021/9335 ALCOLINE ALIAT - Linie de asistenta pentru lupta cu dependenta de alcool. Informatii si sprijin pentru persoanele cu probleme legate de consumul de alcool si apropiatii acestora oferite de profesionisti si fosti dependenti. Luni-Vineri 10.00-17.00. Tarif normal.

Mesaje de la/pentru admin si functionalitati forum Alcohelp

Aici puteti povesti experientele personale.
Scrie răspuns
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de ilyuta »

Draga Admin, eu am invatat de cind sunt abstinent ca nu trebuie sa fiu egoist si trebuie sa pun interesele grupului inaintea intereselor mele.
Un suflet de om salvat, este un suflet de om, drept pentru care daca eu sunt baiul pentru faptul ca Young Tudorel nu se poate lasa de baut, vreau sa-l ajut drept pentru care te rog sa-mi inchizi toicul.
Iti MULTUMESC tie si tuturor PRIETENILOR de pe forum pentru AJUTORUL dat si pentru faptul ca m-ati suportat atit de mult timp(si spre rusinea mea, am indraznit sa fiu si vesel :ranjet: :lol: )
CU MULTUMIRI Si DEOSEBITa STIMA,
ilie :hug: :cuminte:
Ultima oară modificat 17 Sep 2014, 22:48 de către ilyuta, modificat de 2 ori în total.
Nume anterior: ilyuta
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de ilyuta »

Draga Asidelu, nu numai ca vreau sa-mi fie inchis topicul dar nici nu voi mai scrie, de acum inainte.
Nu sunt suparat pe nimeni dar asta este decizia mea, care-mi face mie bine.
Profit ca sa-ti spun FELICITARI MAXIME acum,pentru cei 5 ANI DE ABSTINENTA (stiu ca vor fi pe data de 22 😉 : )si sa-ti multumesc sincer pentru ajutorul dat in timpul cit am fost aici impreuna(cu bune cu rele, asa cum este si viata fiecaruia dintre noi).
Esti un explu pentru toti cei care inca se mai lupta cu alcoolul si iti doresc sincer si din suflet sa ramii pe acest drum si tot sincer si din suflet, iti doresc tot ceea ce-mi doresc si pentru mine si familia mea. :zambetoi: :cuminte: Vreau sa mai stii ca le-am indragit pe fetitele tale ca si pe copii mei. :zambetoi:
Cu mult drag te imbratisez si cine stie, daca vrea DD , poate intr-o zi ne vom intilni si noi. :cuminte:
iliuta :hug:

Ps Te rog si pe tine, sa-i reamintesti lui Admin sa sterga ceea ce a scris Tudor la adresa mea, la Lupica.
Va multumesc si asa a fost de departe EXPERIENTA VIETII MELE care mi-a schimbat TOTAL, cursul vietii.
VA MULTUMESC TUTUROR! :cuminte:

images.jpg
Ultima oară modificat 17 Sep 2014, 23:22 de către ilyuta, modificat de 2 ori în total.
Nume anterior: ilyuta
Tudor.
Veteran
Veteran
Mesaje: 1113
Membru din: 24 Mai 2011, 12:53
Zile de abstinență: 30,06,2016
Ani de abstinență: 4 ani

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de Tudor. »

Abstinenta senina.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Am editat mesajele.

Redau din Regulamentul Forumului:

1. Forumul AlcoHelp este un loc unde oamenii isi ofera sprijin in momentele dificile si, din acest motiv, comentariile care promoveaza atacul la persoana, jignirea altor membri ai forumului, folosirea de cuvinte obscene, amenintatoare, abuzive sau indecente, comportamentul nepotrivit sau ofensator vor fi sterse. Discriminarile de gen, rasa, etnie, orientare sexuala nu sunt acceptate.

6. Descurajarea altor membri in procesul lor de schimbare prin postarea de mesaje ironice, ridiculizatoare, sarcastice este in contradictie cu spiritul acestui site si astfel de mesaje vor fi sterse.

8. Atacul in mod direct sau indirect la persoana este interzis.
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de ilyuta »

Multumesc frumos draga Admin si revin asupra cererii mele.
Este bine asa.
Cu drag,
iliuta :hug:
Nume anterior: ilyuta
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

In regula !
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
asido1973
Veteran
Veteran
Mesaje: 5494
Membru din: 10 Dec 2009, 20:45
Zile de abstinență: 22,09,2009
Ani de abstinență: 10 ani
Localitate: Braila
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de asido1973 »

Draga admin am vazut ca ai editat mesajele dar pe-al meu l-ai editat prost! :suparat: Nu era nici o ironie si nu era nici un mesaj tendentios, pur si simplu radeam ca era de ras.
Multumesc oricum!

Nu stiu ce ar putea sa faca cineva de pe forum mai vechi atunci cand vine Iliuta si spunje inchide-mi topicul :ras: :ras: :ras:
Daca tu ai plans imi reconsider pozitia si data viitoare voi plange si eu !
Nu sunt complet inutil….cel putin servesc de exemplu negativ pentru altii.
Pentru alte intrebari sau discutii va stau la dispozitie la orice ora pe adresa de mail: [...]
ilyuta
Veteran
Veteran
Mesaje: 2390
Membru din: 17 Mar 2014, 03:20

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de ilyuta »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Va pup pe amindoi, cu mult drag.
iliuta :hug:
Nume anterior: ilyuta
daria
Veteran
Veteran
Mesaje: 510
Membru din: 20 Dec 2010, 14:00

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de daria »

Dragul meu Asido!

Iata ca am citit si eu si nu prea imi vine sa rad, avand in vedere ca am patit aceeasi chestie ca si Ilie Intr-adevar explicatiile de acum m-au facut sa rad cu hohote ca si tine. Doamne! Cateodata imi dau seama ca sunt desteapta! Si las oamenii sa se contrazica singuri in drumul lor spre adevarul vesnic si spre o spiritualitate utopica...
Pe Tudor insa nu l suspectez decat de propria i parere de principiu si nu de altele...rautati.
Avatar utilizator
admin
Administratorul site-ului
Mesaje: 1161
Membru din: 11 Noi 2009, 17:43
Contact:

Re: Mesaje de la/pentru admin

Mesaj de admin »

Un weekend linistit la toata lumea. Asido, tu vezi-ti de aniversarea de Luni :). Iti zic de pe acum FELICITARI pentru 5 ani de abstinenta !!
ALIAT
office@aliatong.ro
021/9335 Alcoline
Scrie răspuns