sorelus, bucuros de revenire sunt si eu si mi-a fost dorvde tine. :cuminte:
Te imbratisez cu mult drag si te pup. :hug:
iliuta :hug:

Ps As aprecia daca mi-ai scrie la topicul acesta, "Eu sunt ilie" :zambetoi:
Si as mai aprecia daca ai pune o vorba buna pe linga Gladisor sa ma ierte, pentru ca eu nu indraznesc. :cuminte: )
Ultima oară modificat 13 Iun 2014, 22:41 de către ilyuta, modificat 1 dată în total.
Nume anterior: ilyuta
Avatar utilizator
sorel
Veteran
Veteran
Mesaje: 1425
Membru din: 21 Iun 2013, 23:39
Zile de abstinență: 22,06,2013

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de sorel »

:zambetoi: Aici de-acu voi scrie! :hug:
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

Ok Sorelus, multumesc si citeste ce am scris si la PS pentru Gladisor. :rosu:
Nume anterior: ilyuta
Avatar utilizator
almaM
Veteran
Veteran
Mesaje: 1349
Membru din: 28 Mai 2012, 10:49

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de almaM »

Iliuță iar am pierdut ritmul din cauză că am dormit. Tot ce am avut de făcut în ultimul timp, a mers pe repede înainte și mi-am luat liber, ca să pot să mă relaxez un pic, la sfârșitul acestei săptămâni.
Astăzi am făcut, o excursie în Mărginimea Sibiului și a fost foarte frumos. Reclama la Vodafone pălește fața de cum și ce frumos este acolo.
Văd o postare ciudată , însă poate că așa îți dai seama în ce stare sunt cei care te provoacă și sper să-i ignori.
Nu știu dacă era potrivit să ating subiectul, însă consider că este un argument care să aducă indiferență și îndreptarea atenției spre subiecte, care chiar merită citite.
Pup cu drag, te iubesc Iliuțule si aștept să ne auzim,
Alma
Ultima oară modificat 13 Iun 2014, 23:46 de către almaM, modificat 1 dată în total.
Nu-mi dați sfaturi, decât dacă le cer, în mod expres! Am capacitatea de a greșii și de a mă critica destul de sever și singură! Prefer să aleg în funcție, de ceea ce sunt și,nu de ceea ce par a fi! Mulțumesc!
Încuiat