021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Va salut cu drag

Aici puteti povesti experientele personale.
bradul68
Boboc
Boboc
Mesaje: 25
Membru din: 09 Ian 2013, 19:35
Zile de abstinență: 01,01,2014
Ani de abstinență: 1 an
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Va salut cu drag

Mesaj de bradul68 »

bradul68 scrie:Buna Seara, prieteni dragi !
Am reusit sa intru si eu pe forum si va Promit, ca in 2-3 zile, va voi trimite pe mail (prin wetransfer sau transfer.ro), ce am filmat la Sambata de Sus

Seara Buna !, sau Buna Noaptea !, ...mai degraba. Este 3:40a.m. si am reusit sa termin filmarea de montat... Am sa v-o trimit pe mail-ul fiecaruia, in decursul zilei... Pana atunci O Noapte Buna !, cat a mai ramas din ea...
Avatar utilizator
sorel
Veteran
Veteran
Mesaje: 1425
Membru din: 21 Iun 2013, 23:39
Zile de abstinență: 22,06,2013

Re: Va salut cu drag

Mesaj de sorel »

:zambetoi: Multumim frate!Abia astept sa vad filmuletul! :hug:
bradul68
Boboc
Boboc
Mesaje: 25
Membru din: 09 Ian 2013, 19:35
Zile de abstinență: 01,01,2014
Ani de abstinență: 1 an
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Va salut cu drag

Mesaj de bradul68 »

Am reusit sa transmit filmuletul din excursie, 52 min. (prin WeTransfer), tuturor prietenilor de pe forum AlcoHelp, ...a caror adresa am avut-o. Sper sa va faca placere, amintirea (video), a unor momente Superplacute. Va imbratisez cu drag si prietenie ! :zambet:
bradul68
Boboc
Boboc
Mesaje: 25
Membru din: 09 Ian 2013, 19:35
Zile de abstinență: 01,01,2014
Ani de abstinență: 1 an
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Va salut cu drag

Mesaj de bradul68 »

...Va Salut, cu Drag si Respect ! Trebuie sa recunosc, cu Mare Regret, ca spre rusinea mea, NU inteleg, deloc, ...cum se realizeaza comunicarea cu voi (membrii mai vechi), utilizatori ai acestui forum. In orice caz, daca mai vrea cineva filmuletul cu excursia de la "Sambata de sus" (Alcorevelionul ...de vara_2014), sa-mi dea un mesaj pe [...], Bogdan Radulescu pe ...Facebook, bradul68 pe ...Skype, bradul68 pe ...Yahoo messenger (...dar NU pe Ymail)
Avatar utilizator
sorel
Veteran
Veteran
Mesaje: 1425
Membru din: 21 Iun 2013, 23:39
Zile de abstinență: 22,06,2013

Re: Va salut cu drag

Mesaj de sorel »

:zambetoi: Am primit filmuletul si-ti multumesc frate drag! :hug:
Avatar utilizator
dani
Veteran
Veteran
Mesaje: 4268
Membru din: 24 Iun 2012, 00:14
Zile de abstinență: 20,04,2012
Ani de abstinență: 5 ani

Re: Va salut cu drag

Mesaj de dani »

Servus Bradutz!
Zici:
Trebuie sa recunosc, cu Mare Regret, ca spre rusinea mea, NU inteleg, deloc, ...cum se realizeaza comunicarea cu voi (membrii mai vechi), utilizatori ai acestui forum.

Stii care-i faza ? De obicei cei din jurul nostru dupa o mica perioada sunt sictiriti de subiectul ''alcool''.Ei cred ca daca nu mai bem de n luni,gata s-a rezolvat problema...si nu-i chiar asa...plus ca o viata intreaga noi am considerat ca nimeni nu ne intelege si abia am asteptat sa gasim pe cineva pe aceeeasi lungime de unda.

Am ramas impresionat de povestea ta si a paharului de apa baut in bar...daca nu te deranjeaza povesteste-o si celor ce nu au fost la Sambata.
Pentru sănătatea economiei naţionale consumaţi cât mai multe produse româneşti.
bradul68
Boboc
Boboc
Mesaje: 25
Membru din: 09 Ian 2013, 19:35
Zile de abstinență: 01,01,2014
Ani de abstinență: 1 an
Localitate: Bucuresti
Contact:

Re: Va salut cu drag

Mesaj de bradul68 »

Mia scrie:Neata bradutule!! si eu ma bucur ca te-am cunoscut!! o saptamana frumoasa!

cu drag,

Mia

Multumesc Frumos, Mia ! (...azi am vazut si eu postarea ta) Iti doresc si eu, un week-end Frumos ! (...din pacate, nici nu stiu daca am postat, ..."cum trebuie") Ce vreau sa-ti mai zic: daca mi-ai dat adresa ta de e-mail, sa sti ca ti-am trimis filmuletul, daca nu, da-mi adresa de e-mail... A mea este: [...]
Avatar utilizator
almaM
Veteran
Veteran
Mesaje: 1349
Membru din: 28 Mai 2012, 10:49

Re: Va salut cu drag

Mesaj de almaM »

Brăduleț drăguț, am primit filmulețul, dar nu am avut timp sa-l descarc. Am văzut că durează aproape o oră, așa că o să îmi fac timp duminică, probabil, dacă plouă.
Mulțumesc frumos! Am văzut că nu ai poze, nici eu nu am, decât aceea cu mine singură, pe care ți-am trimis-o ca să ai încredere să-mi trimiți filmulețul.
Pupici și sfârșit de săptămână frumos îți doresc!
Cu drag,
Alma
P.S Dacă mai ai mici nelămuriri cu modul de utilizare a forumului, poți să îmi scrii în privat și dacă știu îți explic.
Nu-mi dați sfaturi, decât dacă le cer, în mod expres! Am capacitatea de a greșii și de a mă critica destul de sever și singură! Prefer să aleg în funcție, de ceea ce sunt și,nu de ceea ce par a fi! Mulțumesc!
colica zis alcoolica
Veteran
Veteran
Mesaje: 2344
Membru din: 11 Iul 2011, 11:23
Zile de abstinență: 25,06,2012
Ani de abstinență: 1 an

Re: Va salut cu drag

Mesaj de colica zis alcoolica »

Bine ai venit Bogdan , eu sunt Colea , alcoolic si sper sa ne citim cat mai mult timp inainte .
O seara frumoasa iti doresc !
,,Cine tine prea mult la viata sa si-o va pierde "
Scrie răspuns