021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Eu sunt Ilie!

Aici puteti povesti experientele personale.
Încuiat
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

Drga "suflete chinuit", tu poti scrie ce vrei aici la mine, deoarece ai si tu rolul tau pe forum si fiecare poate vedea la tine, cit brain damage poate provoca alcoolul. :ranjet:
(Apropos, cind ajungi sa scrii si tu la nivelul clasei a II-a? :lol: :lol: )
So, da-i inainte si slava Domnului ca locuiesc in catunul asta , departe de lumea dezlantuita, pentru ca daca as fi fost pe la NY, ma trezeam impuscat nevinovat, ca John Lenon. :lol: :trist:
Sincer imi pare rau pentru tine si sper ca bunul Dumnezeu sa aiba mila si sa te linisteasca.
Iti doresc multa sanatate de toate felurile!
Cu multa compasiune si mila,
ilie :jos-palaria:

index.jpg
Nume anterior: ilyuta
Avatar utilizator
sorel
Veteran
Veteran
Mesaje: 1425
Membru din: 21 Iun 2013, 23:39
Zile de abstinență: 22,06,2013

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de sorel »

Eu cred ca poti indrazni Iliuta,Gladi este un bun prieten! :zambetoi: Sigur,ca voi pune un cuvant! :zambetoi:
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

Almisor, draga mea, nu-i bai, pentru ca atunci cind nu ne gasim, vorbesc cu mult drag cu sotul tau si mama ta, pt deh, sunt prietenul familiei :lol: :hug:

Vezi ca ti-am trimis "bousorul" pe e-mail si ma intreba Danisor , caruia i-am povestit ca tu ai sa mi-l pui la vatar, daca il am si i-am raspuns ca normal ca este cu mine, mereu :lol: :lol:
las' ca ne auzim miine si acum ma duc sa-i scriu si Ploicicai noastre dragi. :hug:
Va imbratiseaza cu mult drag, prietenul vostru,
iliuta si va iubesc la fel. :hug:
Nume anterior: ilyuta
sica0723
Veteran
Veteran
Mesaje: 649
Membru din: 05 Ian 2013, 09:05
Zile de abstinență: 27,01,2013
Localitate: Bucuresti

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de sica0723 »

Salutare Ilyuta,

Ce face mai face fratele meu? nu prea am mai avut timp de forum,insa,nu am uitat de el...

O zi frumoasa si un weekend linistit!!!
US 24 h
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

:lol: :lol: :lol:
Bobocel USA Sica, nici nu stii ce a facut fratele tau cit n-ai mai dat pe-aici :lol: :lol: :lol: Am fost in acelasi loc in care ai fost "incarcerat" si tu (pe forum) :lol: :lol:
Las' ca-ti povestesc in privat, sa nu supar pe cineva pentru ca nu vreau sa ma intorc acolo. :lol:
Te imbratisez cu mult drag , incepund cu mititelul "vostru" si va pup.
your big bro'
iliuta :hug:

In rest, couldn't be better :lol: :lol:

images.jpg
Nume anterior: ilyuta
Avatar utilizator
Ploicica
Veteran
Veteran
Mesaje: 1103
Membru din: 30 Mai 2013, 08:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ploicica »

:lol:

ramane cum am stabilit, iliutul meu! ailaviusaumacisiforevar!!!

salutari sica! :hug:
Asemenea unui copil, uita imediat orice jignire! Nu o pastra niciodata in inima,pentru ca va aprinde ura!
Shivananda
Gladiator73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1735
Membru din: 07 Noi 2011, 21:14

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Gladiator73 »

Iliuta,vreau sa-ti spun ,la randu-mi,ca ma bucur ca ai revenit pe forum.Energia ta prinde bine si povestile tale sunt savuroase.Te imbratisez cu drag!
siena
Boboc
Boboc
Mesaje: 2
Membru din: 04 Iun 2014, 20:57

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de siena »

Gladisorule drag, esti un OM special si tocumai vroiam sa-ti multumesc. 😉 :hug: (Sa stii ca ne asemanam in multe privinte si de aceea ma si intelegi :cuminte:)
te imbratisez cu mult drag si ti pup!
iliuta :hug:

Ps Am vrut sa-mi schimb parola ca sa-mi pun pozisoara cu bousorul la avatar(Ferdinand the Bull :lol: ) si uite ce am facut, nu ma mai pot loga cu iliuta pt ca imi cere vechea parolo si nu o stiu:lol: :lol:
Sper sa nu va naucesc de tot. :lol: :lol:
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de ilyuta »

Danisor, dupa cum iti spuneam, par prost dar nu sunt si eu daca-mi propun ceva , realizez totdeauna. :lol: :lol:
Singurul lucru pe care nu am putut sa-l rezolv singur, a fost cel cu abstinenta dar datorita milei lui Dumnezeu lui Old TUDOR si voua si bineinteles mie, am reusit-o si pe asta. :zambetoi:
Ti pup Danisor si am verficat daca m-am logat corect si este ok acum :lol: :lol:

Ce a facut Gretia, a cistigat sau a pierdut? :lol: :lol:
Nume anterior: ilyuta
Avatar utilizator
Ovidiu73
Veteran
Veteran
Mesaje: 1196
Membru din: 04 Dec 2011, 09:19
Zile de abstinență: 09,01,2008
Ani de abstinență: 10 ani

Re: Eu sunt Ilie

Mesaj de Ovidiu73 »

Iliutza eu sunt alaturi de tine, ca sa ramai pe forum si ca sa iti consolidezi abstinenta.
Toate lucrurile astea urate care se scriu despre tine, se vor sfarsi in curand.
Baiatul asta care scrie mizerii despre tine, are unele probleme de ordin emotional.
I-am sters aproape 10 id-uri, acuma vin cu o varianta concreta:

Daca va mai scrie 1 singur mesaj cu mizerii, eu dispar de pe forum timp de 1 luna de zile.
Nu mai ajung nici la Sambata, desi imi doresc mult sa vad cum a crescut fiecare. Astfel protestez eu impotriva marlaniei si imi arat solidaritatea fata de tine.
Aleg sa trimit intr-un cont banii pt cele 2 zile in care ar fi trebuit sa fiu la Sambata.
Baiatul ala care te injura pe tine, ma cunoaste si stie ca nu glumesc.

Inainte de orice, dincolo de simpatii si antipatii firesti dar in limite de bun simt, vreau ca fiecare dintre membrii forumului sa aiba parte de un tratament corect si egal.

Sa ai o seara buna Iliuta! :jos-palaria:
Încuiat